Головна сторінка » Лайтбокси — один з найпопулярніших та ефективних інструментів реклами

Лайтбокси – один з найпопулярніших та ефективних інструментів реклами

Лайтбокси (світлові короби) - один з найпопулярніших та ефективних інструментів реклами.
Світлові короби - ефективний спосіб донесення інформації про компанію

Лайтбокси (світлові короби) – один з найпопулярніших і ефективних інструментів реклами. Вони здатні цілодобово рекламувати компанію, її товари і послуги, залучаючи потенційних клієнтів. З їх допомогою можна підвищити популярність і впізнаваність бренду. Такі конструкції привабливо виглядають, прикрашають простір і сприяють динамічному розвитку бізнесу.
Зовнішній вигляд та призначення
Лайтбокс являє собою об’ємну конструкцію, всередині якої поміщений джерело світла. Завдяки ефектної підсвічуванні, рекламна інформація буде добре помітною навіть в темний час доби. Короби можуть виготовлятися в будь-яких розмірах, формах і кольорах. Вони здатні витончено підкреслити фірмовий стиль компанії, сформувати приємне враження про неї.
Світлові короби – ефективний спосіб донесення інформації про компанії, її товарах і послугах. Відображатися може не тільки рекламний текст, але й зображення. У разі необхідності, інформацію можна легко замінити. Це дозволяє використовувати один і той же лайтбокс для проведення різних рекламних акцій і кампаній, спрямованих на збільшення числа клієнтів.
Переваги та застосування
Світлові короби володіють вагомими перевагами:
• Презентабельний дизайн. Лайтбокс стильно і акуратно виглядає, а підсвічування забезпечує ефективність впливу рекламного тексту в будь-який час доби.
• Доступність і ненав’язливість. Стильні конструкції здатні прикрашати собою простір. Текст і зображення добре помітні і помітні. Така реклама ненав’язлива, але при цьому пробуджує зацікавленість у потенційних клієнтів і прекрасно запам’ятовується.
• Різноманітність форм і розмірів. Замовити лайтбокс можна зараз практично в будь-який цікавить форму й розмір. Все залежить тільки від побажань рекламодавця та особливостей локації, де буде встановлюватися конструкція.
• Простота монтажу та експлуатації. Установка лайтбоксів швидко виконується, що дозволяє відразу ж користуватися виробом для ефективної реклами. Щоб конструкція завжди презентабельно виглядала, її досить періодично очищати від пилу і забруднень.
• Сполучуваність з іншими об’єктами. Світлові короби добре поєднуються з іншими рекламними носіями, зокрема, з покажчиками і банерами. Конструкції розбірні, завдяки чому можна легко міняти їх зміст (рекламний текст і зображення).
Лайтбокси можуть встановлюватися зовні і всередині приміщень, на вулицях і уздовж великих автомагістралей. Невеликі конструкції можуть монтуватися і на різних пересувних об’єктах, наприклад, на поїздах, автобусах, автомобілях. Світлові короби відмінно підходять для реклами кафе, кінотеатрів, магазинів і інших торгово-розважальних закладів.

Залишити коментар