+38 (068) 990-66-05

Передзвоніть нам

Мобільні стенди

Рекламно-виробнича компанія «Гранд Принт» пропонує послуги з виготовлення мобільних виставкових стендів – рекламно-інформаційних конструкцій, що складаються з легкого алюмінієвого каркаса і фотополотна, в якості якого найчастіше застосовується банер. Мобільні стенди можуть використовуватися як на вулицях – наприклад, штендери, так і всередині приміщень для інформування потенційних клієнтів про послуги або товари.

Мобільні стенди відрізняє простота збірки, впоратися з якою може будь-яка людина, мала вага і компактні розміри в складеному вигляді – транспортування таких конструкцій не складе труднощів. При цьому варто відзначити, що мобільні стенди відрізняються невисокою вартістю, а їх ефективність часто перевищує крупнобюджетної зовнішньої реклами.

Фахівці компанії «Гранд Принт» допоможуть вам визначитися з типом стенду виходячи з ваших завдань і бюджету, розроблять яскравий дизайн-проект інформаційного повідомлення, здійснять друк фотополотна на високоякісному обладнанні, постдрукарську обробку і, при необхідності, первинний монтаж конструкції. Ми приймаємо термінові замовлення: термін виконання – 1 день!