Головна сторінка » Брандмауери. Більше лише небо

Брандмауери. Більше лише небо

Реклама на дому

Вогнезахист на службі маркетингу

В даний час більшість людей знайомі з терміном “брандмауер” вважають, що це пов’язано з комп’ютерами і засоби захисту від хакерських атак. Це правда. Але задовго до того, хакери і комп’ютери з’явилися, брандмауери використовувалися для протипожежного захисту. Ця назва була дана глухим стінам, якщо це можливо з негорючих матеріалів, запобігаючи “викидання” вогню з сусідніх будівель.

Коли промисловість і торгівля почали розвиватися швидкими темпами, будинки ставали все вище і необхідність помітної реклами теж. У 19 столітті невеликі оголошення і вивіски були вже недостатньо для повної розкрутки і навіть просто інформації-вони були втрачені у великому місті серед тисяч інших ЗМІ.

Потім почали малювати, а в подальшому роздруковувати рекламу розмірами будинку. Для цього, звичайно, було максимально зручно на стінах без вікон-тобто, на брандмауерів.

БрандмауерБрандмауер

Чому вам потрібно багато реклами

І чому вам навіть потрібна реклама? Бути поміченим і запам’ятовуватися. Створити сильне зображення. Для “Коригування” від конкурентів.

Брандмауери є найбільшою зовнішньої реклами. Залежно від розміру будівлі, Розмір полотна брандмауера може бути просто дуже великим або величезним, аж до площі тенісного двору. Таку рекламу неможливо не помітити. Він абсолютно домінує на всіх щитах, ділянках, знаках та інших повідомленнях.

Крім того, у брандмауері “область присутності” набагато ширше, ніж будь-які інші засоби масової інформації. Ви можете бачити його здалеку. Для того, щоб побачити Billboard до нього потрібно підійти досить близько, щоб прочитати напис на плакаті-близько. І брандмауер добре видно на кілька блоків. Це один з інструментів великих брендів, з якими вони демонструють свою перевагу.

успішний брандмауер

Специфіка гигантоманії

Класична помилка жадібних рекламодавців

Незважаючи на величезний розмір брандмауера, при бажанні можна помітно зменшити його видимість і читабельність. Це просто.

Перш за все, Велика сфера рекламного полотна повинна бути «розрізається» на зони. Контрастні кольори фону допоможуть вам позбавитися від зайвого ефекту великої реклами, перетворивши його на кілька менших рекламних роликів, розташованих поблизу. Це було б, а також успіх для друку плаката, з меншою фінансовою вартістю. Але брандмауер кулер. Ось чому ми будемо продовжувати калічити наш макет.

Для цього потрібно написати більше тексту, а вільний простір між написами для зменшення (чому місце пропаде). Тоді розмір шрифту буде неодмінно зменшуватися, а рекламні повідомлення буде важко читати здалеку.

Вуаля! Всього за два простих кроки на етапі підготовки макету для брандмауера, ми майже повністю вбили його основні переваги. Це, звичайно, шкідливі поради. Не робіть цього.

Помилка брандмауера

Два слони більше одного. І три більше двох

Замість мерехтливих в макетах, грамотні рекламодавці повною мірою використовують розмір. Крім того, іноді для створення ще більшого ефекту розміщення йде по сусідніх стінах, але з єдиним макетом. У цьому випадку, це майже неймовірно-можна створити рекламу в кілька разів більше, ніж дозволяє найбільші засоби масової інформації в цьому місці.

брандмауер на декількох будівлях

Будівельники-Головні партнери рекламодавців

Як правило, йти на прийоми з використанням декількох будівель не потрібно, тому що будинки в даний час досить великі. А коли споруджені і відремонтовані ліси, то навколо них споруджені навіть більші розміри. І все це величезна площа може стати рекламою!

брандмауер на будівельній сітці

Для виготовлення рекламних полотен такого розміру, звичайно, потрібно широкоформатне друкування банерів-але з огляду на розміщення на будівельних риштуванні, матеріал використовують спеціальну.

Звичайна Банерна тканина, яка друкує Білборди та інші великі рекламні, занадто щільна. Це означає, що по-перше, брандмауер буде блокувати природне світло для будівельників, а по-друге, це буде мати такий великий вітрильний спорт, що навіть слабкий вітер буде становити серйозну загрозу безпеці.

Тому сітка, тобто перфорована Банерна тканина, використовується як основа брандмауера для розміщення на будівельних риштувань. Візуальність зображення не зменшується, але світловий проходить, вітрило знижується і вага, до речі, теж-що важливо, враховуючи Розмір полотна.

Період розміщення такої реклами, безумовно, обмежений умовами реставрації або будівництва. Але в більшості випадків це більш ніж достатньо.

брандмауер на будівельній сітці

Залишити коментар