Головна сторінка » Широкоформатний друк для кухні

Широкоформатний друк для кухні

Репродукції і фотографії

Навіщо прикрашати красиве

Кафе і ресторани відрізняються від обідніх кімнат не тільки якістю кухні, але і інтер’єром. У хорошому закладі є чим помилуватися. У той же час, незалежно від стилю і Ретельність різних елементів декору на стінах нерідко висять картини, фотографії або репродукції.

Друк в інтер'єрі

Це і данина традиції і атрибут сучасного дизайну. За допомогою малюнка або фото легко відрегулювати і навіть створити настрій для відвідувачів.

Основна перевага малюнка в кадрі

Оздоблення стін, плиточників, стель-дизайнерських рішень «серйозно і надовго». Але незалежно від якості виконання рано чи пізно вони починають звикнути. Тоді на порятунок приходять репродукції та інші «дрібні форми живопису», які мають незамінну перевагу-їх можна легко, швидко і дешево оновити.

Кухонні фартухи

Функціональне оздоблення кухні

Більшість кухонь мають простір між стільницею і навісними шафками під назвою «фартух». Зазвичай кухонний фартух захищений від розпилювача і паронаповненого парою. Це зручне технологічне рішення. Але незважаючи на все різноманіття в будівельних магазинах, кількість готових прикрас і малюнків на плитці дуже обмежена.

Тому, щоб оживити кухню, деякі використовують вінілові наклейки з кумедними силуетами.

наклейки на друк

Якщо силуетних зображення недостатньо, друк на плівці дозволяє перенести будь-яку фотографію або колаж на стіну кухні. Наприклад, це може бути збільшений образ чогось смачного (як в гастрономічного смислі, так і візуально).

друк на плівці

Овочеве або будь-який інший Орнамент теж підійде.

друк на плівці

І якщо ви хочете, ви можете роздрукувати ваш улюблений ландшафт і очистіть картоплю, милуючись венеційського каналу.

друк на плівці

Технічні аспекти

Так що плівку на «фартух» можна мити, після друку вона ламінована.

Ще один спосіб, дорожче-закрити роздруківку зі склом. Ви можете зафіксувати скло з акуратними власниками. Якщо строгий дизайн дизайнерських планів не дозволяє навіть невеликим відволікаючих-скло «посаджено» на силіконовий клей. У цьому випадку буде трохи складніше замінити зображення.

Так що не повторюємо класичну помилку «навіщо клеїти шпалери за шафу, до цих пір немає видно». Якщо дозволити пересування кухонних меблів в найближчому доступному для майбутнього порядку, то «фартух» з невеликим стохом, «виростити».

друк на плівці

Робочому столі

Портал до іншої реальності

Розширити кухню на вулицях Парижа допоможе великий формат друку на шпалерах. Реалістична картина розмір стіни створює повний ефект присутності. Це вже не кухонний стіл, а стіл в затишному кафе-і погода завжди прекрасна, як вам подобається.

друк на шпалерах

Що потрібно враховувати при виборі

Так як шпалери створюють візуальний «портал» до іншої реальності, при використанні їх магії корисно врахувати два нюанси.

По-перше, шпалери «через» решту інтер’єру створять відчутний дисонанс. Широкоформатне фото-це не просто картинка. Навіть якщо роздруківка на усій стіні, а «тільки» розміром з хороше вікно-дуже важливо врахувати загальний стиль приміщення і доповнити його.

друк на шпалерах

По-друге, заміна шпалер складніше і дорожче, ніж зміна репродукцій. Вибирайте такі сюжети, які надовго не набридають, з великою кількістю дрібних деталей.

Залишити коментар