Головна сторінка » Реклама на лавках

Реклама на лавках

Нове місце зустрічі з цільовою аудиторією

Переваги лавки

Кілька років тому в Росії з’явилися нові рекламні носії для нас-лавки. Оскільки вони, як правило, недостатньо в людних місцях, громадяни реагували на додаткові можливості сидіти симпаттично.

Також легше отримати дозвіл на установку лавки в центрі міста, ніж на Billboard. Це вже не реклама, а озеленення.

Лавки “працюють”. Навіть несправний

Як і будь-яка нова ідея, реклама на лавках стала першою мішенню для скептиків. Вони стверджували, що це не випадково, що є так мало лавки в Росії-вони затягнулися і зламані. У темряві без підсвічування нічого не буде видно, а світильники зроблять конструкцію набагато дорожче. Взимку сніг закриє все. Влітку молоді люди будуть сидіти на спині, робити сидіння, а реклама буде розфарбовувати маркерами.

Настав час бути в жаху і відмовитися від проходження. Але більшість негативу легко транслювати на будь-яку зовнішню рекламу. А головне-лавки «працюють»! Навіть половина лавки з рекламою прекрасно привертає до себе увагу і запам’ятається.

Реклама на лавках

“Обережно, пофарбовані”

Реклама вандалізму

Коментарі про вандалізм, до речі, деякі рекламодавці будуть скоріше “приклад” на себе, ніж лаяти перехожих. Так само, як деякі вночі залучити рекламу на асфальт, інші ляпас фарбою на лавках.

Це, звичайно, не має нічого спільного з гуманітарним змістом реклами на лавках. Це точно навпаки-не псувати незнайомців, а встановлювати свої, нові. І як відшкодування витрат запропонувати для перегляду реклами. Це абсолютно чесно, ви думаєте?

Цивілізована технологія

Очевидно, що реклама повинна бути зміною. Виникає питання-як саме його застосовувати? Найпростіша відповідь полягає в тому, щоб роздрукувати самоклеючу плівку, а потім приклеїти її на лавках з плоскою поверхнею. Звичайно, є ризик, що така реклама буде швидко зламатися. В ідеалі його можна бити.

друк на лавках

Але на практиці не завжди вдається вдало поєднувати творчість з особливостями ЗМІ. Тому більшість рекламних лавок передбачають друк на папері, який потім вкладе під скло.

Перегляд у профілі

Якщо гора не йде на Magomet…

У деяких випадках ні Друк наклейок, ні паперові вкладиші не здатні передати бажане повідомлення досить яскраво. Тоді ми можемо пам’ятати, що реклама ніколи не публікується у вакуумі. Існує завжди контекст, який може бути використаний.

Наприклад, звичайну широкоформатну роздруківку, наклеєні на стіну за лавку, перетворатимуть його в частину фунікулера. А люди, які тут будуть сидіти-мимовільні рекламні учасники.

друк на лавках

Лавки-це засіб, а не ціль

Нарешті, просто поклавши лавки поруч з правильним білборд, ви можете зробити це невеликий “кінотеатр”, в якому вдячних глядачів буде сидіти з задоволенням. І це не мрія будь-якого рекламодавця-що громадськість сиділа і довго дивилася в його послання.

реклама біля Лавки

Залишити коментар