Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк на магнітному вінілі

Друк на магнітному вінілі. Фероплівки

Фероплівки. Друк на магнітному вінілі Київ

Даний спосіб нанесення малюнка або тексту на вініл, що з’явився порівняно недавно, придбав досить велику популярність. Масштаби використання цього сучасного і зручного Це пов’язано з можливістю використання в дизайнерських цілях. Яскраві барвисті зображення можна отримати за допомогою магнітних стрічок.

Ціна друку на магнітному вінілі

Матеріал від 1 до 10 м2 від 10 до 20 м2 від 20 до 30 м2 Від 30 м2
Фероплівка 550 грн/м2 480 грн/м2440 грн/м2400 грн/м2

Склад та властивості матеріалу

Магнітний вініл проводиться опресуванням під тиском полімерної плівки з ферритом у вигляді порошку, який забезпечує його намагнічування, залежне від товщини матеріалу, чим він товстіший, тим воно сильніше.

Існують наступні його підвиди: рулонний, листової, у вигляді стрічки, фігурних заготовок; товщиною від 0,4; 0,7; 1,5 мм; з липким клейовим шаром (особливість – на його поверхню можна приклеїти будь-який малюнок і вирізати по контуру) і без нього; з покриттям для друку струменевими принтерами; білим або кольоровим покриттям – сольвентними або УФ-чорнилами.

Фероплівки. Друк на магнітному вінілі. Низька вартість
 • Екологічно чисті;
 • Він не деформується через перепади температур (від-30 до 80O), вологості;
 • Це не корозійні.
 • Він має високу міцність.
 • Стійкі до зносу;
 • Легко механічно обробляти (добре розрізати і пробурити);
 • Витримує УЛЬТРАФІОЛЕТОВЕ випромінювання;
 • Довгостроковий термін служби
 • Не дорогий для виготовлення.

Методи і технології друку на вінілі (фероплівка)

Вона може бути двох видів:

 • Пряма-з нанесенням безпосередньо на її поверхню спеціальними принтерами;
 • використання сторонніх засобів масової інформації (паперу або плівки), а потім приклеюючи зображення вони отримали на вінілу.

Отримання зображень здійснюється за допомогою:

 • офсетний друк, при якому його отримують на спеціальних зсувних машинах, не напряму. Спочатку прикладається до гумового циліндра, потім до паперу. Потім приклеюємо до вінілу. Використовується рулонний матеріал.
 • цифровий – за допомогою струменевих або лазерних принтерів на звичайному, самоклеющейся і фотопапір. З високою роздільною здатністю, ви можете отримати чіткі фотографічних зображень з яскравими квітами і відтінками. Потім є наклейка на вінілі, ламінування або лакування для захисту від пошкоджень.
 • сублімація з попереднім друком на папері (проміжним середовищем) і подальшою аплікацією, отриманої на нього картини, до вінілу. Після цього чорнило проникає в неї під дією високих температур, зображення виходить з паперу повністю на його поверхню. При необхідності він покривається захистом від пошкоджень лаком. Невеликі сувеніри ламіновано або покриті поліуретановою смолою. Це робить їх більш привабливими і стійкими до різних зовнішніх впливів.
 • сольвентна є використання великоформатного струминного принтера та спеціальних розчинних кольорів, що проникають у верхній шар, розчиняючи його. Далі йде сушка образу, що має високу довговічність зовнішніх впливів і фотографічної якості з роздільною здатністю до 1440 dpi.

Останнім часом все більше і більше замінює інші методи УФ друку, в яких зображення з високою роздільною здатністю до 1440 dpi виходить за допомогою широкоформатного УФ-принтера та Ультрафіолетова фарба, яка може миттєво замерзнути на поверхні матеріалу під дією УФ-випромінювання. Це дозволяє створювати будь-які види візерунків, малюнків, репродукції картин, фотографій.

Друк магнітних наклейок на автомобілі | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

Додатків

Друк на магнітному вінілі можна знайти Скрізь.

Рекламна продукція:

1. Наклейки на транспортні засоби, що використовуються на легкових і вантажних автомобілів, тролейбусів, автобусів.

 2. Підставки (металеві стовпи, офісні Дошки).

3. Панелей та інформаційних вказівках.

4. Етикетки для стелажів на складах і в Супермаркетів.

5. Виготовлення вітрин, місць продажу (для утримання міток цін, хитлерів).

6. Наклейки на офіси з логотипом компанії, візитки;

7. Покажчики. 

Сувеніри:

8. Магніти (з фігурками і малюнками) на холодильнику, Комп’ютерне, мультимедійне обладнання;

9. Календарі

10. Вказівки для наочних засобів (розвиваючі Ігри-лабіринти, алфавіти, пазли);

11. Шахи та шашки.

Переваги друку на магнітному вінілі. Фероплівка

Основною перевагою є можливість повторного використання без втрати кольору і якості. Ось чому це незамінний. у місцях, де часто потрібно змінити зображення, наприклад, акції та промо-акції.

Також Примітно:

 • Простота і зручність монтажу, які можуть впоратися з будь-якою людиною, в результаті чого економія часу і коштів на їх установку;
 • Універсальність-застосовується до всіх образів і розмірів, як для приміщень, так і для вулиці;
 • Зручність заміни інформації на рекламних трибунах, наприклад, при зміні цін достатньо, щоб надрукувати нові номери на магніті і поставити на місце стару ціну;
 • Сучасний і привабливий дизайн при низькій вартості;
 • Ідеальний засіб просування різноманітних заходів (виставок, семінарів); Поширення меню кафе, ресторанів і т. д.;
 • Стійкість до пошкоджень і вологості;
 • Довголіття при використанні часто.

Це не все, що робить друк на магніті привабливим для споживача і бізнесмена у підвищенні обсяг продажів і проінформованість про бренд продукції.

Компанія Grand Print друкує на фероплівці – магнітному вінілі на сучасному обладнанні з використанням УФ чорнила, в результаті чого, звертаючись до нас, ви отримаєте продукцію з чудовою високою якістю зображення з роздільною здатністю до 1440 dpi на магнітному вінілі, як для сувенірів, так і для реклами.

Досвідчені фахівці компанії – професіонали своєї справи Кейси допоможуть замалюйте виріб і роздрукуйте його, беручи до уваги всі ваші Побажання. Якщо ви будете звертатися до нашої компанії, ви витратите мінімум часу і витрат, отримання продукту, який буде приймати ваш бізнес на наступний рівень.

Інші послуги:

2 коментарі до “Друк на магнітному вінілі. Фероплівки”

 1. Доброго вечора!
  Мені потрібно надрукувати магніти на холодильник формату а3 (таблиця харчування), 50 шт, яка ціна?

 2. виготовленя магнітів формату А3, кількістю 50 шт, складає 3150грн, термін виготовлення 3-4 робочих дні

Залишити коментар