Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Наклейки на підлогу

Наклейки на підлогу

Наклейки на підлогу Київ. Замовлення виготовлення

В наші дні стало так багато різного виду реклами на вулиці, в метро, ​​на транспорті, в торгових центрах і магазинах, що на багато її видів вже не стали звертати уваги. Отже, щоб залучити потенційного споживача до товару чи послуги потрібно щось нове, незвичайне. До такого молодого виду реклами, ефективність якої обумовлена ​​незвичним для ока розташуванням, відноситься використання підлогових наклейок, яскравих, відмінної фотографічної якості, з об’ємом 3D (зображення, нанесене під певним кутом, постає як тривимірний об’єкт). При її використанні обсяг продажів збільшується на 110%.

Ціни на наклейки на підлогу

Наклейки на підлогу Розрахунок м. кв.

Вироби для підлогової графіки

 1. Покажчики, вирізані у вигляді стрілок різних розмірів, форми і кольору, на яких розміщується необхідна інформація.
 2. Стікери – будь-якого розміру і форми (сліди, геометричні фігури, нестандартні за ескізом замовника – комп’ютер, риба, торт та інші продукти, які потрібно прорекламувати).

Вони можуть мати різноманітну форму – від найпростішої до фігурної, що вирізується по контуру спеціальним плоттером.

Найбільш популярні форми: гола ступня людини, слід від автомобільних шин, взуття, лап птахів і тварин.

3D наклейки для підлоги

Крім звичайного зображення підлогові стікери можуть виконуватися в тривимірному 3D-зображенні. Ефект, що змушує людей дивуватися, отримувати позитивні емоції виникає в момент її розглядання під певним кутом. Перед поглядом людини може раптом стати в об’ємному вигляді, наприклад, коробка, банка, який-небудь інший об’ємний предмет. При цьому використання сучасних технологій дозволяє створити їх максимально реалістичними.

Все це робить марку виробу незабутнім і відрізняється від конкурентів.

Сфера застосування

Підлогові стікери застосовуються як на вулиці, так і всередині приміщень:

 • у великих торгово-розважальних центрах, кафе, кінотеатрах, салонах краси, виставкових залах, офісах, квартирах і будинках;
 • в метрополітені і підземних переходах;
 • біля вхідних груп, на сходинках будинків;
 • на вокзалах і в аеропортах.

1. В якості реклами

Наклейки на відкритий Київ

Цікаві барвисті наклейки у вигляді слідів великих розмірів, є навігаційний знак, який буде направляти відвідувача де є акція або покаже, де знаходиться продукт.

2. Для інформування

Коли наклейки поміщаються на вхід в будівлю супермаркету з інформацією про майбутнє зниження цін або сезонну продажу, будуть залучати набагато більшу кількість відвідувачів.

Коли ви розміщуєте на підлозі наклейку з видом страви, що викликає апетит, або нового напою в кафе або ресторані, обов’язково більшість відвідувачів цих закладів захочуть його спробувати.

Якщо ж просто помістити величезну стрілку перед входом в приміщення або недалеко від нього, то нічого не залишається, як зайти в нього і дізнатися, що там знаходиться.

Інформаційні стікери використовуються і в службових приміщеннях офісів, нагадують про дотримання чистоти і показують шлях до урни для сміття.

Наклейки з кумедними барвистими картинками

3. Створення іміджу

При випуску будь-якої нової продукції для того, щоб звернути увагу на її бренд, найкращим способом є розміщення на підлогу торгового залу супермаркету корпоративних наклейок з нанесенням фірмового знака.

4. Привабливість інтер’єру приміщень

Наклейки з веселими барвистими картинками (квіти на галявині, пісок і море, озеро), що мають складний сюжет, пожвавлять інтер’єр квартири, дитячого закладу, офісного приміщення, піднімуть настрій.

Вимоги до підлоги

З огляду на те, що сферою застосування наклейок на підлогу, пред’являються певні вимоги до його міцності і надійності, а також до умов монтажу:

 • підлога повинна бути рівною без пористої структури, нерівностей і тріщин; очищеними від забруднень, знежирені і протерті насухо тканиною;
 • прийнятними є ламінат і керамічна плитка;
 • температура повітря в приміщенні – не нижче 10оС .
наклейки на 3-D поверх.

Не рекомендується:

 • нанесення наклейок в приміщеннях з великим перепадом температур і високою вологістю;
 • У місцях, де обладнання та важкі вантажі рухаються; трафік різних видів транспорту.

Технологія виготовлення наклейок на підлогу

Вона включає в себе кілька етапів:

1. Виконання широкоформатного УФ-друку, що дозволяє наносити насичені і яскраві зображення фотографічної якості з роздільною здатністю до 1440 dpi, на самоклеящуюся вінілову плівку марок Oraguard », 3М,« Neschen »і т.д., що володіють високою якістю, зносостійкістю і довговічністю.

 2. Ламінування готових наклейок спеціальною плівкою, що має протиковзку шорстку поверхню і підвищену зносостійкість, що охороняє малюнок від слідів взуття і подряпин.

3. На очищену поверхню наноситься наклейка. При цьому потрібно особливо ретельно приклеїти її края із застосуванням гумового валика.

У ряді випадків вони промазиваются герметиком, для виключення попадання вологи.

Переваги підлогової графіки

Її перевагами як продукту, що використовується для реклами, є:

 • яскравість і привабливість;
 • не потрібно особливе місце для розміщення;
 • висока зносостійкість проти стирання, що дозволяє зберігати відмінний зовнішній вигляд протягом усього використання;
 • великі в два – три рази шанси залучення клієнтів у порівнянні з традиційними видами реклами;
 • просування продукту без ненав’язливості;
 • мінімальні витрати на виробництво
 • відмінна якість зображення
 • немає обмежь форми.
 • можливість невеликих тиражів (навіть 1 копія).

Де замовити?

У компанії «Гранд Принт» яка займається понад 10 років створенням виробів для зовнішньої реклами та інтер’єрного друку можна зробити замовлення за прийнятною ціною на виготовлення підлогових наклейок високої фотографічної якості, як для рекламних цілей виробників різної продукції, так і для оформлення житлових приміщень індивідуальним клієнтам. Досвідчені фахівці допоможуть створити ескіз незвичайних яскравих підлогових наклейок і запустити їх у виробництво

Інші послуги:

Залишити коментар