Головна сторінка » Реклама на транспорті-повідомлення з доставкою

Реклама на транспорті-повідомлення з доставкою

Специфіка транспорту як носія

Чому публікації на транспорті є прибутковими

Основний критерій при оцінці ефективності будь-якої реклами, в тому числі і на відкритому повітрі-кількість переглядів потенційними покупцями. Але ні дотепний сюжет конструкції дисплея, ні бездоганна якість друку плакатів або банерів не зможе збільшити трафік. Розміщуючи рекламу стаціонарним, вам завжди доведеться виходити з цільової аудиторії, яка пройде або пройде повз.

Транспорт не має таких обмежень. Якщо рекламне повідомлення знаходиться на автомобілі-вона об’єднає половину міста і отримає одержувачів. А якщо автомобіль великий… швидше за все, автобус. Ось чому вони настільки популярні для реклами. Крім того, відомі маршрути і розклад громадського транспорту, які можна використовувати при плануванні рекламних кампаній.

Як це виглядає

Звичайно, не кожен може дозволити собі таку «помітних» тему і не кожен дизайнер буде малювати так «голосно», як, наприклад, виявилося в просуванні зоопарку Копенгагена.

Реклама на автобусі

Не кожен захоче «перетворити» автобус в Сміттєвоз з закликами до чистоти.

Соціальна реклама на автобусі

Але ніхто, треба припустити, віддасть обертання своєї реклами на вулицях, де він зможе помітити набагато більшу кількість потенційних покупців, ніж у будь-якому щільно фіксоване місце.

Прості рецепти для реклами на транспорті

Руху

Основним майном будь-якого транспортного засобу є рух. Це вміло б’є Duracell в своїй відомій рекламі.

Дуракелл рекламиДуракелл реклами

Якщо ваш продукт або послуга в будь-якому випадку пов’язані з трафіком, ви можете знайти спосіб, щоб проілюструвати це? Публіка любить дотепні реклами. Це не викликає роздратування-навпаки, кожен сміється, показує один одного, знімає малюнки як пам’ять і відправляє його друзям. Це вигідно.

Колеса

Що ще робить будь-який автомобіль? Колеса! Вони також можуть бути побиті. Трохи фантазії, ущільнення на плівку самостійно-клей-і пральна машинка, віддалений привід жокей, порцелянова плита, багато інших предметів, в яких є гуртки, приходять до життя на дошках автобусів.

Реклама на автобусіРеклама на автобусі

Двері

При пошуку оригінальних рішень для розміщення часто знаходять нестандартні тлумачення дверей. З легкої рукою дизайнера, вони можуть стати гирлом акули або продемонструвати їжу з шоколадним баром.

Реклама на автобусіРеклама на автобусі

Пасажири всередині також можуть подбати. Звичайно, найпростіший спосіб друку нудних інформаційних листів, з яких кожен відверне ненависть під час поїздки. А можна придумати, як викликати посмішки-тоді рекламне повідомлення буде виглядати доброзичливим і уважним.

Реклама на автобусі

“Гармошки”

Довгі автобуси, тролейбуси, трамваї між автомобілями мають “гармоніка”, які можуть ще більше оживити рекламу. Все, що призначене для стиснення і згинання (або, навпаки, не призначене і тому буде особливо помітним)-перші кандидати на розміщення на “гармонік”.

Реклама на автобусіРеклама на автобусі

Цистерни

Це не просто громадський транспорт, який добре для реклами. Підійде вагон і будь-який великий вантажний автомобіль. Якщо форма тіла невдала, наприклад, це круглий танк-тоді, напевно, буде реклама, яка буде “грати” тут.

Реклама на танці

Даху

Явно недооцінені поверхні-дахи автомобілів. Мешканці мегаполісів дивляться на них вдень з вікон офісів, увечері з вікон будинків. Можливо, саме там, що відчайдушні покупець знайде повідомлення, яке врятує його і дати сенс життя.

Реклама на даху вагона

Залишити коментар