Головна сторінка » Зовнішня реклама » Лайтбокси

Лайтбокси та світлові короби: замовити виготовлення

Замовте виготовлення лайтбоксів. Світлові короба Київ

Лайтбокси, що в перекладі з англійської «light-box» означає світловий короб, є найпопулярнішим видом реклами, як зовнішньої, так і інтер’єрної. Вони відмінно виглядають у вигляді вивісок на фасадах будівель, перетворюють інтер’єр і доносять до споживача інформацію і в маленьких магазинах і великих торгових центрах, є відмінним рішенням для розважальних центрів і кафе.

Яскравість їх світіння, особливо у вечірній і нічний час, служить не тільки прикрасою міста, а найголовніше сприяє запам’ятовуванню, а згодом впізнаваності бренду, продукту або послуги. І при цьому разом з ефективністю вони мають порівняно невисоку вартість.

Ціна виготовлення лайтбоксів

Лайтбокс Від 3500 грн/м. кв. м.

Застосування

Світлові короби служать:

 • привернути увагу потенційних споживачів до певних продуктів або послуг;
 • для створення незабутнього унікального образу конкретного продукту або компанії в якості фірмового інструменту;
 • засіб навігації
 • для декорування фасадів будівель, вулиць і бульварів, прикрашаючи інтер’єри.
Лайтбокси. Світлові короба замовити в Києві

Дизайн

До його складу входять:

 • герметичний прямокутний корпус, виконаного з металевого профілю, оцинкованої сталі, алюмінієвого композиту, пластика ПВХ;
 • лицьовій панелі з світлопропускаючого матеріалу (акрил, полікарбонат), на яку наноситься зображення або текст;
 • внутрішнього підсвічування за допомогою люмінесцентних ламп (застосовуються рідко) або світлодіодів, що кріпляться на задній панелі.

Лайтбокс різновиди

За кількістю поверхонь для реклами діляться на:

Світлові панелі відрізняються від стандартних світлобоксів

Односторонні світлові короби, що мають одну панель, на яку поміщається рекламна інформація. Розташовуються на фасаді будівлі або в інтер’єрі приміщень на стінах.

Двосторонні лайтбокси – у вигляді консолі, що прикріплюється до стіни за допомогою кронштейнів. Зображення з двох сторін.

За формою – виготовляються у вигляді кола, овалу, прямокутника, квадрата, трикутника і т.д. Вони замовляються найчастіше компаніями, які прагнуть розмістити на ній свій логотип.

Крім цього, форма може бути нестандартною, наприклад, фігурної, популярність якої останнім часом зростає. Форма такого лайтбоксу створюється із застосуванням вакууму. Як лицьова, так і задня панель виконуються за допомогою вакуумно-формувальної машини, отримуючи при цьому монолітний короб, в якому відсутні затемнення, щілини і зазори.

По тому, де розміщуються – вуличні та інтер’єрні.

Інтер’єрні в свою чергу діляться за місцем кріплення – підвісні, настільні та підлогові.

За динамікою – встановлені статично і обертові (застосовуються рідко через високу ціну). Підлогова установка у вигляді овалу або прямокутника.

За товщиною – стандартні (від 7 до 12 см) і тонкі лайтбокси, звані панелями (до 3 см).

Світлові панелі відрізняються від стандартних світлових коробів естетичний зовнішній вигляд і більш висока вартість.

Вони застосовуються для інтер’єру офісів, виставкових і торгових залів, оформлення вітрин магазинів і випускаються наступних видів:

1. Frame Led (розмір від А4 до А0) – відмітними особливостями яких є:

Лайтбокс. Замовити виготовлення лайтбоксів в Києві
 • яскраві світлодіоди
 • рівномірне підсвічування плаката;
 • використання акрилового скла для захисту від пошкоджень;
 • алюмінієвий отщелкивали крик-профіль, що має ширину 22 см в разі одностороннього і 30 см – двостороннього виконання (спрощує заміну зображення).

2. CRISTAL – відсутня рама по периметру. Виготовлення з оргскла зі світловим контуром по периметру всієї панелі.

3. Magnetic – їх відмінністю є:

 • максимальна зручність експлуатації
 • яскраве підсвічування передньої глянсової панелі;
 • магнітні тримачі, що забезпечують надійну фіксацію скла, здійснення частої заміни рекламної інформації і не допускають несанкціонованого доступу (тому що лицьову панель зняти просто і швидко можна тільки, застосувавши спеціальну присоску).

Що потрібно для виготовлення лайтбоксу.

Застосовувані матеріали можуть бути різними.

По-перше, – це пластик, часто використовуваний через недорогу ціну. Основним його мінусом є обмеження по габаритах виготовленого вироби (максимальний розмір – 2х4 м);

Каркаси лайтбоксів та світлових коробів

По-друге, використання алюмінієвого профілю для корпуса короба. Порошкове фарбування дозволяє надати їм різні кольори. Цей матеріал, надає грунтовність і дорогий вид лайтбокси, що дає можливість застосовувати його як на вулиці, так і в інтер’єрі приміщень.

По-третє, для виготовлення каркаса можуть використовуватися профільні труби, а для бічної облицювання короба – металеві оцинковані листи, що додають солідність конструкції. Це найдорожчий варіант виконання короба.

Світлові короби, лайтбокси. Виготовлення та монтаж Київ

Лицьова панель може бути виготовлена ​​з акрилового скла молочного кольору товщиною 1 ÷ 6 мм. Стандартний розмір аркуша 2х3 м або 4х6 м.

Стільниковий полікарбонат, стандартні аркуші якого мають розмір 2х12 м, застосовується для виготовлення світлових коробів, що мають велику площу.

Найпоширенішим матеріалом, застосовуваним для лайтбоксів великих розмірів, є транслюцентна банерна тканина, на яку текст і малюнок наносяться способом широкоформатного друку.

Переваги

До них відносяться:

 • яскравість помітної і пам’ятної інформації і образів, особливо в темряві, сприяє максимальній привабливості до нього;
 • використання, як на відкритому повітрі, так і в приміщеннях;
 • простота конструкції, міцність, довговічність
 • різноманітні матеріали, що використовуються;
 • виготовлення різних форм, кольорів, будь-яких розмірів і т. д. За ексклюзивним дизайном.
 • можна замінити зображення.
 • низька вартість.

Де замовити лайтбокси?

У виготовленні світлових коробів відповідно до Ваших побажань і вимог Вам можуть допомогти фахівці компанії «Гранд Принт». Вони допоможуть підібрати необхідний вид лайтбоксу для Вашого бізнесу, виконати його ескіз, підібрати необхідний для виготовлення матеріал, виконати друк рекламної інформації на сучасному обладнанні. І все це за демократичною ціною.

Інші послуги:

Залишити коментар