Головна сторінка » Банерна тканина-шкіра зовнішньої реклами

Банерна тканина-шкіра зовнішньої реклами

Зустрічайте банерну тканину

Властивості і застосування банерної тканини

Банерна тканина є одним з найбільш універсальних і широко використовуваних матеріалів у зовнішній рекламі. Банерна поліграфія використовується не тільки при виготовленні банерів і розтяжок, але і в білбордах, брандмауерів, знаках, прапори, інформаційних дошках, великих парасольках, пілотах, навісів над дверима і літніми верандами…

Легше сказати, де Банерна тканина не використовується у відкритій рекламі. Там, де немає необхідності в матеріалі, що:

 • Практично необмежений в районі;
 • Використовується для малювання високоякісних кольорових зображень;
 • Стійкі до вологи;
 • Не горючий;
 • Це сильний;
 • Довгостроковій перспективі;
 • Економічний
 • Це зручно в транспортуванні і зберіганні.

Насправді, Банерна тканина грає роль шкіри для більшості видів «рекламної фауни», яка зустрічається на вулицях і всередині будівель. Банерна тканина приховує Каркаси монтажних рамок, освітлення та інших «нутрощів», показуючи глядачам тільки те, що вам потрібно-рекламне повідомлення.

При цьому Банерна тканина може стати не тільки ефективною рекламою, а й яскравим рішенням інтер’єру. Наприклад, довговічність дозволяє розмістити її на підлозі-так легко перетворити звичайний ліфт в захоплюючу привабливість.

банер на підлозі

Анатомія банерної тканини

Основний хімічний склад банерної магії вініл, посилений поліефірним різьбленням. Залежно від необхідних характеристик полотно з різною щільністю має різну щільність. Візерунок плетіння можна також армуватися додатковими нитками, які не пропущені під прямим кутом до решти.

Крім того, деякі різновиди банерної тканини виготовляються з додатковими вставками між шарами (наприклад, для управління світловністю).

Як і багато інших продуктів, місце виробництва банерної тканини сидить. Китайці дешевші, європейські краще. Різниця в одноразового використання майже непомітне. Але якщо кілька разів скрутити банерну тканину і змонтувати знову, то на нижніх якісних полотнах можна впасти фарбою в місцях перегину.

Ось як виглядає Регулярна Банерна тканина перед друком.

Банерна тканина

Види банерної тканини

Основний критерій-легка провідність

Людське око бачить тільки через висвітлення предметів. Тому при виготовленні рекламного світла важливо. Особливо це стосується банерної тканини, так як вона пропускає або затримує світло, залежить від зовнішнього вигляду зовнішньої реклами в різний час доби і при різних погодних умовах.

Існує три основних типи банерної тканини:

 • Підсвічування дуже прозора;
 • Фронтліт-непрозорий;
 • Бовне є непрозорим на всіх.

Підсвічуванням

Зі світлодіодним підсвічуванням, швидкість передачі складає близько 20-35%. Банерна тканина такого типу називається світлорозсіюванням (напівпрозора), оскільки вона призначена для світлих коробок та інших рекламних конструкцій зі світлим світлом.

Це незамінний матеріал для виготовлення яскравої цілодобової зовнішньої реклами.

банер з підсвічуванням

Frontlit

Частота проліт на передньому плані, як правило, не більше 10%. Банерна тканина такого типу також використовується для «нічних» реклами з підсвічуванням. Але підсвічування монтується не зі спини, а від передньої (так в назві «фронт»).

Оскільки освітлення з зовнішніми лампами більш Економний і монтаж конструкції простіше – Широкоформатний друк на фронтальної тканини типу фронти дуже поширена. Він використовується в більшості білбордів, брандмауерів і великих рекламних стендів.

банер на передньому плані

Боввийти

Як випливає з назви, блокувати банерну тканину не повинна дозволяти світло проходити взагалі. Це тому, що його метою є двосторонній друк, в якому напівпрозорі оборот, звичайно, небажано. Тому «бовчані» між полотнами банерної тканини містить світлоблокуючий шар.

Блокувати банерну тканину

Залишити коментар