Головна сторінка » Зовнішня реклама

Зовнішня реклама виготовлення Київ

Зовнішня реклама виготовлення Київ

Зовнішня реклама – один з найбільш популярних і ефективних інструментів маркетингу, орієнтований на залучення реальної цільової аудиторії, розвиток бізнесу і збільшення прибутку. Випускається у вигляді стаціонарних або мобільних носіїв з текстовою і / або графічню інформацією про продукції, що продається або послуги, що надаються, що розміщуються на спеціальних конструкціях.

Об’єкти зовнішнього просування встановлюються поза приміщеннями – на поверхнях будівель і споруд, перехрестях і магістралях, засобах транспортної інфраструктури та відкритих ділянках. Виготовлення зовнішньої реклами повинно передбачати реалізацію ретельно пророблений концепції. Ключова роль в ній відводиться стилю оформлення і якості контенту, який визначає естетичне і смислове сприйняття продукту.

Помітні білборди, ефектні вивіски і вражаючі плакати просувають товари і послуги, розповідають споживачам про їх достоїнства і цінової доступності. Виділяючи частину бюджету на виробництво і монтаж таких конструкцій, керівники і власники роблять грамотні інвестиції в розвиток свого бізнесу. Адже ці рекламні інструменти завжди на виду, вони найкраще запам’ятовуються і цілодобово працюють на імідж компанії.

Ростові фігури в Києві під замовлення
Ростові фігури

Як правило, їх встановлюють в місцях з великим скупченням народу при проведенні виставок, форумів, конференцій.

Рекламна стела, пілони в Києві
Пілони та стели

Ефективний спосіб прорекламувати той чи інший товар, донести необхідну інформацію до потенційного клієнта.

Оформлення вітрин, фасадів в Києві
Оформлення вітрин, фасадів

Що включає в комплексі: стіни фасаду, вхідну групу, фризу і вітрину, він сприяє іміджу фірми.

Брендування авто. Обклеювання автомобілів в Києві
Обклеювання автомобілів (Брендування)

Зважаючи на свою мобільність барвисту, яскраву рекламу, нанесену на них, може побачити максимальна кількість потенційних клієнтів.

Виготовлення ОБ'ЄМНИХ ЛІТЕР та інтер'єрних вивісок
Об’ємні букви

Ефективне залучення потенційних споживачів до вашої продукції, не вимагаючи постійного вкладення в неї значних коштів.

Світлові короби иа лайтбокси замовити Київ
Лайтбокси. Світлові короби

Вони відмінно виглядають у якості вивісок на фасадах будівель, перетворюють інтер’єр і доносять до споживача інформацію.

дахові установки зовнішня реклама
Дахові установки

Видимі на великій відстані, що панують над головними магістралями і проспектами дахові установки.

виготовлення рекламних вивісок та монтаж Київ
Вивіски

Сучасна яскрава і стильна вивіска, що обертає на себе увагу – це завжди креативне рекламне рішення.

Навігаційні таблички та вказівників для приміщень та вулиць
Таблички та вказівники

Оформлення та якість їх виготовлення не тільки приверне увагу потенційних клієнтів, але також прикрасить інтер’єр торгових і бізнес-центрів.

Особливості зовнішньої реклами

Носії для зовнішнього просування з графікою, текстом або іншим контентом розраховані на візуальне сприйняття і миттєве закріплення в свідомості. Для цього при розробці маркетингової кампанії важливо точно визначити цільових користувачів, для яких створюються просування товару чи послуги.

Точковий та прорахований вплив на аудиторію гарантує високу ефективність просування при невеликих інвестиціях. Якщо замовник планує охопити великий сегмент, знадобиться виготовлення великої кількості зовнішньої реклами, орієнтованої на різні категорії покупців, в числі яких:

 • пішоходи, пасажири і водії громадського транспорту;
 • школярі, учні коледжів, вищих навчальних закладів, університетів;
 • відвідувачі супермаркетів, мережевих кафе, ресторанів;
 • співробітники офісів, бізнес-центрів, держустанов;
 • середній клас і люди з високими доходами;
 • туристи, мандрівники, відрядження, інші.

Ще одна особливість зовнішніх способів просування – величезна популярність і широка поширеність. Недарма імениті бренди для своїх маркетингових акцій і заходів вибирають саме інструменти зовнішньої реклами. Абсолютна помітність носіїв багаторазово збільшує число потенційних клієнтів, що сприяє зростанню продажів.

Особливо ефективно працюють зовнішні моделі в комплексних програмах. Наприклад, установку афіш, постерів і плакатів можна успішно поєднати з роздачею яскравих флаєрів, буклетів або журналів. Навіть на початковому шляху розвитку фірми монтаж кількох рекламних конструкцій дозволить дізнатися про неї великої кількості людей.

Про ключові переваги зовнішньої реклами

 • Максимальне охоплення цільової аудиторії. При грамотному розміщенні конструкції мимоволі бачать 9 з 10 осіб;
 • Гнучкість монтажу. Можливість установки в місцях, які найбільш часто відвідують певні групи цільових споживачів;
 • Максимально ефективний вплив. Конструкції великого розміру помітні здалеку, продумані сюжети носіїв запам’ятовуються швидко і легко;
 • Ціна. Виготовлення зовнішньої реклами для будь-якої організації – і стартапу, і корпорації;
 • Висока частотність. Забезпечення багаторазових показів за відносно короткий час і, отже, збільшення потоків клієнтів.

Важливо! Засоби зовнішнього маркетингу дають можливість найбільш гнучкої і ефективної роботи в конкретному секторі або іншому ринку. Їх можна розміщувати в міському, регіональному чи національному масштабі. Вони можуть бути сконцентровані за демографічною ознакою або за родом діяльності, а також за іншими параметрами.

Виготовлення ефективної зовнішньої реклами останнього покоління в Києві

Компанія ГРАНД ПРИНТ займається виробництвом рекламної продукції для просування і залучення цільової аудиторії, збільшення продажів і зміцнення позицій на ринку. Якщо ваш бізнес потребує особливого формату, який виділить його на тлі безлічі аналогічних фірм Києва, зробіть ставку на ультрасучасний маркетинг від професіоналів.

У нас можна замовити текстову, графічну й іншу зовнішню рекламу в потрібному форматі, яка розміщується на стаціонарних або тимчасових носіях. Вигідні умови співпраці, солідний вибір конструкцій і розумні демократичні ціни. Гарантуємо бездоганний монтаж і сервісне обслуговування під ключ. Пропонуємо такі рекламні рішення, як:

Експертний фокусуючий дизайн, правильний підбір і грамотне поєднання елементів роблять зовнішню рекламу від ГРАНД ПРИНТ максимально дієвою і ефективною. Стильні та красиві носії привертають увагу з першого погляду, чітка і ясна інформація з них прочитується за одну секунду і миттєво запам’ятовується, відкладаючись в свідомості споживачів.

Команда компанії завжди враховує побажання кожного замовника. Злагоджена робота дизайнерів, технологів, інженерів, монтажників і електриків дозволяє реалізовувати ідеї будь-якої складності. Навіть в умовах перенасиченості рекламного ринку столиці, ми створюємо продукти, які ефективно працюють і реально просувають.

Найменування   Призначення   Фото  
Штендери Переносна реклама,   встановлюючи поруч з об’єктом, продукцію якого потрібно рекламувати.   Дозволяє виставляти його в будь-якому зручному місці, пересувати, переносити.  Изготовление Штендеров
Лайбокси або світлові короби   Засіб   зовнішньої реклами, який встановлюється в   місцях з великим скупченням людей (на тротуарах, зупинках громадського   транспорту). У нічний час виглядають яскраво і помітні здалеку Заказать изготовление световых коробов
Банери   Графічне   зображення рекламного характеру. Банери розміщують для залучення   потенційних клієнтів або для формування іміджу в зовнішній рекламі   Заказать печать баннеров Киев
Вивескі   Фасадні   інформаційні таблички вказують на організацію або приватне підприємство.   Рекламні вивіски   Містять рекламну або іншу, що просуває товар або послуга інформацію. Заказ вывесок для рекламы   Вывески на заказ Киев  
Топпери   Для просування   товарів і послуг. Інформує про спеціальні пропозиції та знижки. виділяє   товар із загальної маси і направляє на нього увагу   Заказать рекламный топер, Ростовые фигуры
Дорожні знаки, вказівники   Навігаційні знаки    Изготовление дорожных знаков по доступной цене

Замовте виготовлення зовнішньої реклами у професіоналів і за кращими цінами в Києві! Наші технології підійдуть усім, кому потрібні дійсно якісні інструменти для зовнішнього просування бренду, продукції та послуг. Хочете, щоб ваш бізнес був успішним, що динамічно розвивається і прибутковим! Вибирайте ГРАНД ПРИНТ!

Інші послуги: