Головна сторінка » Мобільні стенди » L-Банер стенди

L-Банер стенди

Мобільний стенд L-банер замовити | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

Мобільні L-Банер стенди – це конструкція, що складається з фотополотна, на якому розташовано рекламне повідомлення і вертикальної L-образної стійки, що забезпечує стійкість стенду. Полотно кріпиться знизу і зверху за допомогою затискних планок і в розпір натягується L-стійкою. Відмінною особливістю стендів типу L-Banner є відсутність «ніжок» або будь-яких інших елементів, які порушують візуальність стенда: ви бачите суцільну рекламну фотопанель.

L-стенди використовуються як рекламно-інформаційні носії на різних заходах – конференціях, виставках, семінарах. Крім цього вони знайшли активне застосування в декоруванні: за рахунок максимальної візуальності за допомогою L-банерних стендів можна створити прес-вол, склавши кілька стендів в одну лінію.

Конструкція мобільних L-Banner стендів дозволяє легко міняти фотополотна без будь-яких спеціальних інструментів – це особливо зручно, якщо має бути проведення заходів в різних містах і вам потрібна зміна інформаційного повідомлення. Досить купити один L-Stand і підготувати для нього кілька полотен і у вас буде рекламний матеріал на всі випадки! Вага L-стенду складає 3 кг, а за рахунок практичною нейлонової сумки, що йде в комплекті, транспортування даного мобільного стенду не складе труднощів. Збірка і розбирання конструкції здійснюється однією людиною за пару хвилин.

Компанія «Гранд Принт» пропонує оперативне виготовлення мобільних стендів типу L-Banner. Ми здійснимо розробку дизайн-макету та друк фотополотна на сучасному обладнанні методом широкоформатного друку. При необхідності зображення може бути заламинировать – це особливо важливо, якщо ви збираєтеся використовувати L-стенди на відкритому повітрі.

Вартість L-Banner стендів

Ширина × Висота, см.Вартість, грн.
60 × 160650
100 × 2001350

Зверніть увагу, що в таблиці вказана тільки ціна рекламного носія. Повна вартість стенду L-Banner складається з ціни носія, дизайну макета і друку зображення.

Інші мобільні стенди:

Залишити коментар