+38 (068) 990-66-05

Передзвоніть нам

Мобільні стенди

Рекламно-виробнича компанія «Гранд Принт» пропонує послуги з виготовлення мобільних виставкових стендів – рекламно-інформаційних конструкцій, що складаються з легкого алюмінієвого каркаса і фотополотна, в якості якого найчастіше застосовується банер. Мобільні стенди можуть використовуватися як на вулицях – наприклад, штендери, так і всередині приміщень для інформування потенційних клієнтів про послуги або товари.

Мобільні стенди відрізняє простота збірки, впоратися з якою може будь-яка людина, мала вага і компактні розміри в складеному вигляді – транспортування таких конструкцій не складе труднощів. При цьому варто відзначити, що мобільні стенди відрізняються невисокою вартістю, а їх ефективність часто перевищує крупнобюджетної зовнішньої реклами.

Фахівці компанії «Гранд Принт» допоможуть вам визначитися з типом стенду виходячи з ваших завдань і бюджету, розроблять яскравий дизайн-проект інформаційного повідомлення, здійснять друк фотополотна на високоякісному обладнанні, постдрукарську обробку і, при необхідності, первинний монтаж конструкції. Ми приймаємо термінові замовлення: термін виконання – 1 день!

X-Баннер стенды заказать Киев

X-Банер стенди

X-Baner – це рекламна конструкція, що має підставу X-подібної форми. Полотно з рекламною інформацією розташовується на спеціальному каркасі, зробленому з алюмінію.

L-Баннер стенд купить изготовление Киев

L-Банер стенди

L-Банер стенд складається з фотопанелі з надрукованою рекламною інформацією і стійки, що має L-подібну форму, завдяки якій зберігається стійкість конструкції.

Y-Баннер стенды заказать

Y-Банер стенди

Y-Baner стенд це один з видів мобільних банерних стендів, має наступну будову: фотополотна з надрукованим зображенням встановлено на телескопічній щоглі, основа якої має Y-подібну форму.

Fold-Up стенды заказать, выгодная цена, Киев

Fold-Up стенди

Fold-Up стенди являють собою складені з декількох модулів споруду, яка включає в себе рами з алюмінію та безпосередньо самі панелі з необхідним зображенням.

Roll-Up стенды, заказать Киев

Roll-Up стенди

Roll-Up стенди – це банерна-ролерний рекламний носій. У підставі конструкції знаходиться касета, в якій згорнуто полотно з нанесеним на нього зображенням рекламного характеру.

Штендеры заказать недорого

Штендери

Штендер – невелика рекламна конструкція, будова якої має дві площини, об’єднаних рамою.

Стенды на основе Joker-конструкции

Стенди на основі Joker-конструкції

Joker являє собою модульну систему, за допомогою якої можна виготовляти різні рекламні або інформаційні конструкції всіляких форм.