Головна сторінка » Широкоформатний друк відкриває необмежені можливості в рекламі!

Широкоформатний друк відкриває необмежені можливості в рекламі!

Дуже часто кожен з нас має потребу друкувати документ або, наприклад, плакат. Якщо це стандартний формат a4, то проблеми, звичайно, не виникне, в будь-якому друкарні або спеціалізованих магазинах ви будете робити це. Але бувають моменти, коли вам потрібно надрукувати щось велике, а потім почати пошук, де і як це зробити, щоб отримати якісний результат.

Останнім часом популярність широкоформатного друку збільшилася в кілька разів, завдяки активному використанню рекламних банерів, плакатів, оголошень-все це робиться за допомогою спеціального обладнання і професійних фотоапаратів. Струменеві Плоттери використовуються для якісного кольорового зображення, так як вони прекрасно працюють з будь-якими фарбами і мають довге життя. Моделі виробників різні. Друк проводиться на рулонах різної якості, в залежності від призначення і бажань замовника.

Широкоформатний друк Київ
Ціна широкоформатного друку залежить від складності зображення, термінів роботи, побажань замовника, і здійснюється в багатьох рекламних агенціях і дизайнерських студіях. Звертаючись туди, ви можете замовити весь обсяг послуг-від створення макету до друку готового виробу (плакат, банер).

Перед тим як вибрати компанію, яка зробить для вас такі рекламні продукти, уважно вивчіть свій список, не назий найяскравіша реклама, особливо якщо компанія не працює більше року. Дійсно хороші фахівці рідко виставляють себе, у них є багато постійних клієнтів і не дуже потрібні нові. Тому для того, щоб отримати дійсно гарний плакат, запитайте у ваших партнерів, дизайн офісу якого вам подобається. Якщо таке Рекламне агентство буде знайдено, варто подивитися на своєму сайті в Інтернеті. Або особисто відвідати їх, ознайомитися з портфелем, цінами, і якщо ви задоволені-замовити свою продукцію! При цьому ви зможете самостійно скласти проект, а також скористатися послугами фахівця. Звичайно, другий варіант трохи дорожче, але якщо у вас немає необхідних комп’ютерних навичок дизайну, то краще переплачувати і отримати дійсно якісну роботу!

Залишити коментар