Головна сторінка » Зовнішня реклама » Таблички та вказівники

Таблички та вказівники

Планшети та таблички виробництво Київ

Без даних виробів в даний час не може обійтися жодна людина, жодна організація. Основне їхнє завдання – звернути увагу на її вміст і донести його оточуючим. З табличок можна дізнатися інформацію, яка допоможе зорієнтуватися в потоці послуг, товарів і компаній; вказівники вкажуть розташування того чи іншого об’єкта в великому торговому центрі, в офісі і на вулиці.

Гарне оформлення і якість їх виготовлення не тільки приверне увагу потенційних клієнтів, але також прикрасить інтер’єр торгових і бізнес-центрів, вулиці і парки міста, вдало вписавшись у його ландшафт.

Ціни на таблички та вказівники

Таблички Розрахунок шт.
Вказівники Розрахунок шт.

Класифікація табличок

Таблички бувають наступних видів:

1. Інформації

2. Таблички – знаки (дорожні, пожежні, знаки безпеки).

3. Таблички, виготовлені за індивідуальним проектом.

Інформаційні таблички

Основна їх роль – джерело інформації про послугу, фахівця і т.д. в зрозумілій для клієнтів і споживачів формі. Вони є затребуваними у всіх сферах діяльності і виконують такі чотири функції:

 • навігаційна функція – в простій і лаконічній формі сприяють орієнтуванню в просторі;
 • інформативна – дають потрібну інформацію, для виділення даного об’єкта з подібних і ідентифікації;
 • створення іміджу і реклами компанії;
 • елемент дизайну єдиного дизайнерського образу компанії,

Залежно від того, де вони розташовані, діляться на:

1. Фасадні (вуличні) – для зовнішнього застосування;

2. Інтер’єрні (офісні) – для внутрішнього використання.

Замовлення-замовлене Київ

Фасадні (зовнішні) таблички, розташовані на фасаді установи, організації, на головних входах в бізнес-центри, виконують свого роду роль вивіски і містять логотипи організацій, інформацію про час роботи компаній і офісів, їх місцезнаходження в будівлі і назва, інші необхідні для відвідувачів відомості.

Розташовані на фасадах будинків таблички, призначені для надання допомоги в орієнтуванні на вулиці (знайти потрібну адресу, визначити своє місцезнаходження).

Офісні таблички, які можна вважати лицем компанії, так як з них починається знайомство потенційних клієнтів з цією організацією. Це щось подібне до візиток перед входом в офіс. Вони містять коротку вичерпну інформацію про неї; назва; графік роботи; номера кабінетів; прізвище, ім’я, по батькові та посади працівників, які займають ті чи інші кабінети.

Вони бувають наступних видів:

Таблички на двері або кабінеті, що містять номер і назва відділу, ПІБ і посади фахівців, години прийому, написи ( «відкрито», «закрито», «перерва»), дозволяють відвідувачам орієнтуватися в будівлі, розшукати необхідний кабінет, дізнатися необхідну інформацію.

Настінні таблички вказують на розташування приміщення

Настільні таблички відносяться до спеціальних видів, що використовуються на ресепшені, в приймальній кімнаті, під час конференцій, семінарів, симпозіумів. Вказується на них інформація – постійна або змінна. Тому вони можуть виготовлятися зі змінними кишенями, в яких можна замінювати інформацію про учасників (ПІБ, посада або статус, назва компанії).

Настінні таблички, вказують розташування приміщень і ключових зон (місце куріння, розташування виходу, входу, поверхи).

За індивідуальним замовленням можуть виконуватися: пам’ятні, нагородні таблички; бирки, номера, гардеробні номерки в театрі, ресторані, клубі; таблички на вузли і деталі обладнання.

Типи вказівників

Залежно від місця, на яке спрямований покажчик, він може бути дорожнім знаком, знаком вказує розташування об’єкта та рекламою. Тобто будучи засобом орієнтування, що полегшує пошук того чи іншого об’єкта, він ще й прихований спосіб реклами. Додана символіка фірми в оформлення покажчика підкреслює імідж компанії, залучаючи тим самим до її товару чи послуги, а стрілка вказівника покаже як до нього потрапити.

На головних транспортних розв’язках встановлюють дорожні знаки, що показують шлях до того чи іншого населеного пункту або об’єкта; із зазначенням назв об’єктів. У нічний час вони мають підсвічування, що дозволяє звертати на них увагу як водіїв, так і пасажирів.

На вулицях міста розташовуються вказівники з назвами вулиць. В основному вони призначені для туристів.

Також вказівники застосовуються в торгових і бізнес-центрах. Вони полегшують пошук офісів, невеликих магазинів, які розташовані не на виду.

Матеріали і спосіб нанесення інформації

Планшети на дверях або замовлення на виробництво Київ

Залежно від їх призначення і місця розташування матеріали можуть застосовуватися різні.

Для виготовлення фасадних табличок, дорожніх і вуличних вказівників застосовуються: пластик, оргскло, дерево, нержавіюча сталь та інші метали. З огляду на те, що вони розташовуються на вулиці головною вимогою, що пред’являються до матеріалів – стійкість до різних негативних впливів зовнішнього середовища.

Тому для виготовлення фасадних табличок найчастіше використовуються метали (сталь, алюміній, латунь). Вони довговічні, стійкі до зовнішніх впливів середовища, мають солідний зовнішній вигляд.

Для офісних табличок найбільш застосовуваним матеріалом є пластик ПВХ. Він недовговічний і не зносостійкий, що є його недоліком. Але при низькій вартості таблички з нього завжди можна замінити. Також може застосовуватися оргскло, метал і композит, самоклеючі плівки.

Способи нанесення зображення і тексту можуть бути:

 • аплікація плівкою, різних кольорів;
 • широкоформатний УФ-друк на плівці і пластиці;
 • лазерне гравіювання і фрезерування (на двошаровому пластику та металі);
 • комбіновані способи.

Кріплення табличок проводиться на:

 • двосторонній скотч (найбільш часто);
 • в алюмінієвому профілі;
 • за допомогою дистанційних власників.

Вказівники кріпляться на опори або стовпи.

Де замовити?

Замовити виготовлення табличок і вказівників можна, звернувшись в компанію «Гранд Принт». Досвідчені фахівці підкажуть, які найкраще підійдуть таблички і вказівники в кожному конкретному випадку. Підберуть матеріали, виконають ескіз і виготовлять вироби високої якості з індивідуальним стилем за прийнятною ціною.

Інші послуги:

Залишити коментар