Головна сторінка » Зовнішня реклама » Оформлення вітрин, фасадів

Оформлення вітрин, фасадів

Виготовлення вікон, фасадів Києва

Як говориться в народному прислів’ї «по одягу зустрічають …» про перше створене враження, це стосується будь-якої фірми, компанії, підприємства. Фасад якраз і є такий «одяг».

Лаконічно і стильно оформлений і виконаний в єдиному стилі, що включає в комплексі: стіни фасаду, вхідну групу, фризу і вітрину, він сприяє іміджу фірми. У потенційних клієнтів формується позитивне ставлення до бізнесу, довіра до її продукції, а партнерам бачиться перспектива при співпраці з нею.

Ціна на оформлення точок продажів

Оформлення точок продажу Розрахунок м. кв.

Оформлення фасаду

Під ним мається на увазі облицювання стін, установка лайтбоксів і інших вивісок, підсвічування, оформлення вітрин, вхідної групи поєднуваних один з одним і виконаних в єдиному стилі.

Вимоги

Щоб бути привабливим для клієнтів і партнерів фасад повинен:

1. Відображати фірмовий стиль.

2. Бути яскравим, який притягує погляд.

3. Мати різну рекламну інформацію.

4. Забезпечувати легкий пошук потрібних товарів.

5. Включати різні способи його оформлення (облицювання стін, козирки, вивіски різних форм і конструкцій).

Облицювання стін

Послуги з облицювання фасадів будівлі, яка виконується з різних матеріалів, на вибір замовника, набуває, як правило, корпоративні кольори, що дозволяє не сплутати ні з ким-небудь іншим і таким чином заявити про себе.

Одним з популярних сучасних способів є застосування вентильованих (навісних) фасадів з композитних матеріалів, різних форм і розмірів з різноманітною гамою кольорів, що дає можливість зробити будівлю унікальним рекламним об’єктом.

Крім цього вони мають довгий термін служби (до 25 років) і виконують ряд інших функцій:

Елементи фасаду на замовлення виготовлення
  • захисна (вживані матеріали стійкі до зовнішніх впливів);
  •  утеплення (крім композиту застосовується утеплювач);
  • звукоізоляція (підвищення звукоізолюючих показників в 1,5-2 рази) );
  • найчастіше використовуються для будівель зі складною конструкцією фасаду.

Монтаж полягає в закріпленні на стінах кронштейнів, напрямних і в подальшому навішуванні на них касет різних розмірів, виконаних з композитних матеріалів.

Елементи фасаду

Практично кожен фасад включає в себе:

вхідну групу, що представляє простір біля дверей, яка створюючи привабливість об’єкта, захищає також від різних зовнішніх впливів.

Маркіз для проектування магазинів і розеток

Вона може виконуватися як в плоскому вигляді, так і об’ємному. Включає облицювання дібонда, оргстеклом, пластиком, металом. На ній можуть розташовуватися вивіски і об’ємні букви для позначення назви будівлі; виконувати підсвічування з використанням декоративних ліхтарів, щоб акцентувати увагу.

Козирек-призначений для захисту відвідувачів від атмосферних впливів (сонце, дощ, сніг і навіть від падіння бурульок).

маркізи – виконують роль декоративного елемента, а також захищає від зовнішніх впливів (сильного вітру, дощу, сонця). Являють собою каркас (алюмінієвий профіль) з натягнутим на нього тентом і встановлюються над вікнами. Для того, щоб виключити поломку, забезпечуються автоматичним приводом, що дозволяє їх складати при виникненні екстрених ситуацій. Залежно від прийому складання бувають рулонними, кошикові, у вигляді Маркизолетти.

Можливість швидкої збірки і розбирання дозволяє змінювати тент, адаптуючи до оформлення фасаду. На них може наноситися рекламна інформація, зображення, що підкреслюють імідж компанії.

козирок – призначений здійснювати захист відвідувачів від атмосферних впливів (сонця, дощу, снігу і навіть від падіння бурульок).

Козирек-замовлення виготовлення за доступною ціною Київ

Крім цього виконує додатково рекламну мету, установкою на своєму потужному каркасі лайтбоксів, об’ємних літер з назвою закладу. Зазвичай розташовують їх над входом в даний об’єкт. У темний час доби підсвічуються за допомогою вбудованих в стелю галогенових ламп або декоративних елементів з неонових трубок, які крім його прикраси, служать для освітлення сходів і тротуару перед входом.

Козирки можуть представляти арку, бути куполоподібними, багатосхилими, з прямим та похилим дахом. Для того, щоб зробити їх надійними, застосовують кронштейни, опори, стовпи.

рекламний фриз, представляючий вузьку і довгу горизонтальну площину всій довжині будівлі на рівні між першим і другим поверхами. Часто виступає над фасадом, утворюючи навіс.

Брендування торгових точок та магазинів Київ

Він являє металеву конструкцію з встановленими на ній панелями з композиту, на якій розташовуються вивіски з об’ємних літер (висотою до 70% висоти фриза), що прикрашають елементи з неонових трубок або зі світлодіодами, рекламна інформація.

Також фриз може виконуватися як самостійна вивіска у вигляді світлового короба.

сходи, завершальні оформлення вхідної групи, яка повинна бути зручною, безпечною, обладнаної перилами, з’їздом для колясок. Тому матеріали для неї повинні вибиратися з урахуванням того, щоб вони були неслизькими при сирій погоді та не замерзають в зимовий час.

Брендування вітрин

При рекламному оформленні фасаду вітрини відносяться до найважливішої частини вигляду супермаркету, його візитною карткою, тому що, дивлячись на неї, споживач формує власну думку по даному об’єкті. Вдале оформлення сприяє успішному просуванню товару на ринку. Така вітрина притягує до себе увагу перехожих на вулиці і пасажирів в транспорті.

Для того, щоб це було так потрібно враховувати ряд моментів:

  • напрямок, в якому працює магазин, тобто, щоб покупцеві було зрозуміло, який саме товар продається в ньому;
  • відповідність кольорової гами стилю будівлі;
  • інформативність, змістовність і зрозумілість написів (щоб відразу зрозуміти, наприклад, що це дитячий магазин, а не супермаркет із продажу продуктів);
  • ретельність у підборі рекламних елементів (одного або декількох). Найчастіше для прикраси застосовуються наклейки на вітрини, вінілові аплікації, широкоформатний друк на самоклеючій плівці або банері, манекени, зразки товару і т.д.
  • застосування підсвічування, щоб зробити вітрину більш яскравою і помітною: об’ємні світлові букви, лайтбокси; тонкі світлові панелі – фрейлайти і крістлайти.
Брендування вітрин. Це угода. Київ

Найбільш популярними є світлові панелі, вивішувані за склом вітрини, і особливо привертають увагу перехожих. Наступний часто вживаний спосіб – обклеювання вітрин плівкою (оптимальний варіант для закладів, які мають невеликий бюджет).

Замовити оформлення фасадів та вітрин за прийнятною ціною можна в компанії Гранд Принт. Досвідчені фахівці допоможуть розробити дизайн оформлення фасаду і всіх його елементів в єдиному стилі, підберуть необхідні матеріали, підсвічування, виконають друк зображень високої якості, що дозволить зробити Ваш будинок індивідуальним і виділяється серед конкурентів.

Інші послуги:

Залишити коментар