Головна сторінка » Види плівок для широкоформатного друку

Види плівок для широкоформатного друку

Резиновый папір третього тисячоліття

Пвх

ПВХ (полівінілхлориду) є одним з акронімів, який був знайомий багатьом з дитинства. Цей вініл є універсальним матеріалом для виробництва безлічі різних речей, починаючи від грамофон пластин до обплітання електричних кабелів. В тому числі ПВХ роблять вінілові плівки.

Такі фільми буквально використовуються скрізь. Зовнішня реклама будь-якого роду, включаючи легкий і широкий формат, Друк наклейок, плакатів, наклейок-майже все, що має робити з кольоровими зображеннями на стоячому основі нерозривно пов’язане з ПВХ.

Однією з головних причин високої популярності вінілових плівок є їхня еластичність. Плівки дуже тонкі (до 0,3 мм), і вони не відривають, коли нерівні поверхні наклеюються. Це дозволяє робити економічні і ефектні принти, які легко «вписатися» в контекст рекламного середовища.

Найважливіші вінілові плівки

На підставі заявок, фільми поділяються на:

  • Прозорі (не плутати з перфорованими, які також дають світло, але не за рахунок властивостей плівки, і через частих отворів в ньому);
  • Світлопрозорі (непрозорі, використовувані в конструкціях з внутрішньою підсвічуванням або для розміщення на скляних поверхнях);
  • “Звичайні” (матові або глянцеві, для друку плакатів, наклейок, етикеток).

Також важливо:

  • Це плівка, призначена для ламінації, а для чого (холодна, гаряча);
  • Тимчасова плівка або постійна плівка (як сильно наноситься клей на нього, для одноразового або тривалого використання);
  • Це фільм, призначений для друку певних видів фарб, які з них (наприклад, розчинник).

Як і папір, плівка може бути cakalандріалізований-дуже гладка, шляхом прокатки через багато гладити валів. Це важливо при наклеєні на гладкі поверхні, в першу чергу на скло. Каландз плівка підійде без найменших зазорів і якщо якість макету теж висока, можна домогтися дуже реалістичної дії-як на цю рекламу склоочищувача.

плівка на склі

Менш поширені плівки

На додаток до вже досить звичних видів фільмів існують і менш поширені. Наприклад, металеві плівки схожі на фольгу. Або Голографічний-вони не повинні бути розміром з акцизного штампа. Флуоресцентні плівки, як і всі інші, дозволяють друкувати-але в темряві доповнюють зображення світяться елементами.

флуоресцентні плівки

Напрями використання плівок

Вони всюди.

Як уже згадувалося, друк на плівці використовується дуже широко. Сучасні машини плоттерні здатні друкувати як низької роздільної здатності в декількох сотнях dpi, так і з високими, від тисячі dpi або більше.

Низька роздільна здатність актуальна для економного виробництва великих зображень, які будуть розташовуватися високими або далеко від глядача.

Висока роздільна здатність затребувана при виготовленні плівок, які будуть розглядатися в тісному контакті-наприклад, для оформлення інтер’єру, вітрин. Або чоловічі туалети, улюблені території рекламодавців AXE.

Реклама на плівці

Вітрин

Звичайно, плівки ПВХ знайшли широке застосування в вітрин і різних стенд реклами. Крім простих «плоских» відбитків іноді використовують унікальні властивості плівок, що грають їх у макеті.

3D-реклами

Інтер’єри

Прикраса кімнат з широкоформатним друком на плівках справжнє задоволення. Наприклад, не можна обмежувати свою фантазію і легко влаштувати обідній стіл «в савани».

друк на плівці

Транспорт

Плівки часто приклеюються до перевезення. ПВХ є міцний матеріал, який легко мити і не вимагає ідеальної поверхні для прилипання. Коли необхідність реклами зникає, її буде легко видалити.

плівка на транспорті

Легка реклама

Без вінілових плівок важко уявити світлові ящики та інші споруди з внутрішнім підсвічуванням. Світлопрозорі плівки з білою підкладкою м’яко розсіює світло, і здається, ніби картина дійсно світиться, сама по собі.

розсіяння плівки

Басейни

Фільм не боїться води, він може «працювати» навіть в нижній частині басейну-як у відомій праці Ogilvy і Mather, зробив звернути увагу на проблему глобального потепління.

водонепроникна плівка

Залишити коментар