Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк банерів Київ » Друк на ламінованому банері

Друк на ламінованому банері

Печать на ламинированном баннере

Банер ламінований

Якщо Ви хочете просунути свій товар або послугу, підвищити впізнаваність своєї компанії або організації – в цьому допоможе зовнішня реклама. Вуличні рекламні борди і розтяжки в порівнянні і рекламою на радіо або телебаченні – недорогі, але при цьому мають високу ефективність, так як охоплюють досить велику цільову аудиторію. Реклама на бордах і банерах довше тримається, привертає увагу не одну людину в день. Таким чином потенційних клієнтів Вашої компанії може бути багато. Якщо ми говоримо про великий зображенні логотипу компанії або її імені, то і говоримо про підвищення значимості фірми в очах майбутніх або справжніх клієнтів. При розробці рекламних макетів все частіше використовують широкоформатний друк. Що ж це? Це друк збільшеного зображення на певну поверхню. Якщо Ви просуваєте товар за допомогою широкоформатного друку, зверніть особливу увагу наскільки якісний носій реклами, на яскравість і локацію вивіски з рекламою.

Рекламний ринок рясніє пропозиціями, пропонуючи різні способи і площі друку реклами, але все ж варто звернути увагу на ламіновані банери.

Ціни на широкоформатний друк на ламінованому банері

Матеріал360 dpi720 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Банер Ламінований1009590110105100

Ціни на інтер’єрний друк на ламінованому банері

Матеріал1440 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Банер Ламінований145140135

Зверніть увагу:

  • Розрахунок вартості (Друку на ламінованому банері) проведений в гривнях з урахуванням ПДВ за 1 м² друку; в ціні передбачена вартість витратних матеріалів, проте в ній не передбачено перевитрати матеріалу, обумовлений персональними особливостями макетних розмірів.
  • Оплата матеріалу в разі його перевитрати проводиться за вартістю друку, має якість самого замовлення.

Вартість післядрукарської обробки і додаткових послуг

Проварювання краю (посилення)5 грн. за 1 пог. метр
Проварювання кишені10 грн. за 1 пог. метр
Установка люверсів діам. 10 мм2 грн. за 1 штуку
Утяжелитель (хромована труба)150 грн. за 1 штуку
Гачки (S-образні)20 грн. за 1 штуку
Мотузка15 грн. за 1 метр
Накатка на пластик (без друку)120 грн. за 1 м²
Натяжка на підрамник500 грн. за 1 м²
Послуги дизайнераВід 300 грн.
Монтаж банерів на мобільний стенд замовника (Roll-up, X-stand, Y-stand, L-stand)Від 200 грн.
Монтаж на невеликих висотах (до 3 метрів)договірна
Виїзд на монтаж з доставкоюдоговірна
Доставка мало- і средньогабаритних грузів по КиєвуПри друці від 6000 грн. Безкоштовно

Банер ламінований: виготовлення і поради по застосуванню

Ламінований банер – це банерна тканина, виробництво її йде за принципом «бутерброда»: в середині – поліефірна сітка, а зверху і знизу – пластифікований ПВХ (пластик). Банерна тканина лакується прозорим покриттям – воно надає їй блиск, гладкість і міцність. Ламінована банерна тканина слабенька на відміну від литого банера, проте вона легка і має лояльний цінник.

Полуінтерьерний та інтер’єрний широкоформатний друк на ламінованому банері

На такий тип банера наносяться принти різної якості. Якщо реклама розташовується в 2 – 3 метрах від рівня очей, то тут можна застосувати друк зображень з малим розширенням (360 або 600 dpi), що дозволить непогано заощадити. Гранд Принт пропонує Вам друк зображень якості 600 dpi за ціною якості 360 dpi, тобто виграти і в ціні!

Полуінтерьерний друк на увазі якість зображення 600 dpi. Інтер’єрний друк більш якісна, полуінтерьерная ж не гарантує чіткість дрібного шрифту або картинок; більш того, з близької відстані глядач може чогось не побачити. Використання її на ламінованому банері актуально при виготовленні бордів та банерів, рекламних щитів і розтяжок, що розміщуються вздовж вулиць і доріг в теплу пору року або ж при виготовленні постерів і плакатів, розміщених в метро або підземних переходах на певній відстані від очей дивиться.

Коли реклама розміщується до клієнта впритул – полуінтерьерний друк тут буде недоречний: в даному випадку на ламінований банер необхідно друкувати зображення з кращим дозволом – наприклад, 1440 dpi. Ми пропонуємо Вам якісне нанесення зображення і гарантуємо відсутність вад в друкованій рекламі навіть при наближеному перегляді!

Замовте зараз широкоформатний друк реклами на ламінованому банері! Гранд Принт допоможе Вам в розробці рекламного дизайну!

Якщо Ви задумалися про питання економічності і естетики матеріалу, куди буде нанесено зображення – сміливо звертайтеся до наших фахівців. Ціна дизайнерських і друкарських послуг в нашій друкарні найкраща в Україні! Завдяки креативному мисленні і таланту дизайнерів спеціально для Вас буде створено ідеальний макет реклами, яка буде привертати увагу клієнтів і залишатися в їх пам’яті надовго. Наші проекти завжди неповторні та яскраві. Але якщо Ви вже співпрацюєте з іншим дизайнером або цілою командою дизайнерів – не забудьте ознайомитися з вимогами нашої друкарні до готових макетів!

Друкарня Гранд Принт підходить до створення рекламної продукції професійно та з натхненням. Ми допоможемо Вам створити незабутню рекламну кампанію!

Інші послуги:

Залишити коментар