Головна сторінка » Зовнішня реклама » Об’ємні букви для реклами

Об’ємні букви для реклами

замовити виготовлення об'ємних літер Київ

Ніхто не сперечається, що реклама є двигуном не тільки торгівлі, а й будь-якого іншого бізнесу. Але щоб він був успішним, в першу чергу він повинен бути пізнаваний. Це може бути забезпечено за допомогою об’ємні букв, які в комбінації з іншими рекламними засобами забезпечують ефективне залучення потенційних споживачів до вашої продукції, не вимагаючи постійного вкладення в неї значних коштів.

Ціни на об’ємні букви

Об’ємні букви Від 3500 грн/м. кв. м.

Чому саме вони?

Об’ємні букви – це написи, що складаються з окремих елементів, призначені для того, щоб позначити назву організації, підприємства або установи, а також сферу їх діяльності, щоб зробити акцент на вироблених ними продуктах.

В основному розміщуються вони на дахах і фасадах будівель та споруд.

Популярність їх в сучасних умовах – це не примха, а необхідність. При відсутності яскравої, помічається усіма реклами, фірми і компанії не викликають у клієнтів довіри, вважаючи їх недостатньо професійними. Вони не можуть виступати конкурентами тих, чий бренд широко розрекламований, що дозволяє дізнаватися з першого погляду їх вивіски. Тому мати таку різновид зовнішньої реклами прагнуть всі сучасні виробники.

Переваги їх полягають в наступному:

  • великий розмір, стильний і яскравий зовнішній вигляд, особливо при освітленні їх в темний час доби, видимий з значних відстаней, робить їх такими, що запам’ятовуються, завдяки чому підвищується імідж фірми;
  • безліч можливостей для створення індивідуальних, що відрізняються оригінальністю дизайнів (будь-яка форма і конфігурація, стиль написання, різноманітне забарвлення, незвичайне освітлення і багато іншого), що підходять саме для даної компанії;
  • тривалість терміну служби (прекрасне збереження якості і міцності конструкції на протязі багатьох років, навіть при впливі атмосферних опадів, вітрових навантажень, ультрафіолетового випромінювання, перепаду температур);
  • прості в експлуатації (рідко виникає потреба в ремонті, в основному виконується їх очищення від забруднень, яке вирішується швидко і просто із застосуванням нескладних пристосувань);
  • розумна ціна, швидко окупається за рахунок зростаючого інтересу потенційних клієнтів до рекламованої продукції.

Матеріали і конструкція

Об'ємні літери, матеріали та дизайн

Букви можуть бути виготовлені з різних матеріалів, в тому числі пластику, нержавіючої сталі, акрилу, дерева і т.д.

Елементи конструкції представлені на прикладі найбільш популярною об’ємної світловий букви із пластику, зі світлодіодними кластерами для підсвічування, розташованими у неї всередині.

Можуть застосовуватися газосвітні трубки для підсвічування лицьовій поверхні.

Класифікація об’ємних літер. Процес їх виготовлення

Вони можуть бути:

  • плоскими, світловими і несвітлові, псевдооб’емнимі;
  • об’ємними світловими написами.
Нелегкі об'ємні букви на замовлення виготовлення

Несвітлові об’ємні букви роблять із пластику ПВХ. Лицьова сторона і боковини мають товщину (3 ÷ 5 мм), задня панель – (6 ÷ 8 мм). Всі ці частини склеюються. Щоб надати букві необхідний колір, вона оклеивается спеціальною плівкою. Вони можуть застосовуватися для оформлення вітрин і інтер’єрів різних приміщень. Головний плюс – низька ціна.

Досить популярні не підсвічуються об’ємні букви, що виконуються з нержавіючої сталі під срібло або золото. Це обумовлено тим, що вони мають тривалий термін служби і солідність зовнішнього вигляду.

об'ємні літери з нержавіючої сталі

Лицьова поверхня виготовляється зі сталі товщиною 0,8 мм, бічні сторони – 0,5 мм. Задня сторона виконується з пластика ПВХ (6-8 мм).

Розкрій листів з нанесеним заздалегідь покриттям проводиться лазером, після чого відбувається з’єднання викроєних деталей точковим зварюванням.

Крім цього несвітлові букви можуть виготовлятися з пофарбованого МДФ, з прозорого оргскла і чорного акрилу, а також поєднання оргскла або ПВХ і нержавіючої сталі.

Найбільш популярні світлові об’ємні букви зі світловим лицем, мають розмір від 8 см до 1,5 м при товщині 50 – 130 мм. Для лицьового боку використовується акрил (кольоровим акрилом забезпечується більша яскравість світіння і його насиченість).

Легка 3D-листи з подвійним підсвічуванням

Торці виконують з ПВХ 3 мм, задня панель – 8 мм. Підсвічування здійснюється світлодіодами, що розташовуються усередині. Зображення наноситься на транслюцентного плівку.

Світлові об’ємні букви з контражурним підсвічуванням, також широко використовуються. Лицьову сторону і торці, виконані з ПВХ 3 – 5 мм, з метою не пропускання ними світла обклеюють плівкою марки Oracal 641. Задня панель виконується з прозорого оргскла (6-8 мм) для забезпечення пропускання світла і прикріплюється її до боковин за допомогою саморізів.

Як підсвічування застосовують світлодіоди. Світло через прозоре оргскло рівномірно розподіляється по поверхні стіни в місці закріплення до неї літери за допомогою дистанційних держаків, щоб було забезпечено деяку відстань від стіни для створення необхідного ефекту віддзеркалення світла і насиченості світіння.

Установка можлива в приміщенні і на вулиці.

легкі букви з подвійним підсвічуванням

Існують світлові букви, які мають подвійне підсвічування. Підсвічується лицьова сторона з акріла товщиною 3 мм молочного кольору і задня панель з прозорого оргскла (3-5 мм), щоб створити ефект контражурного підсвічування. Торці виготовляються з ПВХ (3-5 мм) і обклеюються плівкою Oracal 641, щоб не допустити пропускання світла через них.

Якщо потрібно отримати не білий колір, то лицьова сторона оклеивается плівкою Oracal 8500 і за допомогою її світлофільтрів виходить світіння потрібного кольору. Кріплення до стіни дистанційними держаками.

Де замовити?

Замовити за демократичною ціною виготовлення об’ємних букв, виконаних з високою якістю, з дотриманням вимог, що пред’являються до даного рекламного продукту і побажаннями замовника, можна в компанії Гранд Принт, що займається понад 10 років виробництвом конструкцій для зовнішньої і інтер’єрної реклами. Досвідчені фахівці допоможуть зробити ескіз конструкції, підібрати якісні матеріали та виготовлять її в найближчі терміни. В результаті отримаєте виріб, який дозволить виділитися серед конкурентів і домогтися найкращих результатів у розвитку бізнесу.

Інші послуги:

Залишити коментар