Головна сторінка » Красиво жити не заборониш

Красиво жити не заборониш

Майбутнє прийшло

Наскельний розпис Радянського Союзу

Наші батьки все-таки зловили час, коли шпалери в магазинах були представлені декількома візерунками в квітами. Фотошпалери, що сидять на шпалерах, вважалися атрибутом розкоші. Недоступні звичайним людям і трохи небезпечно. Вони, звичайно, не будуть ув’язнений. Але за те, що ви так багаті, якщо ви можете собі це дозволити-легко.

ХХІ сторіччі

Озирнутися навколо. ХХІ століття! Принаймні, про розвиток технологій оптимістичні прогнози більш ніж виправдані. В даний час широкоформатного друку на шпалерах стало простим, дешевим і незрівнянно краще, ніж наші предки могли собі уявити. Сьогодні кожен бажаючий може друкувати що завгодно і клеїти будиночки на стіни. Єдиною умовою є наявність уяви та ідей.

Домашні шпалери

Коридор

Як правило, в більшості планів навіть відносно великі квартири коридори досить вузькі. Тому це не перешкодить їм візуально розширюватися, що легко зробити з роздруківку з перспективою.

друк на шпалерах

Додатковим аргументом на користь стін залу для розміщення фотошпалер може бути те, що вони часто залишаються вільними. Якщо у вас шафа або вішалка для гардероба на стіні немає. Полки для будівництва не дуже зручні. А голі стіни виглядають непрезентабельно. Після прилипання величезного друку, враження буде різко зміниться на краще.

Вітальня

Ще одна кімната, буквально Жебрацтво для широкоформатного фото-вітальня. Номер розрахований на відпочинок та прийом. Атмосферне фото може бути ключовим елементом декору, встановивши настрій в мирі. Погодьтеся, набагато приємніше відпочивати після роботи біля водоспаду, ніж у стінній шафі.

Робочому столі

Крім того, картини часто висіла в вітальні. Якщо ви збираєте Пікассо або далі в оригінали, ви навряд чи буде зацікавлений в наступній пропозиції. Але для тих, хто цінує саму красу, а не сертифікати оригіналів, друк на полотні пропонує якісні більш ніж достатньо для репродукції.

Кухні

Чи є місце для сучасного друку на кухні? Чому ні. Навіть невелику вільну секцію стіни можна перетворити на відкрите вікно. Що саме буде відбуватися за ним-Літній сад, Сніжне пік або море-залежить виключно від вашого вибору.

Шпалери на кухні

Дитяча

Але головне простір для фантазії, звичайно ж, в дитячій. Герої улюблених мультфільмів і просять відвідати малюка. Не Тримайте їх назад, нехай вони приходять і залишаються!

друк на шпалерах в дитячій

Залишити коментар