Головна сторінка » Зовнішня реклама » Ростові фігури

Ростові фігури

Замовити виготовлення фігур росту

Дуже часто, йдучи вулицями міста або заходячи в магазини, ми зустрічаємо макети людей в повний зріст або вид рекламованого товару в велику величину, службовці для того, щоб наочно продемонструвати послугу або товар, для візуального запам’ятовування їхнього образу потенційним споживачем. Такий вид реклами отримав назву «Ростові фігури». Як правило, їх встановлюють в місцях з великим скупченням народу при проведенні виставок, форумів, конференцій.

Ціна виготовлення
ростових фігур

Ростові фігури Розрахунок шт.

Різновиди ростових фігур

Вони поділяються на:

1. Вуличні, в основному виготовляються з пластика. Що не бояться ультрафіолетових променів і вологи. Їх недоліками є більша вага, ніж у інших видів фігур і більш висока вартість.

2. Інтер’єрні, які застосовуються в закритих приміщеннях. Виготовлення з гофрокартону або мікрогофрокартону. Легкі. Так як контакт з покупцями може бути на відстані менше 1 м, пред’являються високі вимоги до друку зображення. Воно повинно бути максимальним.

3. Інтерактивні, що оснащуються гучномовцем і дисплеєм, застосовуються всередині приміщень і є найдорожчою конструкцією.

4. Односторонні і двосторонні – контакт з потенційними споживачами з однієї або двух сторін. Застосовуються як для установки всередині приміщень, так і зовні.

5. Виготовленні з силуетами людини або тварини, будь-якого предмета або персонажа з мультфільму.

Виробничий процес

Включає в себе наступні кроки:

 • нанесення зображення на матеріал;
 • виконання по контуру фрезерної фігурної різки;
 • виготовлення та прикріплення опори;
 • виконання оздоблювальних операцій (ламінація, лакування, тиснення).

Для виготовлення ростових фігур можуть застосовуватися такі матеріали, як гофрокартон, пенокартон, пластик ПВХ, алюмінієвий композит.

Картонні фігури

Картонні малюнки на замовлення в Києві за доступною ціною

Це найпопулярніший варіант через те, що недорого. Найбільш часто їх замовляють для проведення короткострокових рекламних компаній і заходів. Сам виріб і його ніжка, приклеюється з заднього боку, виконуються з гофрокартону. Можна застосовувати всередині приміщень. Зображення наноситься прямим друком на картон, що робить його високоякісним при невисокій вартості виробу.

Головна особливість – можливість виконання після нанесення зображення таких операцій, як покриття лаком і тиснення фольгою (для отримання більш контрастного зображення між пресом і картоном прокладають лист фольги).

Ростові фігури з пластика ПВХ

Застосовуються для установки на вулиці в будь-який сезон, так як пластик відмінно захищає фігуру від різних атмосферних опадів. Вони набагато важче виробів з гофрокартону і пенокартона і тому володіють більшою стійкістю (виготовляються з підставою з пластика і опорою).

Виготовляють односторонні і двосторонні ростові фігури.

Фігурки росту з ПВХ пластикового замовлення Київ

Односторонні – із зображенням з одного боку і мають кутову опору з того ж пластику, що і фігура (товщина 5-10 мм), у вигляді трикутника. Іноді опора виготовляється з пластикової труби або смуги.

Двосторонні – виготовляються з двох пластикових деталей і мають лицьове і дзеркальне зображення. Застосовуваний упор (ніжка) – вертикальний. Стійкість у вертикальному положенні досягається кріпленням фігури до вертикальної основі за допомогою клейових складів.

Нанесення зображення проводиться УФ-друком. Після чого робиться ламінація для отримання глянцевої поверхні.

Ростові фігури з пенокартона

Фігури росту з пінокартону на замовлення виготовлення

З нього можна робити двосторонні ростові фігури з жорсткою нерозбірними опорою, які використовуються для інтер’єру приміщень. Вони тонкі, значно легше пластика ПВХ, на відміну від гофрокартону мають презентабельний вигляд.

Недоліком є ​​крихкість матеріалу.

Ростові фігури з композиту

Виготовлення фігур росту з композитного

В якості нового матеріалу для ростових фігур останнім часом став використовуватися алюмінієвий композит, що дозволяє створити двосторонній виріб, що володіє високою міцністю для зовнішньої реклами.

Металевий каркас жорсткості забезпечує стійкість при будь-яких несприятливих умовах (наприклад, сильних поривах вітру). Наносиме на композит зображення для збільшення терміну служби ламінується.

Переваги ростових фігур

 • ефективність і реалістичність, можливість розглянути фігуру з двох сторін підвищує увагу до товарів або послуг;
 • підвищення впізнаваності бренду;
 • легкі, мобільні, зручні в перенесенні і транспортуванні;
 • дозволяють реалізувати будь-яке дизайнерське рішення;
 • універсальність застосування (як реклама, вказівники, фотозони, декорації);
 • легкість і простота при складанні конструкції;
 • екологічність УФ-фарб;
 • оптимальне співвідношення між ціною і якістю.

Замовити ростові фігури за демократичною ціною можна, звернувшись в компанію «Гранд Принт», в якій досвідчені фахівці підкажуть, яка фігура найкраще підійде для зовнішньої або інтер’єрної реклами, проведення різних заходів. Допоможуть виконати її ескіз, підібрати необхідні для її виготовлення матеріали і виготовити.

Інші послуги:

Залишити коментар