+38 (068) 990-66-05

Передзвоніть нам

Друкарня Гранд Принт

Широкоформатний та інтер’єрний друк

Рекламно-виробнича компанія «Гранд Принт» спеціалізується на повноколірного широкоформатного друку для цілей створення зовнішньої реклами, а також інтер’єрного друку для оформлення інтер’єрів, виставкових стендів, виготовлення плакатів та афіш.

Наша компанія успішно працює на ринку друку зовнішньої реклами більше 6 років і надає повний спектр послуг – починаючи з розробки дизайну, закінчуючи постпечатной обробкою, аж до збірки рекламних конструкцій. У нас ви можете замовити інтер’єрну або широкоформатний друк на різних типах матеріалів – банерній тканині та сітці, плівці, папері, трикотажному полотні і полотні.

Оперативний широкоформатний та інтер’єрний друк від компанії «ГрандПрінт» – це не тільки максимально швидко і якісно виготовлені рекламні носії, а й успіх Вашої рекламної кампанії!

Интерьерная печать

Інтер’єрний друк

Інтер’єрний друк з фотографічною якістю роздільною здатністю 1440 dpi за ціною від 30 гривень за 1 м².

Широкоформатная печать

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк для всіх видів рекламних носіїв з роздільною здатністю 360-720 dpi за ціною від 18 гривень за 1 м².

Печать баннеров

Друк банерів

Друк на банері – від розробки дизайн-макету до постпечатной обробки і підготовки банера до монтажу.

Печать на сетке

Друк на сітці

Стійкий друк на банерній сітці з роздільною здатністю від 360 до 1440 dpi. Яскраві і чіткі кольори до 2 років при будь-якій погоді!

Печать плакатов

Друк плакатів

Терміновий друк плакатів, постерів і афіш за 1 годину. Будь-які розміри – від А4 до нестандартних.

Печать на холсте

Друк на полотні

Інтер’єрна та широкоформатний друк на натуральному полотні за 1 годину! Вартість від 260 грн. за 1 м².

Печать на пленке

Друк на плівці

Друк на самоклеючій плівці для декорування інтер’єрів, оформлення вітрин, торговельних точок і рекламних стендів

Печать наклеек

Друк наклейок

Друк наклейок на самоклеючій плівці будь-яких розмірів – від стікерів до інтер’єрних полотен.

Печать на обоях

Друк на шпалерах

Створення шпалер на паперовій основі різноманітної текстури з фотографічною якістю друку.

Пресс волл

Прес Волл

Виготовлення прес волів для ділових і святкових заходів за 1 день. Будь-які розміри!

Бренд Волл

Бренд волл

Виготовлення бренд волів для ділових і святкових заходів за 2-3 день. Будь-які розміри!

Брандмауэр

Брандмауер

Виготовлення брандмауерів – Ми виготовимо справжній двигун торгівлі, який цілодобово буде залучати клієнтів.

Визитки

Візитки

Якісний друк візиток будь-якого тиражу і дизайну. Доступні ціни. Виконуємо термінові замовлення з виготовлення візиток.

Печать фотозоны(Баннер для фотозоны)

Банер для фотозони

Друк фотозони – відмінний спосіб надати фотографіям оригінальний і неповторний вигляд.

Печать билбордов

Друк білбордів

Друк білбордів – Повний комплекс послуг: дизайн, друк, виготовлення, доставка та монтаж.

Флаера Киев

Друк флаєрів

Друк флаєрів – бюджетний і ефективний варіант реклами. Доступні ціни. Виконуємо термінові замовлення.

фото на холсте

Друк фото на полотні

Друк фото на полотні об’єднує в собі передові поліграфічні технології та останні тренди.

Печать с натяжкой

Друк на полотні з натяжкою

Друк на полотні з натяжкою – один з популярних способів вишуканого та стильного інтер’єру квартир, офісів.

Печать картин

Друк картин на полотні

Друк картин на полотні – новий напрямок цифрової поліграфії, що дозволяє відтворювати репродукції картин

Модульные картины

Модульні картини

Модульні картини на стіну -останній тренд в оформленні житлових і комерційних просторів.

Печать на литом баннере

Друк на литому банері

Друк литих банерів – Найкращий метод донесення інформації до покупця – впровадження зовнішньої реклами за доступною ціною

Печать на ламинированном баннере

Друк на ламінованому банері

Друк на ламінованому банері – Якщо Ви хочете просунути свій товар або послугу, підвищити впізнаваність своєї компанії або організації

Печать на транслюцентном баннере Киев

Друк банерів BackLit

Друк на транслюцентному банері BackLit – банерна тканина певної щільності і прозорості. Міцна, має високу світлопропускну здатність.

Печать на блэкаут (Blackout)

Друк банерів блекаут (Blackout)

Друк на блекаут (Blackout) – Блекаут тканині в порівнянні з литим банером щільніша, в неї не потрапляє сонячне світло.

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк – це найпопулярніший на сьогодні метод отримання барвистих чітких зображень великого формату. Плакати, банери, вуличні перетяжки і брандмауери, виготовлені методом широкоформатного друку, стійкі до впливу навколишнього середовища, опадів, вітру, сонячних променів і навіть граду! Широкоформатний друк використовується для проведення масштабних рекламних кампаній, мета яких – максимально охопити цільову аудиторію. Така зовнішня реклама прослужить довго і допоможе залучити безліч нових клієнтів.

Інтер’єрний широкоформатний друк ідеально підходить для оформлення виставкових стендів, офісів і квартир, вітрин і точок продажів, виготовлення плівки для реклами на транспорті та багато чого іншого!

Інтер’єрний друк

Реклама, як кажуть – двигун прогресу, оточує нас на вулицях, в телевізорі та інтернеті, в мобільних телефонах. Але своєю нав’язливістю часто призводить до подразнення, і небажання звертати на неї увагу

До одного з її видів відноситься інтер’єрний друк – різновид широкоформатного друку, метою якої є не нав’язування, а нагадування про рекламовані товари і послуги, щоб викликати інтерес у споживача і підштовхнути до їх придбання, дивлячись на яскраве, високоякісне зображення, що передає всі їх нюанси і переваги. Тому її називають також «фотографічною».

З огляду на те, що пропонована рекламна інформація призначена для вивчення з невеликої відстані від зображення, потрібно виконувати його з роздільною здатністю 1440 dpi.

Екосольвентні фарби, які не становлять загрози для людини, дозволяють використовувати інтер’єрну друк в якості шпалер навіть в житлових приміщеннях.

Для її отримання використовуються такі матеріали, як банерна сітка, фотопапір, плівка, полотно, які вживаються в залежності від сфери її застосування. Наприклад, для оформлення внутрішнього інтер’єру салонів і офісів, різних виставок і презентацій, місць проведення конференцій, семінарів, вітрин і залів магазинів, банерів, пересувних стендів, в міському транспорті і т.д.

Виготовити і отримати виконане замовлення високої якості на внутрішню рекламу за допомогою інтер’єрного друку з мінімальними витратами часу, на будь-яких пропонованих матеріалах можна в компанії «Гранд Принт».

Зовнішня реклама

У сучасний вік високої конкуренції, щоб товар, послугу або бренд просунути, донести до конкретного споживача потрібно їх рекламувати. Найбільш ефективною і поширеною є барвиста зовнішня реклама, виконана на різних носіях великого розміру із застосуванням передових технологій, таких як широкоформатний друк, який є вигідним і ефективним засобом поширення інформації.

Під широкоформатним друком розуміється отримання повнокольорового цифрового друку яскравих реалістичних зображень значної величини, з «фотографічною» якістю на рулонних матеріалах.

Її можна розділити умовно в залежності від області застосування на інтер’єрну друк і для зовнішньої реклами, що відрізняються способом, яким наноситься зображення, що застосовуються рекламними носіями. Найголовнішим є різна якість друку (1440 dpi – для інтер’єрної, 360 dpi – для зовнішньої).

Даний вид друку з можливістю отримання великогабаритних зображень за допомогою плоттерів, що завдають їх на матеріали шириною до 5 м, набув широкого застосування в зовнішній рекламі

З огляду на те, що вони розташовуються на вулиці, їх водостійкість і зносостійкість повинні бути високими.

Щоб забезпечити ці вимоги, застосовуються такі види друку:

  • сольвентний (яскравість зображення не втрачається протягом 3-х років), що виконується сольвентними чорнилом;
  • ультрофіолетова (яскравість протягом 5 років, не вигоряє, стійка до подряпин) – спосіб, в якому відбувається запікання чорнила за допомогою ультрафіолету.

Щоб зробити товар, бренд впізнаваним, які виділяються серед інших їм подібних, що дозволить бізнесу піднятися на новий рівень, досить звернутися в компанію Гранд Принт, яка виготовить необхідну рекламну продукцію в мінімальні терміни, з високою якістю

Обладнання

Широкоформатний друк здійснюється на висококласних плоттерах. Машина Wit Color Ultra 1000 забезпечує друк шириною до 3,2 метрів і має продуктивність 80 кв.м / год. Інтер’єрний друк здійснюється на плоттерах Mimaki SWJ-320S4. Обладнання підтримує фотореалістичний друк шириною в 3,2 метра з роздільною здатністю 1440 dpi. Швидкість друку – до 84,6 кв.м / год. Завдяки такому технічному оснащенню ми виконуємо термінові замовлення на широкоформатний друк постерів, плакатів і афіш. Терміни виготовлення рекламної продукції займають не більше 1 години!

Клієнти

Наша компанія співпрацює з великими торговими марками, із зарубіжними і вітчизняними холдингами. Ми виробляємо рекламну продукцію для телеканалів, відомих брендів, беремо участь у великих маркетингових кампаніях. Наш широкоформатний друк прикрашає подіуми і концертні майданчики, фасади будівель і студії телеканалів. Для нас немає нездійсненних завдань, ми виготовимо для Вас кращий широкоформатний друк за найнижчою ціною! З нами мрії про ефективну та доступну зовнішню рекламу перетворяться в реальність! Звертаючись до нас сьогодні, ви робите крок до результативного бізнесу і ефективної зовнішньої реклами. Наш широкоформатний друк – це Ваш успіх, Ваше майбутнє, Ваш неповторний стиль!

Наш офіс

Подивитися зразки всіх матеріалів і продукції, поспілкуватися з менеджерами і дизайнерами Ви можете в нашому офісі, розташованому в Києві недалеко від метро Чернігівська. Наші фахівці мають великий досвід в області широкоформатного та інтер’єрної друку і з радістю проконсультують Вас з потрібних питань і допоможуть створити успішний, працездатний рекламний матеріал!