Головна сторінка » Широкоформатна Технологія друку. Частина 2

Широкоформатна Технологія друку. Частина 2

Виробничий процес

Друкувати

Сучасні широкоформатні Принтери та Плоттери дозволяють досягти фотореалістичних якості друку. Детальні характеристики та опис калібрування обладнання, що використовується в нашій компанії, ви можете знайти тут.

При виготовленні макетів, потрібно врахувати так звану здатність друку, яка вимірюється в кількості крапок на дюйм (dpi). Чим більше очок, тим вище якість зображення.

Тому в інтер’єрі друку, які люди вважають буквально в точці-порожній діапазон, зазвичай використовують 1440 dpi. Художній друк на полотні також виконується з максимальною можливою роздільною здатністю-за винятком випадків, коли дизайнер конкретно збільшує крапки.

піксельна графіка на полотні

Ця методика навмисного проводки використовується, наприклад, для “піксельного мистецтва”, а також для друку скріншотів-копії зображень на екрані комп’ютера. Якщо ви друкуєте їх “дуже добре”, символи не будуть читати краще, але гірше, тому що графічний редактор буде “закінчити” відсутні крапки, створюючи ефект розмиття.

Для друку більшості видів зовнішньої реклами досить 720 dpi, а часто навіть 360 або 180. Тільки інсталятор побачить поруч із білборним. А знизу, з відстані декількох десятків метрів, великі точки будуть виглядати маленькими, а картина буде ясна.

Асамблеї

Друковані рулони викладаються в правильному порядку, досягають комбінації на спеціальних етикетках (їх додають до макетів при друкуванні), обрізають зайві краї і надійно скріплюють листи один з одним, «зшивати» їх в один блок. З’єднані полотна міцно Закріплюйте за допомогою зварювання або з термоклеєм.

Виробництво банерів трохи схожий на підхід, використовуваний при друку плакатів або збірних плакатів. Тут теж здійснюється друк частинами, а потім приклеюється загальна картина. Але паперові листи відносно невеликі, вони легкі, їх можна розгорнути і приклеїти на місці.

Банерна тканина і навіть сітка занадто важкі, щоб зібрати безпосередньо на конструкцію. Навіть в дуже хорошому погода рулони не повинні бути викладені на землі або дорозі-забруднитися. Крім того, за рідкісним винятком для встановлення зовнішньої реклами, ніхто не блокуватиме автострад, припиняє будівництво і забезпечить багато місця і часу на підготовку.

Національний банер

Тому основний процес складання завжди робиться в майстерні. В результаті повністю закінчений полотно. У складеному стані, це виглядає як підірваний повітряна куля.

Підготовка до монтажу

Настав час для останніх підготовчих операцій. Луверс-отвори, в яких канати будуть пропущені, щоб закріпити полотно на рекламній структурі-розбиваються. Цей варіант застосовують для плоских поверхонь.

На конструкціях зі складною місцевістю можуть знадобитися «кишені», в яких під час монтажу будуть вставлені профілі каркаса. Подібний спосіб фіксації тканини використовується в туристичних палатках.

Нарешті полотно повністю зібраний, все кріпильної арматури на місці. Можна приступати до монтажу.

Залишити коментар