Головна сторінка » Мобільні стенди » X-Банер стенди

X-Банер стенди

Мобільний стенд X-банер замовити | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

Стенди X-Banner є легкі, мобільні рекламну конструкцію з підставою X-форми. Алюмінієвий каркас, виконаний у формі ікс, утримує полотно, на якому розташовується графічна або текстова інформація. Фотопанель кріпиться на спеціальні штирі за допомогою люверсів. Завдяки цьому на стендах типу X-Banner дуже легко міняти полотна: в разі зміни інформації вам достатньо лише виготовити новий носій такого ж розміру!

Крім простоти зміни полотен, Х-Банери відрізняються малою вагою, низькою вартістю і простотою монтажу. Все це робить їх незамінними при проведенні конференцій, семінарів, участі у виставках. Транспортувати, збирати і розбирати подібну конструкцію дуже легко. Тим більше, що всі X-Банер стенди, які ми пропонуємо – поставляються в спеціальній нейлонової сумці.

Продумана конструкція каркаса при всій своїй простоті забезпечує стенду хорошу стійкість, а використання тільки якісної банерної тканини дозволяє домогтися відмінного натягу: полотно не згортається і не «бугриться», таке рекламне зображення легко читається з будь-якого ракурсу.

Компанія «Гранд Принт» пропонує виготовлення мобільних стендів X-Banner в мінімальні терміни. У нас ви можете придбати X-банери найзручнішого розміру – 60 на 160 см. Вага конструкції складає всього 1 кг. Фахівці компанії розроблять яскравий дизайн-проект для х-банера, здійснять друк і постдрукарського обробку – встановлять люверси, при необхідності – заламініруйте зображення, щоб X-Banner прослужив вам не один рік!

Вартість X-банерних стендів

Ширина × Висота, см.Вартість, грн.
60 × 160від 350
80 × 180від 550
120 × 200від 850

Зверніть увагу, що в таблиці вказана тільки ціна рекламного носія. Повна вартість Roll-Up стенду складається з ціни носія, дизайну макета і друку зображення.

Інші мобільні стенди:

Залишити коментар