Головна сторінка » Про компанію » Обладнання

Обладнання

Плоттер Mimaki SWJ-320S2/S4

плоттер Mimaki SWJ-320S2/S4

Mimaki SWJ-320 S4 – універсальний чотириколірний сольвентний плоттер надширокого формату з робочою областю шириною 3,2 метра. Плоттер оснащений чотирма друкуючими голівками, встановленими в шаховому порядку, завдяки чому Mimaki SWJ-320 S4 відрізняється швидкодією, високою якістю друку навіть при швидкісному виведенню і широкими функціональними можливостями. Швидкість друку – до 83 кв.м / год.

Роздільна здатність до 1080х1200 dpi і технологія змінного обсягу краплі від 7 до 21 пкл зображення із чіткими деталями навіть найменших розмірів.

Плоттер Mimaki SWJ-320 S4 оснащений триступеневої системою підігріву носія, вбудованим вентиляторним модулем – це прискорює висихання відбитків і в комплексі з системою автоматичної підмотки підвищує загальну продуктивність. Завдяки цьому компанія «Гранд Принт» готова виконувати навіть термінові замовлення!

Універсальність Mimaki SWJ-320 S4 дозволяє використовувати його для широкоформатного друку практично будь-якого призначення для вулиці і інтер’єру, включаючи банери, прапори, перетяжки, плакати, щитову рекламу, підлогову і вітринну графіку, декоративні текстильні вироби, шпалери з індивідуальним дизайном, POS-матеріали, художні репродукції на полотні та ін.

Плоттер Wit Color Ultra 1000

skywalker ultra 1000

Ultra 1000 – серія високопродуктивних плотерів з шириною робочої області 3,2 м, що друкують сольвентними чорнилом в чотириколірній палітрі і призначеними для виведення великих тиражів продукції зовнішньої реклами. Пристрої Ultra 1000 оснащені 12 друкуючих голівок Spectra Skywalker, які дозволяють здійснювати якісний друк яскравих зображень навіть в самих продуктивних режимах. Плоттери Ultra 1000 відтворюють 16,7 млн. Квітів в колірному просторі CMYK. Продуктивність Ultra 1000 досягає 80 м² / год (в два проходи).

Для друку можуть використовуватися: папір, що самоклеїться ПВХ-плівка, поліефірні плівки (непрозорі, Backlit), полотно, банерні матеріали і сітка.

Ultra 1000 є економічним рішенням для великих рекламних виробництв, що спеціалізуються на друку широкоформатної графіки самого різного призначення.

Зварювальний апарат LEISTER

Зварювальний апарат LEISTER

Зварювальний апарат LEISTER – автомат для зварювання внахлест гарячим повітрям тентових і банерних тканин. Регулювання температури і швидкості зварювання дозволяють виготовляти банери практично будь-якого розміру.