Головна сторінка » Про компанію

Про компанію

Рекламно-виробнича компанія «Гранд Принт» спеціалізується на повноколірному широкоформатному друці для цілей створення зовнішньої реклами, а також інтер’єрному друці для оформлення інтер’єрів, виставкових стендів, виготовлення плакатів та афіш.

Наша компанія успішно працює на ринку друку зовнішньої реклами більше 6 років і надає повний спектр послуг – починаючи з розробки дизайну, закінчуючи постпечатною обробкою, аж до збірки рекламних конструкцій. У нас ви можете замовити інтер’єрний або широкоформатний друк на різних типах матеріалів – банерній тканині та сітці, плівці, папері, трикотажному полотні і полотні.

Оперативний широкоформатний і інтер’єрний друк від компанії «Гранд Принт» – це не тільки максимально швидко і якісно виготовлені рекламні носії, а й успіх Вашої рекламної кампанії!

Наша компанія співпрацює з великими торговими марками, із зарубіжними і вітчизняними холдингами. Ми виробляємо рекламну продукцію для телеканалів, відомих брендів, беремо участь у великих маркетингових кампаніях. Наш широкоформатний друк прикрашає подіуми і концертні майданчики, фасади будівель і студії телеканалів. Для нас немає нездійсненних завдань, ми виготовимо для Вас кращий широкоформатний друк за найнижчою ціною! З нами мрії про ефективну та доступну зовнішню рекламу перетворяться в реальність! Звертаючись до нас сьогодні, ви робите крок до результативного бізнесу і ефективної зовнішньої реклами. Наш широкоформатний друк – це Ваш успіх, Ваше майбутнє, Ваш неповторний стиль!

Подивитись зразки всіх матеріалів і продукції, поспілкуватися з менеджерами и дизайнерами Ви можете в нашому офісі, розташованому в Києві недалеко від метро Чернігівська. Наші фахівці мають великий досвід в області широкоформатного і інтер’єрного друку і з радістю проконсультують Вас з потрібних питань і допоможуть створити успішний, ПРАЦЕЗДАТНИЙ рекламний матеріал!

Mimaki

Залишити коментар