Головна сторінка » Зовнішня реклама » Рекламні вивіски

Виготовлення рекламних вивісок для зовнішньої реклами

Види рекламних знаків

Різноманітність різних видів вивісок оточує нас з усіх боків. Ми бачимо їх, йдучи на роботу, здійснюючи прогулянки, заходячи в магазин за продуктами, і навіть з вікна власної квартири або офісу. Причому одні з них, зазвичай встановлюються над входом в будівлю або поруч з нею, інформують про те, що знаходиться за цими дверима або в будівлі. Інші вивіски представляють зовнішню рекламу, призначену для залучення потенційних споживачів до послуги, що надаються і товарам.

Ціна на виготовлення
вивіски

Рекламні вивіски Від 3200 грн/м. кв. м.

Види рекламних вивіскок

Інформаційні вивіски

Є обов’язковими для сучасного міста. Жодна з поважаючих себе організацій не може обійтися без неї, тому, що фактично вона означає її обличчя. Вона дозволяє підкреслити індивідуальність фірми, звернути увагу на неї можливих клієнтів і запам’ятати її, показати відмінність від компаній і фірм конкурентів. Особливо необхідно мати якісно виконану вивіску компаніям, які тільки починають свій бізнес. Адже саме з неї починає складатися враження про її роботу.

Розташовується вона біля входу в будівлю або офіс, тобто є свого роду вказівником.

Рекламні вивіски

Саме їх назва говорить за себе – це самий простий і ефективний спосіб для просування послуг і товарів.

З’явившись приблизно в середні століття, коли швець вивішував біля входу чобіт, гончар виставляв горщик, а коваль підкову, поступово змінювалася, а з появою тексту стала відмінним способом залучення клієнтів.

Сучасна яскрава і стильна вивіска, що звертає на себе увагу – це завжди креативне рекламне рішення. Привертаючи увагу, викликаючи позитивні асоціації і розпалюючи цікавість тих, хто на неї дивиться, позитивно позначається на бізнесі фірм і компаній.

Вимоги до вивісок

Вони повинні містити наступне:

1. Виконання великим і розбірливим шрифтом (видимість тексту здалеку і хороша читаність).

2. Дотримання кількості кольорів та їх поєднання (від 2 до 4-х);

3. Контраст з фоном для залучення уваги.

4. Відповідність напису на вивісці іміджу компанії, послуги, що надаються і товарам.

5. Світлові вивіски, що особливо актуально в темний час доби для розважальних закладів, кафе, ресторанів, магазинів.

6. Інформативність (зображення діяльності компанії, схвальні коментарі, наприклад, «Для справжніх поціновувачів», піднімає статус клієнта, заклики «Тільки зараз величезні знижки»).

7. Використання оригінальних зображень.

Класифікація рекламних вивісок

Їх можна розділити на певні типи або види.

За призначенням: для магазинів, кафе, офісів; фасадні; інтер’єрні.

За місцем розташування – постійні та тимчасові.

За технологією виготовлення: світлові та несвітлові.

За конструктивним виконанням: об’ємні букви, дахові установки, панель-кронштейни (консолі), світлові короби.

За матеріалом: металеві (залізо, алюміній), композитні, пластикові ПВХ, акрилові.

За формою: плоскі, об’ємні, фігурні.

Розглянемо більш детально деякі з них.

Фасадні вивіски

Даний вид вивісок розміщується на фасаді будівлі над його входом. Головна вимога – гармонічні із загальним видом будинку і зміст, що приваблює клієнта. Вони створюють перше враження про компанію.

Виготовляються наступних видів:

Несвітлові знаки плоскі (найбільш економний варіант), а об'ємні (їх пристойний вигляд дозволяє наносити в інтер'єрі)

1. Несвітлові вивіски бувають плоскі (найекономніший варіант), і об’ємні (їх гідний вигляд дозволяє застосовувати в інтер’єрі), мають будь-який колір і форму. Потрібно зовнішнє підсвічування. Встановлюються раз і назавжди.

2. Світлові вивіски виконуються з зовнішнім або внутрішнім підсвічуванням.

Найбільш популярні:

Світлові знаки виготовляються з зовнішнім або внутрішнім підсвічуванням
  • лайтбокси (світлові короби), які виготовляються як односторонніми, так і двосторонніми. Застосовується внутрішнє освітлення світлодіодами, світловими модулями, люмінесцентними лампами. Виконання – корпус прямокутної форми (іноді – фігурної). Букви наносяться на матеріал, що пропускає світло (наприклад, акрил). Бічні і задня стінки з матеріалу що не пропускає світло;
  • світлові панелі – альтернатива світловим вуличним коробам, що мають товщину не більше 2-х см виготовляються будь-яких розмірів. По периметру короба розташовується рівномірна світлова підсвічування. Спеціальна тканина для друку прикріплюється на фронтальну площину. Дуже ефектно виглядають у вечірній і нічний час. Мають низьке енергоспоживання.

3. Панель-кронштейни. Вона кріпиться перпендикулярно стіні. Інформацію можна бачити з двох сторін;

Букви можуть бути закриті, з внутрішніми вогнями неонових або СВІТЛОДІОДНИХ ламп

4. Об’ємні окремо стоять літери і елементи, входять до складу рекламної конструкції, що розташовується на фасаді будівлі.

Букви можуть виконуватися закритими, що мають внутрішнє підсвічування неоновими або світлодіодними лампами. А також з контражурним (зворотнім) підсвічуванням, коли світло зсередини лампи спрямоване на фасад, в результаті чого виходить ефектне світіння – темні літери в світящому ореолі.

Популярність букв обумовлена ​​доступною ціною, різноманітністю варіантів виконання, стійкістю до атмосферних явищ, сполучуваністю з іншими видами реклами, привабливим, сучасним видом.

Інтер’єрні вивіски

Відносяться до розташовуваних всередині будівлі і служать, як для реклами, так і доведення до відвідувачів певної інформації. До них відносяться інформаційні табло, вказівники в торговому залі, офісні таблички та вивіски, оформлення куточка покупця і інші. Найпопулярніші: логотипи компаній, виконані великими буквами, акрілайти – прозоре панно з акрилу, має вигравіруваний малюнок і підсвічування, касетони, що представляють об’ємні світлові короби, служать для реклами в торгових залах, крісталайт – тонкі панелі з фотозображенням, які мають підсвічування.

Так як реклама знаходиться близько до споживача, до вивісок пред’являються певні вимоги. Вони повинні виготовлятися з хороших матеріалів, м’яких кольорів і відтінків, з добре читаючими написами, виконаними стандартними шрифтами, ненав’язливим змістом, але при цьому бути оригінальними, що привертають увагу.

Ви можете замовити необхідні рекламні конструкції, звернувшись до компанії Grand Print яка більше 10 років, займається виробництвом зовнішніх і внутрішніх рекламних продуктів. Досвідчені фахівці допоможуть виконати ескіз вашої вивіски відповідно до вимог до даного виду реклами, а також ваших побажань. Вони будуть підбирати відповідний матеріал і друкувати зображення на сучасному обладнанні. В результаті ви отримаєте продукт з високою якістю зображення з роздільною здатністю до 1440 dpi за доступною ціною.

Інші послуги:

Залишити коментар