Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Брандмауер

Брандмауер

Виготовлення брандмауерів в Києві. Фальшфасади на будівлі. Монтаж, заміри, дизайн

Брандмауер – це велика рекламна конструкція. Зазвичай її кріплять на стіну будівлі. Як варіант – на будівельні ліси. Це величезне полотно з яскравим зображенням і текстом обов’язково зверне на себе увагу за рахунок своєї масштабності – конструкцію розміщують на тривалий термін в місцях з великою прохідністю. Це можуть бути головні вулиці міста, територія поряд з жвавими перехрестями.

Основне завдання стоїть перед брандмауером – створення позитивного іміджу компанії, просування бренду, просування нових товарів та послуг на ринок. Найбільш ефективний термін розміщення брандмауера від півроку до року, але іноді для клієнта на стільки важливо місце розміщення, що брандмауер клієнта висить три і більше років на одному і тому ж місці з періодичною зміною полотна. Друк великих зображень Виходячи з тривалості розміщення до друк брандмауерів пред’являються особливі вимоги: – міцна банерна тканина або вінілова сітка; – спеціальні, стійкі до кліматичних умов чорнило. У разі розміщення брандмауера, в місцях схильним вітрових навантажень, або якщо розмір брандмауера має дуже великі розміри, брандмауер виготовляється з вінілової (будівельної) сітки.

Компанія «Гранд Принт» пропонує виготовлення брандмауерів під ключ – від розробки дизайну до збірки конструкції на місці.

Матеріали для друку брандмауерів

Основним матеріалом для друкування великих зображень – виготовлення брандмауерів є вінілова (або банерна) тканина. До складу банера входить поліамідна сітка зі статичними осередками залита по обидва боки шаром ПВХ. Банерна тканина призначена для широкоформатного друку має спеціальне лакове покриття, що забезпечує якісне нанесення зображення. Банерна тканина Frontlit – основний матеріал для виготовлення брандмауерів, володіє наступними характеристиками: Вага банера: 480-620 гр. / Кв.м. в залежності від виробника; Навантаження на розрив – 2500 Н / 5 см; Робоча температура t від -35 ° С до + 70 ° С. Як уже сказано вище надвеликі розміри друкуються на вінілової сітці (перфорованої банерній сітці Mesh або будівельній сітці). Середня вага вінілової сітки – 250 гр. / Кв. м.

Ми можемо виготовити брандмауер будь-якого розміру. Для нас немає обмежень по виготовленню брандмауера, розміри може обмежувати місце розміщення брандмауера і можливості його монтажу. Для стикування окремо надрукованих рулонів матеріалу можлива: склейка, зварювання, зшивання

Виготовлення брандмауерів

Як виготовляють брандмауери? Все починається з замовлення клієнта. Отримавши замовлення, ми обговорюємо всі життєво необхідні деталі: розмір брандмауера, термін його виготовлення, підбираємо відповідну рекламної пропозиції зображення. Потім, коли всі нюанси уточнені, ми приступаємо до своєї безпосередньої роботи. Замовити виготовлення брандмауерів в Києві можна на сайті нашої компанії Гранд Принт. Ми виготовимо справжній двигун торгівлі, який цілодобово буде залучати для вас клієнтів. Наші фахівці гарантують високу якість продукції, уважне ставлення до кожного клієнта, і демократичні ціни.

Ціни на виготовлення брандмауерів

На друк брандмауерів ціна буде різна, все залежить від розміру зображення і швидкості його виготовлення. Наша компанія Гранд Принт пропонує якісний широкоформатний друк, який не тільки буде видно здалеку. Крім цього, він буде явно виділятися на тлі інших, завдяки більш якісного друку.

Інші послуги:

Друк банерів
Друк на сітці

Залишити коментар