Головна сторінка » Широкоформатна Технологія друку. Частина 1

Широкоформатна Технологія друку. Частина 1

Вибираємо матеріал для основи

Банерна тканина

Найчастіше Широкоформатний друк використовується для застосування зображень до банерної тканини. Цей матеріал можна знайти на більшості ЗМІ в зовнішній рекламі-Вивіски, білборди, брандмауери і багато інших.

Популярність банерної тканини обумовлена рядом прагматичних характеристик. Це твердий, економний, негорючий і не-гімоскопічний базис. Крім того, існує кілька різних типів банерної тканини для різних застосувань:

  • З підсвічуванням-прозорі, добре пропускає світло;
  • Фронтліт є стандартною;
  • Блокувати непрозорі і використовуються для двосторонній друк.

Таким чином, вибираючи тканину за ситуацією, ви можете друкувати банери для різного освітлення, в тому числі конструкції з підсвічуванням.

друк на банері

Термін служби також варіюється. Недорогий Банерна тканина, виконана методом двосторонніх гумових основ ламінації, виробляється в Китаї і служить для одночасового використання.

Дорожчий і якісний, Європейський, складається з армованої сітки, залитої рідким гумовим. Ця тканина триватиме до трьох років.

Плівка

Ще одним загальним матеріалом для широкоформатного друку є вінілові плівки. Вони також діляться на три основні групи за допомогою:

  • Світлопрозорі-для конструкцій з внутрішньою підсвіткою;
  • Прозорі-універсальні, для інтер’єрів і вітрин, реклами на транспорті;
  • Матовою і глянсовою-для плакатів, плакатів і стендів.

Склад клейового шару визначає «термін життя» реклами на плівці. Є тимчасові, які легко видалити з поверхні, а для довгострокової експлуатації на строк до двох років застосовують друк на плівці з постійним клеєм.

друк на плівці

Сітка

Якщо ви бачите величезну рекламну поверхню на будівництві під будівництво-не сумнівайтеся, це друк на банерній сітці. Цей матеріал набагато простіше, тому що це перфорована Банерна тканина. Тому сітка ідеально підходить для дуже великих поверхонь. Завдяки отвори, вага сітки в рази менше, і на відстані зображення все ще добре “читати”.

Крім того, сітка дозволяє в повітрі, що означає, що має дуже невелику вітрильній. Звичайна Банерна тканина, звичайно, і в сильному вітрі будівля навряд чи перестаратися. Але ліси, до яких він зазвичай прикріплений, будуть перебувати в небезпеці, а також на них люди.

друк на сітці

Незважаючи на переконливу суперечку на користь «будівельної» спеціалізації, використання сіток фактично набагато ширше. Це чудовий матеріал для реклами на транспорті зі збереженням прозорості вікон. Цікаві рішення для дизайну інтер’єрів і реклами в дверях також можуть базуватися на сітці.

Тривалість реклами на сітці до двох років.

Залишити коментар