Головна сторінка » Мобільні стенди » Roll-Up стенди

Roll-Up стенди

Мобільний стенд L-банер замовити | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

Roll-Up стенди – це банерна-роллерна рекламна конструкція. У підставі-касеті знаходиться полотно, згорнуте на зразок кіноекрана. Саме на ньому і розташовується рекламне повідомлення. В розкладеному вигляді полотно кріпиться і розтягується на телескопічну штангу за допомогою затискної планки, яка надійно фіксує фотопанель. Процес складання рол апу займає не більше пари хвилин, тому вони по праву вважаються одним з найбільш мобільних видів рекламних стендів.

Roll-Up стенди використовуються для участі у виставках, експозиціях, профільних конференціях і т.п. За рахунок того, що в складеному вигляді рол ап стенд виглядає як невеликий тубус, упакований в нейлонову сумочку, що йде в комплекті, подібні конструкції дуже зручно брати з собою в поїздки. Наприклад, якщо ви проводите ряд семінарів або виступів у різних містах і країнах. Вага мобільних Roll-Up стендів залежить від розміру конструкції і в середньому становить кілька кг, що під силу підняти будь-якій дорослій людині.

Ролл ап стенди, пропоновані компанією «Гранд Принт», мають автоматичну систему підмотки полотна, що значно спрощує процес демонтажу конструкції. А металева касета, в якій знаходиться фотопанель, надійно захищає рекламний матеріал під час транспортування від випадкового пошкодження. Продумана конструкція забезпечує стійкість стенду під час використання.

Компанія «Гранд Принт» пропонує виготовлення односторонніх і двосторонніх Roll-Up стендів різних розмірів – від невеликих рекламних носіїв шириною 85 см до полотен 2 на 2 метри. Наші фахівці допоможуть розробити рекламний макет, а також здійснять нанесення зображення на фотопанель методом широкоформатного друку. Використання якісних сольвентних чорнила і друк з високою роздільною здатністю дозволяють добиватися чіткого, яскравого і стійкого зображення. Купіть Roll-Up стенд в «Гранд Принт» і він прослужить вам довгі роки!

Вартість Roll-Up стендів

Ширина × Висота, см.Вартість, грн.
80 × 200 від 900
100 × 200 від 1200
120 × 200 від 1350
150 × 200 від 1600
200 × 200 від 3900

Зверніть увагу, що в таблиці вказана тільки ціна рекламного носія. Повна вартість Roll-Up стенду складається з ціни носія, дизайну макета і друку зображення.

Інші мобільні стенди:

Залишити коментар