Головна сторінка » Зовнішня реклама » Брендування автотранспорту

Обклеювання автомобілів (брендування)

Брендові автомобілі Київ та Україна

Фраза «Реклама – двигун прогресу» відома кожній людині. Сьогодні «двигун» в самому прямому сенсі слова – це реклама на колесах, тобто на громадському та корпоративному, залізничному та повітряному транспорті, що дозволяють на вільній поверхні розміщувати великий обсяг інформації. Зважаючи на свою мобільності барвисту, яскраву рекламу, нанесену на них, може побачити максимальна кількість потенційних клієнтів (за кількістю переглядів перевершує інші види зовнішньої реклами). Тому так поширене брендування автотранспорту сьогодні..

Ціна брендування авто

брендування авто Розрахунок м. кв.

Види брендованого транспорту

Реклама може розташовуватися на громадському; корпоративному; особистому автотранспорті.

Громадський транспорт

Розташування на ньому реклами є найбільш бюджетним варіантом, на всі 100% виправдує вкладення в неї, зважаючи на велике охоплення аудиторією. Її бачать і запам’ятовують пасажири, що знаходяться, в автобусі, тролейбусі або трамваї; проїжджаючі мимо водії; перехожі на вулицях; мешканці будинків маршруту, по якому вони рухаються. Причому мало не 24 години на добу і кожен день.

Реклама на громадському транспорті. Її споживачі

Реклама на громадському транспорті. Своїх споживачів

Вона може наклеюватися на зовнішніх бокових поверхнях; а також розташовуватися в салоні: у вигляді стікерів, які уважно вивчаються пасажирами, на автобусних і тролейбусних квитках (ненав’язливо і в той же час ефективно доносячи потрібну інформацію).

Вигідно розміщувати таку рекламу компаніям і фірмам, які реалізують товари споживання, і надають послуги (магазини, аптеки, перукарні); тільки що відкрилися і хочуть, щоб про них дізналися (медичні центри, супермаркети, салони краси та інші). Але для нововідкритих організацій вона повинна проводитися в комплексі з іншою зовнішньою рекламою.

Корпоративний транспорт

Транспорт для корпоративної реклами Київ

При наявності в компанії автомобілів та іншої техніки її брендування із застосуванням фірмового стилю відкриває великі можливості для рекламування продукції, показує партнерам, конкурентам і споживачам її статус і рівень, сприяє підвищенню її впізнаваності і залученню нових клієнтів. При цьому додатковим плюсом є відсутність плати за розміщення рекламної інформації. Ще однією перевагою є можливість розташувати на рекламному зображенні номера телефонів і сайтів, в результаті чого потенційні клієнти можуть швидко зв’язатися з компанією з потрібних товарів і послуг.

Корпоративний транспорт застосовується для перевезення товарів як усередині міста, так і за його межі, що дає можливість ознайомитися з розташованої на них рекламною інформацією не тільки жителів даної території, але і стати відомою в інших регіонах.

Транспорт для корпоративної реклами

Транспорт для корпоративної реклами Київ
 • газелі;
 • легковий і вантажний автотранспорт;
 • фургони, причепи;
 • спецтехніка.

Реклама на газельях, маючи низьку вартість, володіє широким охопленням аудиторії через повсякденне її використання, тому є одним із способів прорекламувати товар і послуги. Перевагою газелей є можливість нанесення інформації і зображень на всі поверхні – три борта і кузов, причому як на металевий, так і покритий тентом.

На вантажному транспорті оклеиваются:

Брендові автомобілі Київ. На вантажному транспорті паста
 • вантажівки масою до 3,5 т;
 • великовантажних (фури, самоскиди, причепи та напівпричепи, автокрани, тягачі, цистерни);
 • спецтехніка (вантажне таксі, інкасаторські машини).
 • На вантажівки з металевим корпусом нанесення рекламної інформації здійснюється 2-мя способами:
 • цілком на весь кузов – рулонна плівка на основі, що самоклеїться;
 • частково за допомогою вирізаних з плівки елементів логотипу, телефону компанії і тексту.

На вантажівках, обладнаних тентами, інформація наноситься при пошитті нового тенту або на старий – якщо дозволяє його стан.

Брендування особистого автотранспорту

Щоб зробити рекламу своєму бізнесу, розповісти про компанію, послуги, що надаються, можна обклеїти свій особистий автомобіль (мотоцикл, моторолер), виділивши його серед безлічі інших машин.

Його оформлення за допомогою плівки може бути виконано в самому неймовірному дизайні відповідно до власною фантазією і бажаннями.

Матеріали та способи обклеювання

Використовуються два типи плівок.

 • поліуретанова – здійснення захисту кузова від подряпин, тріщин, сколів;
 • полівінілхлоридна (ПВХ) – зміна зовнішнього вигляду.

Вінілові самоклеючі плівки мають більш низьку ціну в порівнянні з поліуретановими и відрізняються великим вибіром кольорів та текстур, що дуже важливо для брендування транспорту.

Крім того:

 • ними створюється захист покриття від відколів і подряпин;
 • не залишається слідів клейової основи на автомобілі під час монтажу та її видалення.

Існують 3 способи нанесення реклами на автомобіль:

1. Аплікація або плотерна різка (часткове обклеювання).

На спеціальному верстаті з числовим програмним управлінням (ЧПУ) вирізається текст або малюнок (одноколірний або складається з різних кольорів) і наноситься на кузов із застосуванням монтажної плівки.

 

Широкоформатного друку (повнодрукована) машина

2. Широкоформатний друк (повне обклеювання)

Він вибирається компаніями, які крім реклами хочуть захистити кузов від впливів зовнішнього середовища (бітуму, смоли дерев, подряпин, потертостей).

Широкоформатний друк дозволяє створити яскраві, насичені, чіткі зображення; може бути виконаний в матовому і глянсовому варіанті і надрукована на прозорій або білій плівці.

3. Комбіноване обклеювання

В даний час набув широкого поширення, який з’єднав в собі два попередніх, комбінований спосіб

Широкоформатним друком виконується картинка, а плоттером вирізається необхідний текст інформації.

Плюси реклами на транспорті

1. За рахунок привабливості та мобільності – широке охоплення аудиторії.

Комбінована облицювання київських автомобілів

2. Довговічність.

3. Низька ціна.

4. Доступність.

5. Створення іміджу компанії.

6. Визнання бренду.

7. Додатковий захист.

8. Простота демонтажу без пошкоджень корпусу.

Замовити виготовлення вінілових наклейок на автотранспорт за привабливою ціною можна, звернувшись в компанію «Гранд Принт». Досвідчені фахівці допоможуть в розробці ефектного дизайну, підберуть необхідний спосіб друку і виконають його на сучасному обладнанні. В результаті Ви отримаєте виріб високої якості із зображенням яскравого насиченого кольору, який буде притягувати до себе погляд, як потенційних клієнтів, так і майбутніх партнерів.

Інші послуги:

Залишити коментар