Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк білбордів

Друк білбордів

Друк білбордів | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

Хочете, щоб про вашу пропозицію дізналися сотні і навіть тисячі потенційних клієнтів? Немає нічого простіше – для цього достатньо замовити друк білбордів в компанії «Гранд Принт», і ви зможете особисто оцінити ефективність рекламних щитів, які в усьому світі займають лідируючі позиції в списку найбільш популярних маркетингових інструментів. Ми займаємося широкоформатним друком та зможемо запропонувати вам дійсно якісне рішення, що відповідає вашим побажанням і фінансовим можливостям.

Чому варто замовити білборд

Білборд– це базовий рекламний майданчик будь-якого великого мегаполісу, який не залишиться непоміченим, тому що його розміри і місце розташування має на увазі щоденний трафік до 100-500 тис. чоловік. Найчастіше така конструкція встановлюється біля жвавого перехрестя, вздовж траси і на центральних вулицях. Ця реклама, в першу чергу, спрямована на автолюбителів, але завдяки своїм розмірам, вона не залишиться непоміченою і для пішоходів.

Найчастіше така реклама використовується великими гравцями на ринку, вже мають свій власний бренд і охочими його зміцнити. Але тепер, завдяки тому, що ціна друку білбордів в нашій компанії доступна і прийнятна для широкого кола клієнтів, власники навіть невеликого бізнесу зможуть оцінити ефективність не тільки друк для сіті-форматів і зупиночних павільйонів, а й перевірити, наскільки ефективно буде працювати величезний банер. Навіть якщо терміни рекламної кампанії обмежені, у нас ви зможете замовити друк білбордів терміново, і оперативне виконання – гарантоване!

Як ми працюємо

У нас ви можете замовити друк білборда, розмір якого буде обмежений вашою фантазією і квадратурою орендованої конструкції під рекламу. Зазвичай, площа стандартного рекламного полотна складає 18 кв. метрів (3 * 6 м), але його максимальний розмір може перевищувати цю цифру. Для якісного результату, на 100% відповідного вашим побажанням, у нас є все:

  • Команда професіоналів, які завжди врахують ваші вимоги, розроблять в разі потреби макет рекламного банера, підготують його до друку.
  • Професійне обладнання, що дозволяє оперативно виконувати навіть великий обсяг замовлень.
  • Великий асортимент доступних матеріалах для сольветного і екосольветного друку.

Як формується вартість

Ціна залежить від декількох ключових факторів:

  • матеріалу, обраного для друку;
  • розміру банера;
  • необхідності розробки дизайн-макету.

Щоб дізнатися точну вартість друку полотен для білбордів у Києві, зв’яжіться з нашими фахівцями, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті або особисто приїхав до нас в офіс. Звертайтеся – яскраве і насичене зображення, надруковане в нашій компанії, підкреслить статус вашої рекламної пропозиції і виділить його серед конкурентів!

Білборд 3х6 метрів

Найпопулярніший і поширений рекламний носій зовнішньої реклами в Києві і у всіх містах України.

Суперборди – 3х12, 4х12, 5х12 метрів

Великий за своїми габаритами білборд, який добре помітний навіть проїжджаючи його на великій швидкості. Встановлюються на швидкісних трасах. Розмір таких білбордів обраний не випадково. Водій на великій швидкості повинен встигнути сприйняти рекламне повідомлення. Банер монтується на такий білборд з допомогою люверсів і бригад альпіністів, що впливає на вартість монтажу Суперсайт і суперборди. Cуперборд має зовнішню чи внутрішню систему освітлення.

Суперсайт – 5х15, 6х15 метрів

Найбільший розмір білборда. Розташовується уздовж шосе і трас, де швидкість руху автомобілів набагато вище, ніж в місті. Суперсайт має зовнішню чи внутрішню систему освітлення. Суперсайти орендуються великими компаніями з великим рекламним бюджетом. Це пов’язано з дорожнечею оренди білборда, виготовленням банера і його монтажу.

Інші послуги:

Залишити коментар