Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк банерів Київ » Друк на литому банері

Друк на литому банері

Печать на литом баннере

Банер литий

Найкращий метод донесення інформації до покупця – впровадження зовнішньої реклами, тому що кожен день, протягом декількох місяців вона буде залучати перехожих. Банери допомагають відносно дешево і швидко презентувати Ваш товар або послугу. Зовнішня реклама має на увазі використання широкоформатного друку – нанесення збільшеного зображення певної роздільної здатності на матеріал. Погодьтеся, це красиво і помітно! Але до зовнішньої реклами також виставляється і ряд вимог, адже розміщуватися вона може в різних місцях і надовго (на два місяці і більше року). І так: вона не повинна втрачати своєї презентабельності навіть в негоду; зобов’язана витримувати будь-яку перевірку снігом, дощем і спекою: контур зображення, фарба повинні зберігатися на будь-якій поверхні, на яку нанесено принт.

У даний момент існує безліч варіацій матеріалів, на які може бути надруковано зображення рекламної продукції, також найрізноманітнішим може бути і роздільна здатность друку. Все залежить від побажань і пропозицій клієнта, локації реклами, і тут без литого банера не обійтися.

Ціни на широкоформатний друк на литому банері

Матеріал360 dpi720 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Банер Литий135130125140135130

Ціни на інтер’єрний друк на литому банері

Матеріал1440 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Банер Литий165160155

Зверніть увагу:

  • Розрахунок вартості ( Друку на литому банері ) проведений в гривнях з урахуванням ПДВ за 1 м² друку; в ціні передбачена вартість витратних матеріалів, проте в ній не передбачено перевитрати матеріалу, обумовлений персональними особливостями макетних розмірів.
  • Оплата матеріалу в разі його перевитрати проводиться за вартістю друку, має якість самого замовлення.

Вартість післядрукарської обробки і додаткових послуг

Проварювання краю (посилення)5 грн. за 1 пог. метр
Проварювання кишені10 грн. за 1 пог. метр
Установка люверсів діам. 10 мм2 грн. за 1 штуку
Утяжелитель (хромована труба)150 грн. за 1 штуку
Гачки (S-образні)20 грн. за 1 штуку
Мотузка15 грн. за 1 метр
Накатка на пластик (без друку)120 грн. за 1 м²
Натяжка на підрамник500 грн. за 1 м²
Послуги дизайнераВід 300 грн.
Монтаж банерів на мобільний стенд замовника (Roll-up, X-stand, Y-stand, L-stand)Від 200 грн.
Монтаж на невеликих висотах (до 3 метрів)договірна
Виїзд на монтаж з доставкоюдоговірна
Доставка мало- і средньогабаритних грузів по КиєвуПри друці від 6000 грн. Безкоштовно

Виготовлення литого банера: опис і способи застосування

Литий банер – досить важкий і щільний, оскільки в його основі лежить міцна і груба банерна тканина. Якщо необхідна довгострокова зовнішня реклама (на 2 і більше місяці) – це ідеальний варіант. У чому ж особливості виготовлення литого банера? На підставу у вигляді сітки заливається рідкий пластик, який незабаром охолоджується. Таким способом формується морозостійка банерна тканина, що відрізняється міцністю і надійністю. Наприклад, ціна литого банера вище, ніж ламінованого, а термін експлуатації банерній тканині понад 6 місяців. В цілому, литі банери часто зустрічаються в рекламі (яка розміщується на довгий термін) і в різних погодних умовах (оскільки матеріал витримує все: від лютих морозів до вітрів).

Більш докладніше про широкоформатний інтер’єрний друк і опис полуінтерьерного друку литого банера в Україні

Полуінтерьерная друк (зображення друкується з якістю 600 dpi) – найчастіше застосовується в розробці литих банерів. Використовують її при випуску реклами, розташованої до клієнта з неблизького відстані. Найдрібніші тонкощі малюнка, його відтінки не передаються при друку з цим дозволом, і від цього вона дешевше. І тим не менше, це цілком прийнятно при друку на банерах, розтяжках, бігбордах, встановлених уздовж доріг і на закріплених на фасадах будівель. Друк зображення з роздільною здатністю 360 dpi також може застосовуватися у виготовленні рекламної продукції. Але відзначимо, що в нашій друкарні ціна на друк зображень з роздільною здатністю 360 і 600 dpi – однакова.

Інтер’єрний друк – більш якісна, дозвіл зображення тут 1440 dpi, тому вона затребувана серед строгих клієнтів. Кожна деталь тут передається максимально чітко, роблячи зображення на литому банері ідеальним з будь-якого кута перегляду. Вартість інтер’єрної друку з таким розширенням зображення в нашій друкарні трохи вище полуітнерьерной, і все ж – в Гранд Принт найкраща цінова політика в Україні.

Замовляйте друк литих банерів дешево! Займаємося розробкою рекламного дизайну! Робимо і друкарську обробку!

Способів друку багато, як і типів матеріалів, на який буде наноситися принт, але не губіться! Дизайнери зорієнтують Вас в будь-якому питанні! Ваше замовлення буде не тільки виконане оперативно, але і розраховане на Ваш бюджет! Ви залишитеся задоволені, адже рекламне зображення буде «працювати» в найрізноманітніших погодних умовах, терміни і місцях!

Гранд Принт пропонує Вам банерну тканину для широкоформатного друку з різною якістью і за різною ціною, а також допоможе Вам в дизайні реклами. Наша команда акуратно і правильно створить макет майбутньої реклами! Пропонуємо Вам і друкарську обробку: проклеюємо краю банерній тканині (області кріплення банера до поверхні посилюються), монтуємо кишені (для подальшого закріплення банерів тросами і трубами) і люверси (просвердлюємо отвори для протягування тросів кріплення). А що, якщо у Вас вже є готові рекламні макети? Покажіть їх нашим дизайнерам, і вони зроблять все можливе, щоб втілити Ваш задум в реальність!

Замовити литий банер дешево Ви можете прямо зараз в Гранд Принт! Він витримає перевірку погодою, при цьому не втрачаючи фарб і презентабельності зображення!

Наша команда завжди на сторожі новинок рекламного світу, тому в своєму виробництві ми креативні! Допоможемо у виборі реклами, орієнтуємося на Ваші цілі та плани, а також виділений бюджет! І звичайно ж: наші друкарські і дизайнерські послуги найвигідніші в Україні!

Інші послуги:

Залишити коментар