Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк банерів Київ » Друк на транслюцентому банері

Друк на транслюцентому банері

Печать на транслюцентном (Баннер BackLit) баннере (

Банер транслюцентний (банер BackLit)

Для того щоб реклама привертала клієнтів і мала на них вплив – вона повинна бути якісною. Якщо Ви хочете виграти в ціні і при цьому отримати хорошу рекламну кампанію – пропонуємо Вам звернути увагу на широкоформатний друк. Зображення при широкоформатного друку переноситься на рекламний носій, потім готову рекламу розміщують в переходах, фасадах будівель, на вітринах або бордах.

У чому ж плюси застосування широкоформатної реклами? По-перше, вона довговічна: розмістіть рекламний носій в потрібному місці, і він буде працювати на Вас не один місяць. По-друге, невисока ціна. Ви можете вибрати будь-який рекламний носій, продумавши, де ж найкраще буде його розташування і який від нього очікуваний результат в майбутньому. Асортимент рекламних носіїв нині великий, але обійти стороною транслюцентну банерну тканину все ж неможливо. Якщо в основі виробництва борда або розтяжки лежить саме така тканина – Ваша реклама виділиться з інших пропозицій. Чому? Тому що увагу клієнтів залучать не тільки помітні силуети, а й підсвічування самої рекламної пропозиції.

Ціни на широкоформатний друк на транслюцентному банері (BackLit)

Матеріал360 dpi720 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Банер BackLit (транслюцентний)180175170185180175

Ціни інтер’єрний друк на транслюцентному банері (BackLit)

Матеріал1440 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Банер BackLit (транслюцентний)210205200

Зверніть увагу:

  • Розрахунок вартості друку на транслюцентому банері проведений в гривнях з урахуванням ПДВ за 1 м² друку; в ціні передбачена вартість витратних матеріалів, проте в ній не передбачено перевитрати матеріалу, обумовлений персональними особливостями макетних розмірів.
  • Оплата матеріалу в разі його перевитрати проводиться за вартістю друку, має якість самого замовлення.

Вартість післядрукарської обробки і додаткових послуг

Проварювання краю (посилення)5 грн. за 1 пог. метр
Проварювання кишені10 грн. за 1 пог. метр
Установка люверсів діам. 10 мм2 грн. за 1 штуку
Утяжелитель (хромована труба)150 грн. за 1 штуку
Гачки (S-образні)20 грн. за 1 штуку
Мотузка15 грн. за 1 метр
Накатка на пластик (без друку)120 грн. за 1 м²
Натяжка на підрамник500 грн. за 1 м²
Послуги дизайнераВід 300 грн.
Монтаж банерів на мобільний стенд замовника (Roll-up, X-stand, Y-stand, L-stand)Від 200 грн.
Монтаж на невеликих висотах (до 3 метрів)договірна
Виїзд на монтаж з доставкоюдоговірна
Доставка мало- і средньогабаритних грузів по КиєвуПри друці від 6000 грн. Безкоштовно

Для якої реклами слід купити транслюцентний банер

Транслюцентний банер – банерна тканина певної щільності і прозорості. Міцна, має високу світлопропускну якість, і це величезна її перевага при розробці «світиться» рекламної продукції. Створюючи об’ємні світяться конструкції і світлові рекламні короби з внутрішньою підсвіткою, без транслюцентного банера не обійтися. Транслюцентну банерну тканину застосовують в декорі фасадів, оформленні торговельними або розважальних закладів. Транслюцентний банер не перешкоджає світлу проникати в приміщення. І, звичайно ж, варто сказати про яскравість рекламного зображення. Безсумнівно – це помітно, яскраво і привабливо!

Який широкоформатний друк на транслюцентному банері вибрати: полуінтерьерний або інтер’єрний?

На транслюцентній тканині можуть бути нанесені принти різної якості. Наприклад, реклама розміщена на якійсь далекійу відстані від клієнта – в такому випадку Ви можете замовити полуінтерьерний друк якістью 360 або 600 dpi. Картинка буде нормальної якості, проте не всі нюанси будуть ідеально видно. Така реклама досить непогано виглядає в тому випадку, якщо її розміщують неподалік від клієнта. Використання транслюцентної банерної тканини з полуінтерьерним друком актуально в дизайні банерів, бордів тощо, які будуть працювати в темний час; нею можна також декорувати магазинні вітрини, фасади закладів – ефект буде шикарний, до того ж Ви здорово заощадите. Команда Гранд Принт пропонує Вам друк зображень з якістю 360 і 600 dpi по рівній ціні!

Наприклад, Ви плануєте рекламувати продукт за допомогою світиться короба, розташованого вздовж вулиць, тобто, на рівні очей потенційного покупця / споживача. В такому випадку краще вибрати міцну транслюцентного банерну тканину. Так, зображення буде працювати на Вас і вдень, і вночі (з підсвічуванням). Але увага: для ідеальної картинки необхідно здатність 1440 dpi.

Якісний широкоформатний друк реклами на якісному транслюцентну банері за смачною ціною пропонує друкарня Гранд Принт!

Виробляємо друк реклами на транслюцентній банерній тканині за найнижчою ціною в Україні. Ви особисто переконаєтеся в якості матеріалу і реалістичності зображення – робота буде виконана на висоті, не дивлячись на низькі ціни. Всі Ваші замовлення виконуються на новітньому обладнанні, завдяки якому ми не враховуємо витрати на виготовлення рекламної продукції. В результаті, Ви отримуєте якісний продукт за собівартістю.

Фахівці Гранд Принт підберуть матеріал для широкоформатного друку, призначену під вид реклами і її зміст. Також ми допоможемо визначитися з видом друку – інтер’єрним або полуінтерьерним. Співпрацюючи з нами, Ви дійсно отримаєте готове рекламне рішення.

І так, Ви вибрали матеріал для виготовлення реклами, а також визначилися з дозволом друку: наступним кроком стане розробка макета. Завдання реклами – привернути, утримати, мотивувати купити, тому тут без професійних дизайнерів не обійтися. Гранд Принт надасть спеціально для Вас ряд дизайнерських послуг, вартість яких в Україні більш ніж прийнятна. У Вас є готовий шаблон? Чи готові до співпраці, однак, для початку Вам необхідно узгодити всі тонкощі з нашими фахівцями (вимоги до рекламних макетів Ви побачите на нашому сайті).

Гранд Принт – якісний друк і тепла співпрця з коженим клієнтом!

Інші послуги:

Залишити коментар