Головна сторінка » Магія фотошпалер

Магія фотошпалер

Незвичайні готелі

Дорогі способи стати відомими

У цьому віці Інтернет, соціальні мережі, блоги, Твіттер, все незвичайне миттєво пролітає навколо друзів-знайомих, піднімає рейтинги сайтів, впізнаваності бренду. Та відвідування готелю.

Тому в конкурентній готельному ринку багато гравців, які покладаються на оригінальність. Є багато справді унікальних готелів. Крижані палаци. В’язниць з театральним шоу. Комфортні хатини на деревах. Квартири в площинах або в нижній частині моря.

Готель під водою

Більшість з цих прекрасних закладів є одна спільна річ-вони коштують їх власникам в таких акуратні суми, які, можливо, реклама була дешевше робити, роздавав першим гостям пачку грошей разом з ключами в кімнатах.

Що ми повинні побудувати будинок? Давайте намалюємо, давайте жити!

Чи можна досягти подібної слави без зайвих фінансових вкладень? Так, дизайнери, які брали участь у розробці Fox Hotel в Копенгагені відповісти.

Що вони робили? Насправді просто пофарбовані нудні кімнати. У деяких місцях «старомодні» фарби. Де потрібні кольорові образи великого формату, друк на шпалерах допомогає – економічна технологія, що дає вражаючі результати.

друк на шпалерах

Звичайно, рожевий слон на стіні не замінить відчуття ночі, витраченого в клітку на скелі. Але не всі мандрівники схильні пити адреналіну в окулярах. Введення річного доходу для спальні в Луврі є також спірним точкою. Але багато хто буде задоволений незвичайною кімнаті за звичайну ціну.

Коли фотографії з готелю перестають бути нудною до вивих щелеп-вони спостерігають, відправляються, дивуються. Тобто, Головна мета, отримати додаткову перевагу ринку серед готелів аналогічного класу-досягається.

З мінімальними вкладеннями, використовуючи тільки фантазію і друк на плівці-Self-клей, ви можете перетворити тісні кімнати в казковий ліс. А магія не вимірюється квадратними метрами. Коли єдиноріг заглядає з-за кущів, можна забути про зайві кілометрі до центру, і відсутність кондиціонера. Магія!

Робочому столі

Короткий курс сучасної магії

Отже, що саме потрібно зробити, щоб швидко, дешево і ефективно трансформувати готельні номери? Всього нічого:

  • Виберіть стиль. А готель Fox, наприклад, не обмежить себе одним дизайном-всі вони мають різні кімнати.
  • Зробити себе або замовлення від майстрів макетів. Краще всього-Фотореалістичні колажів якісних образів.
  • Роздрукуйте ексклюзивні шпалери. Дотримуватися їх разом.
  • Можливо доповнити недорогий Антураж елементами декору.

Фото друк на шпалерах

Вуаля! Готель став «дизайнером» і всі рівні цієї кімнати гарантовано користуються великим попитом.

Залишити коментар