Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк на акрилі

Друк на акрилі

Друк на акрилі замовити за вигідною ціною Київ

Ця сучасна технологія сьогодні набуває широкої популярності, обумовлену властивостями акрилу, що дозволяє крім традиційних сфер (будівництво, автомобільна й авіаційна промисловість, сантехніка) використовувати для рекламної продукції та втілення самих фантастичних задумів дизайнерів в оформленні інтер’єру приміщень.

Визначення і характеристики акрилу

Екструдований та литий акрил

Акрил або органічне скло є полімерним матеріалом, створеним на основі поліметілакрілат (РММА). Це досить міцний і довговічний. Випускається у вигляді прозорих (світлопроникного і светорассеивающих), напівпрозорих або кольорових листів, що мають глянсову, матову або текстуровану поверхню.

Він володіє такими позитивними якостями:

 • більшою межею міцності;
 • порівняно невеликою масою;
 • високою світлопроникністю прозорого акрилу, а матового – добру розсіюваність ;
 • відмінною якістю глянсової поверхні;
 • довговічністю (на Plexiglas дається гарантія до 30 років);
 • низьку теплопровідність, що підвищує теплоізоляцію або зменшує товщину скління;
 • стійкістю до атмосферних впливів навколишнього середовища і УФ-випромінювання;
 • електроізоляційними властивостями (можливість використання в світлових коробах);
 • легкістю обробки;
 • економічністю в порівнянні з іншими листовими матеріалами.

Ціни друку на акрилі

Матеріалвід 1 до 10 м² від 10 до 20 м² від 20 до 30 м² від 30 м²
Акрил прозорий 1.5 мм 680 грн/м²650 грн/м² 600 грн/м²550 грн/м²
Акрил прозорий 2 мм.

900 грн/м²850 грн/м²800 грн/м²700 грн/м²
Акрил прозорий 3 мм.

1100 грн/м² 1050 грн/м²950 грн/м²850 грн/м²
Акрил молочный 2 мм. 1050 грн/м² 1000 грн/м²900 грн/м²800 грн/м²
Акрил молочний 3 мм1350 грн/м²1300 грн/м²1200 грн/м² 1100 грн/м²
Акрил молочний 4 мм.1550 грн/м² 1500 грн/м² 1400 грн/м²1300 грн/м²

Застосування друку на оргсклі

Завдяки своїм унікальним властивостям акрил широко застосовується з новою сучасною технологією – УФ – друку на акриловому склі, що є кращим рішенням для конструкцій вуличної реклами та дизайну інтер’єрів. У першому випадку його товщина повинна бути більше 3 мм, у другому – від 2 до 3 мм.

Пряма УФ-друк на акрилі додасть їм свою індивідуальність, впізнаваність та інформативність.

Даний спосіб дозволяє отримати такі рекламні конструкції, як:

– інформаційні стенди і плакати;

– вивіски;

– об’ємні букви;

– світлові короби;

– навігаційні інструкції;

– офісні таблички.

Прямий УФ-друк додасть їм свою індивідуальність, впізнаваність і інформативність.

Особливого поширення вона набула в виготовленні світлових коробів із зовнішніми і внутрішніми джерелами світла, в яких вільне проникнення променів крізь матеріал надає їм неповторність.

З випуском акрилових стекол, які отримали назву передавальних і розсіюють світло через бічні їх кромки, об’ємні світлові короби стали замінювати світловими екранами компактного розміру.

Ефект досягається завдяки введенню до складу скла спеціальних частинок розсіювача, які рівномірно засвічують всю поверхню скла, не змінюючи при цьому кольору.

Інтер'єрний друк на акрилі за допомогою УФ-друку

Інтер’єрний друк за допомогою УФ-друку на прозорому або матовому оргсклі відкриває широкі шляхи дизайнерам для додання сучасного вигляду, використовуючи оригінальні елементи декору, великим супермаркетам, різним офісним центрам, для оформлення виставкових залів і галерей.

Майже в кожному сучасному діловому центрі можна зустріти роботи дизайнерів, виконані на оргсклі, такі, наприклад, як логотип компанії, які сприймаються реалістичними об’ємними елементами. Часто використовується прийом, що створює ефект тривимірного зображення, при розташуванні виробу на невеликій відстані від стіни.

Зображення з високою роздільною здатністю до 1440 dpi в поєднанні з точністю передачі кольору, що забезпечує яскравість і насиченість колірної гами, чіткість контурів, за допомогою даного методу на акрилі, дозволяють використовувати його також для друку фотографій.

Друк фото або картин на акрилі | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

Відмінним варіантом для офісного приміщення є фотодрук на акрилі в мінімалістичному стилі. Гладка і прозора поверхня матеріалу підкреслює глибину кольору фотографій і створює ефект тривимірного зображення. Фотографії в інтер’єрі виглядають глянцевими і соковитими.

Друк фото або картин на акрилі часто використовується в оформленні квартир. Модно, яскраво і оригінально виглядають фото, панно, або кілька зображень з однієї тематики на модульних картинах; цікаво виглядають дизайнерські візерунки в міжкімнатних дверях, вітражі, оформлення фартухів на кухні, дверей шаф-купе і багато іншого.

Більшої популярності набуває широкоформатний друк для підвісних стель із зовнішніми і внутрішніми джерелами.

Технологія УФ друку. Її переваги

УФ-друк на оргсклі виконується на спеціальному обладнанні спеціальним чорнилом, здатними під дією ультрафіолету моментально висушуватися після потрапляння на його рівну і гладку поверхню, а не вбиратися, як в інших методах, що забезпечує створення зображень високої якості з високою роздільною здатністю до 1440 dpi без розтікання . Особливістю даного способу є дуже точна передача всіх кольорів і відтінків, деталізація і чіткість навіть найменших деталей, добре читаються написи, відмінна світлопроникність при використанні підсвічування.

Цим методом отримують вироби, як невеликого формату до розміру А4, так і панно великих розмірів, які обмежуються розмірами листів, що поставляються виробниками матеріалів. Максимальний розмір становить 1,5х2,8 м. Для отримання полотен 4 м і більше використовується розбивка загальної картини на кілька частин. Це дозволяє здійснювати декорування площ до сотень квадратних метрів.

переваги УФ-друку на акрил

Можна відзначити наступні переваги УФ-друку на акрилі:

 • екологічність;
 • довгий термін служби;
 • можливість підсвічування для залучення уваги;
 • універсальність застосування (для зовнішнього і внутрішнього);
 • низька ціна.

Замовити та отримати високоякісний виріб за демократичними цінами, виконане печаткою на акрилі, можна, звернувшись в компанію «Гранд Принт». Фахівці компанії нададуть всіляку допомогу в підборі необхідної рекламної продукції, яка зможе забезпечити якнайшвидше просування бізнесу або продукції для створення сучасного інтер’єру офісу, що приводить до досягнення тієї ж мети.

Інші послуги:

Залишити коментар