Головна сторінка » Історія широкоформатного друку

Історія широкоформатного друку

Від рок-живопису до білбордів

Стародавній світ

Великі образи люди почали створювати в незапам’ятних часів, майже як тільки вони навчилися малювати. Учені все ще обговорюють те, як ми не розуміємо рекламу (можливо, соціальний) на плато НАСА в Перу. Ці роботи настільки величезні, що їх можна побачити тільки після винаходу авіації.

Мистецтва

Прикладів трохи скромніше теж, більш ніж достатньо. Великі кам’яні картини, великі фрески, мозаїки, картини розміри стіни собору або замок можна зустріти скрізь. Але всі ці зображення були зроблені вручну, шматок за шматком.

Дикий Захід, кінець минулого століття

Як розвивалася технологія, поняття «тираж» почало ставати популярним, а до середини ХХ століття переважна більшість друкованих продуктів була вироблена масово. Однак широкоформатні полотна були як і раніше ексклюзивними, так і надзвичайно дорогими продуктами.

Що все змінилося в 1989, коли VUTEk випустив революційну комп’ютерним управлінням фарбою спрей ingesher, Аерограф. Ширина друку майже 2,5 метрів різко збільшила обмеження формату. Головне, щоб було створено прецедент і позначено новий технологічний тренд. Він був отриманий на ринку з великим ентузіазмом, і продовження не займе багато часу.

Вже в 1990, Моше NOOR завершив розробку в Нур, підвісний прототип, пристрій друку, що призвело до реальної революції на ринку реклами. З 1991, Нур Макропринтери почали масове виробництво п’єзоелектричних принтерів великого формату, дозволяючи швидко і відносно недорого виробляти зовнішню рекламу раніше невидимої якості.

Завдяки новій технології друк плакатів став не складніше, ніж виробництво листівок-і він змінив обличчя міст. На вулицях стали з’являтися великі кольорові Білборди, потім Білборди, банери, брандмауери, банери-все те, без чого сьогодні важко уявити зовнішній вигляд великого міста і навіть зайнята транспортна магістраль.

Широкоформатний друк у сучасному світі

Наші дні

За різними показаннями, перший широкоформатний принтер з’явився в Україні в 1995. Тоді ми випробували такий же бум у створенні зовнішньої реклами, як країни Заходу. За кілька років кількість продавців широкоформатного друкарства та фірм, що надають такі послуги, зросла в десятки разів.

На початок третього тисячоліття, внутрішнє зовнішня реклама була повністю озброєна. Зараз в Україні практично всі технічні нововведення в цій сфері, а кінцевий продукт не поступається кращим світовим аналогам.

Широкоформатний друк банерів

Нові можливості

Швидкість

Велике зображення можна отримати і роздрукувати купу дрібних листів, а потім акуратно ручним наклеєні їх у вигляді величезного збірного плаката. Але в цьому випадку перший, мабуть, основний принцип широкоформатного друку-швидкість-буде порушено.

Сучасне обладнання здатне друкувати кольорові зображення зі швидкістю від десятків м2 на годину. А в режимі низької роздільної здатності, використовується для друку на банерній тканині і сітці-до ста м2 на годину.

Це створює принципово нові можливості для виробництва зовнішньої реклами. Сьогодні можна і потрібно встигуреагувати на актуальні події. Технічно, ніщо не заважає вам друкувати газет розмір тротуару, і має час, щоб змінити їх кожен день, перш ніж люди йдуть на роботу.

Широкоформатний друк для вулиць

Якість

Як правило, білборди, високопоміщена Банерна та інша зовнішня реклама, яку глядач не побачить уважно, використовують друк відносно низької якості.

Але роздільна здатність широкоформатного друку достатня для створення фотореалістичних образів. При необхідності, особливо в інтер’єрі друку, якість може досягати 1200 dpi, 1440 dpi і навіть більші значення. У поєднанні з професійно підготовленими макетами, результати вражають.

Високоякісний Широкоформатний друк

Довговічність

Перший широкоформатний роздруківок швидко згорів на сонці і змивається дощем. Відтоді хімічний склад фарб значно розвинувся. Фарба на основі солі дозволяє отримати багаті яскраві кольори-з усіх відтінків, які на світанку широкоформатного друку були окремою проблемою.

Широкоформатний друк банерів

Матеріал для друку давно не тільки паперовий, але і багато іншого, більш міцний медіа-Банерна тканина, сітка, вініл. Для оформлення священних конструкцій і Вітрини є незамінним друком на плівці, який також може бути використаний роками.

Масштаб зовнішньої реклами тепер обмежує тільки фантазію. Ви можете надрукувати що-небудь, будь-який колір і розмір-і використовувати до тих пір, як вам потрібно.

Залишити коментар