Головна сторінка » Зовнішня реклама » Рекламні дахові установки

Рекламні дахові установки

виготовлення та встановлення покрівельних установок

Видимі на великій відстані, що панують над головними магістралями і проспектами дахові установки відносяться до найбільш престижного і ефективного виду зовнішньої реклами, що підкреслює імідж фірми і успішність її діяльності, що сприяє потужному і яскравому виділенню її бренду з великої кількості присутніх на ринку компаній, залучення нових клієнтів.

Якісне виготовлення
дахових конструкцій за чесною ціною в Києві

Дахові установки Розрахунок м. кв.

Особливості конструкції

Основна відмінність дахових установок від інших рекламних продуктів великогабаритна масивна конструкція, що поміщається на козирки і дахи різних великих фірм, бізнес-центрів, супермаркетів, готелів, ресторанів, виконана у вигляді назви компанії або логотипу, що відрізняється індивідуальністю і неповторністю, і помітна з великих відстаней.

Вони є найбільш дорогими, складними в проектуванні і монтажі, в обов’язковому порядку забезпечуються підсвічуванням, що робить їх видимими протягом цілої доби. Можуть бути встановлені на будівлях, що мають будь-яку висоту, незалежно від кількості поверхів, головне, щоб дозволяла структура даху будівлі і його міцність.

У зв’язку з цими умовами даний вид реклами можна встановлювати тільки з дозволу відповідних органів.

Допускається використання букв, символів, цифр, знаків і логотипів. Як кріплення можна застосовувати металеву решітку.

Підсвічування повинне бути обов’язково внутрішньої, обладнаної системою, що дозволяє відключати її від електричної мережі при аварійних ситуаціях. Повинна відповідати вимогам ПБ.

Розмір реклами повинен відповідати поверховості будівлі. Так при висоті будівлі від 1 до 3-х поверхів допустима висота до 1,8 м. Зі збільшенням поверховості росте. На будівлях заввишки 18 м і більше може досягати 6 метрів. Довжина не може бути більше половини довжини фасаду.

Промислові і житлові будівлі можуть бути обладнані тільки однією даховою установкою; до кількох великих конструкцій – на будівлях торгових і розважальних центрів.

Типи установок

Це може бути:

1. Несвітлові установки (необ’ємна великоформатна реклама) – найдешевший вид, зважаючи на відсутність підсвічування застосовується для закладів, які працюють вдень. Виконується у вигляді плоских банерів і щитів із пластику ПВХ або полікарбонату.

Несвітлові установки (без об'єму широкоформатного реклами)

Зображення наноситься на основу за допомогою повноколірного друку, що дозволяє отримати яскраву і контрастну картинку. Кріплення виконується у вигляді рами з профільної труби, що має розкоси і бетонні вантажем. Відрізняється простотою монтажу.

2. Лайтбокси або світлові короби. Найбільшу популярність придбали серед середніх за рівнем компаній.

Представляють рекламні щити прямокутної форми, корпус яких виготовляється з акрилу або пластику ПВХ, що встановлюються на металевому каркасі зі сталі, що мають світлодіодне підсвічування, що забезпечує їх яскравість і привабливість. Розташовуються, найчастіше, на козирку невеликого торгового центру.

Зображення з високою роздільною здатністю, що дає змогу бачити та читати чіткий текст і малюнок, коли знаходиться світловий ящик

Зображення з високою роздільною здатністю, що дозволяє бачити і читати чіткий текст і малюнок при розташуванні світлового короба навіть на великій висоті, наноситься на банерну тканину, папір, оргскло або плівку з використанням широкоформатного друку. Якщо розміри по висоті більше 3 м застосовується обладнання, яке має поле для друку 5 м. При великих розмірах по довжині, одержувані окремі частини зображення склеюються. Їх перевага полягає в можливості швидкої і недорогий зміни зображення.

3. Об’ємні окремо стоячі світлові букви, що встановлюються на металевому каркасі – мають найбільше поширення, хоча і дорожчий варіант.

Він вважається універсальним, так як підходить для всіх організацій, фірм і підприємств, щоб відобразити їх логотип або найменування.

Об'ємні букви, встановлені на металевому каркасі

Букви виготовляються з алюмінію або іншого металу та в зв’язку з підвищеним навантаженням вимагають додаткового укріплення.

Застосування підсвічування всередині літери, з використанням в якості джерела світла світлодіодів, неону або люмінесцентних ламп (рідкісне застосування) дозволяє зробити напис привабливою і помітною у вечірній і нічний час доби.

Кожен вид підсвічування має свої мінуси і плюси. Так люмінесцентні лампи енерговитраті і недовговічні, але мають доступну ціну; неонова підсвітка, яка виглядає сучасно і стильно підходить не для кожної організації. Кращий варіант – економічні, довговічні, безпечні та доступні за ціною – світлодіоди.

4. Букви, виконані неоновими трубками. Вони не закриті кожухом, в результаті чого їх свічення не гаситься. Їх яскравість в кілька разів вище, ніж у інших установок. Їх вартість досить висока, але значно піднімає рівень престижу фірми.

5. Останнім часом в якості додатків стали використовуватися світлодіодні дисплеї, на яких з використанням спеціальних контролерів можна отримати дивовижний анімаційний ефект зі зміною кольору і зображень. Це найдорожчий вид дахової реклами і зустрічається дуже рідко.

Переваги дахових конструкцій

До них відносяться:

  • розташування на великій висоті дозволяє бачити їх зі значних відстаней, забезпечуючи максимальне охоплення потенційних клієнтів;
  • габарити виконання виділяють її серед інших рекламних конструкцій;
  • в зв’язку з міцною конструкцією протистоять вітровим навантаженням і опадам;
  • завдяки індивідуальності і сильного рекламному ефекту зростає мотивація до придбання продукції або послуг;
  • робота протягом цілої доби підвищує її ефективність, залучаючи аудиторію навіть в нічний час;
  • служить в якості вказівника розташування організації;
  • підвищують імідж, ступінь поваги до їх компанії;
  • є яскравим позначенням серед конкурентів присутності на ринку;
  • показують статус компанії, яка домоглася високих результатів;
  • при цьому навіть висока їх вартість не є недоліком, тому що окупається протягом короткого часу.

Виробництво

Виготовлення дахової установки – складне завдання, починаючи з його проекту. Для того, щоб вона була унікальною, до створення макета повинні залучатися досвідчені дизайнери, тим більше, що він повинен узгоджуватися в відповідних інстанціях.

В цьому Вам допоможуть фахівці компанії Гранд Принт, які при створенні макета врахують розмір даху будівлі, висоту установки, вітрові навантаження та інші вимоги, що пред’являються до даного виду конструкцій.

Після звернення в компанію і оформлення замовлення почнеться його виготовлення з проведенням розрахунків, добіркою потрібних матеріалів, необхідного зображення і його друку.

В результаті Ви за прийнятною ціною отримаєте високоякісний виріб, яке дозволить залучити до ваших продуктів широку аудиторію і підняти бізнес на ще більшу висоту, виділившись на тлі конкурентів.

Інші послуги:

Залишити коментар