Головна сторінка » Зовнішня реклама » Пілони та стели

Рекламні пілони та стели: замовити виготовлення пілона та стели з монтажем

Замовлення виготовлення пілони та стели в Києві

Всім відомо, що зовнішня реклама дуже ефективний спосіб прорекламувати той чи інший товар, донести необхідну інформацію до потенційного клієнта, підкреслити імідж компаній, що вказує на їх успішність і спроможність. До числа популярних її видів відносяться такі, рекламні конструкції, як пілони і стели, що характеризуються охопленням великої аудиторії, а при наявності підсвічування привертають увагу навіть при поганій видимості.

Ціни на виготовлення пілонів та стели

Пілони ГРН/м. кв. м.
Стели ГРН/м. кв. м.

Поняття і призначення пілонів

Пілон є рекламною конструкцією, що має висоту від 2 до 2,5 м, який встановлюється на вулиці та в приміщенні, і призначений для:

 • привернення уваги потенційних споживачів до рекламованого об’єкту (товару або послуги);
 • розміщення плакатів кінотеатрів, концертних плакатів;
 • навігаційної ролі (що встановлюються біля доріг показують напрямок до селища, компанії, підприємства);
 • застосування в якості покажчиків всередині торгово-розважальних і бізнес-центрів, складських терміналів, на автостоянках
Високі пілони виробництва Київ

Пілон представляє конструкцію з металевого короба, що має одну або декілька робочих поверхонь, виконаних з оргскла або композиту.

Зображення всередині пілона може бути динамічне і статичне, для зміни якого потрібно тільки відщепнути кришку. Печать його виконується на папері, вініловій плівці без клейового шару, сітці, банерній тканині із застосуванням широкоформатного друку.

Форма пілонів може бути різною – об’ємною або плоскою; у вигляді поєднання ромбів, трикутників, квадратів, кіл. Також це можуть бути зображення виробів – годиника, телевізора, посуду; товарного знака. Найбільш часто застосовуються овальні та прямокутні двосторонні конструкції.

Рекламні пілони та стели виготовлення Київ

Завдяки його витягнутої формі пілон відмінно вписується в міський ландшафт; крім того на ньому вільно розміщується великий обсяг легко читаємий інформації, розташованої на рівні очей (з огляду на невелику висоти). Тому їх найчастіше розміщують в найбільш людних місцях (метро, ​​зупинки громадського транспорту, у сигналів світлофора), щоб люди під час очікування транспорту або зеленого світла світлофора могли з нею ознайомитися.

Для більшого залучення уваги вони обладнуються підсвічуванням і установкою світлодіодних екранів з мінливою інформацією.

Види пілони

використовуються 3 основні типи пілони:

1. Пілони-навігатори, що вказують напрямок до будь-якого об’єкта або вказують відстань до населеного пункту.

2. Рекламні пілони, які мають яскравий дизайн, включають:

 • сіті – формат – вид вуличної світлової конструкції, що встановлюється на опорі, що служить для розміщення реклами соціального характеру і що проводяться промо-акцій;
 • скролери, служачі для прокручування за допомогою спеціального механізму до 12 зображень рекламованих товарів і послуг;
 • піллари, що мають три грані, що виконуються статичними, а також обертаються за допомогою механізму, встановленого в підставі. Встановлюють на фундамент або опорну площадку. Найчастіше на них розміщують афіші з фільмами, що показують в кінотеатрах, постановками театрів та проходять в концертних залах виступів артистів. А також – для просування бренду товару.

3. Інтер’єрні пілони застосовуються в торгових центрах для полегшення орієнтації всередині них (поміщається схема об’єктів), а також для розміщення реклами. Виконуються стаціонарними і переносними.

Переваги

стовпів з трьома гранями, що виконуються статичними

До них відносяться:

 • помітність конструкції в жвавих місцях, як на вулиці, так і в приміщеннях внаслідок її розташування на рівні очей;
 • розроблені з урахуванням швидкості руху пішоходів і зниження швидкості автотранспорту в місцях близько переходів до 5 км / год дозволяють сприйняти всю нанесену інформацію;
 • покажчики на пілонах, привертають до реклами, розміщеної на ній;
 • добре вписуються в ландшафт міста не викликають неприязнь;
 • мобільність (перенесення в інше місце без особливих зусиль);
 • займають невелику площу, що дозволяє їх встановлювати поряд з торговими підприємствами для залучення уваги;
 • може застосовуватися для реклами відразу декількох фірм або компаній;
 • підсвічування робить їх помітними в нічний час;
 • зручність експлуатації (потрібно тільки заміна рекламної інформації і підсвічування, коли виникає необхідність);
 • можливість виготовлення пілонів нестандартної форми.

Стели

Створення Стела Київ

Все більш популярною стає ще одна конструкція з вигляду, схожа на пілон. Це – стела. Головною відмінністю є її розмір – висота від 3 до 30 м, а також те, що використовується вона тільки для реклами на вулиці, розміщуючись біля великих торгових і бізнес-центрів, уздовж магістралей і доріг, АЗС і СТО.

Її основою так само, як і у пілона, є металевий або з алюмінієвого композиту каркас, що встановлюється на фундаменті, який повинен протистояти вітрових навантажень, витримувати вагу стели і рекламних носіїв. Робочі поверхні виконуються з композиту, металу, акрилу, пластика і т.д. Підсвічування може бути як внутрішній, так і зовнішній (світлодіоди; люмінесцентні і ненові лампи; прожектори).

Різновиди стели

Стели виготовляються з декількох видів:

 • навігаційна, що розміщується при в’їзді в місто – з символікою (гербом), його назвою, датою заснування; біля доріг (для вказівки як проїхати до фірми, історичних місцях, готелі, ресторану);
 • інформаційна, що розміщується поруч з об’єктом (АЗС, торговий центр, супермаркет, бізнес-центр), повідомляє найважливішу інформацію, щоб за короткий проміжок часу відвідувач об’єкта або перехожий зміг її сприйняти (у торгових центрів та супермаркетів – про товари і послуги; в бізнес -центрах – назви організацій і покажчики; на автозаправках – наявність продукції і її вартість).

Компанія Гранд Принт допоможе за доступною ціною в розробці дизайну пілона або стели, підборі місця установки і необхідних матеріалів і їх виготовленні в найкоротші терміни.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте допомогу та інформацію з усіх питань, що стосуються виду конструкції, її розмірів, матеріалів, можливості підсвічування, застосування зображень і їх заміни і т.д. І, в кінцевому рахунку, отримаєте конструкцію, яка забезпечить впізнаваність Вашої продукції і просування на ринку.

Інші послуги:

Залишити коментар