Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк на полотні

Друк на полотні

Друк на полотні фото, картин, модульних картин | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

Друк на полотні – поліграфічна технологія, призначена для створення унікальних зображень у форматі фотографічних картин. Тканинні фактури натуральних (штучних) полотен в поєднанні з яскравою і соковитою палітрою кольорів, завданих автоматизовано, дозволяють виготовляти твори мистецтва, ніби вийшли з-під пензлів художників.

Реалізуючи креативні і оригінальні художні ідеї, за допомогою даної технології можна друкувати:

 • поодинокі, сімейні та інші фото, переносяться на полотна;
 • репродукції улюблених творів мистецтва в бездоганній якості;
 • ексклюзивні подарунки для урочистостей і пам’ятних подій;
 • дизайнерські рішення для прикраси житлових і комерційних інтер’єрів;
 • ідентичні репліки картин всесвітньо відомих художників.

Методика друку на полотні з натяжкою на підрамник відкриває величезні можливості для замовників, що бажають змінити на краще звичайні фото і справжніх цінителів мистецтва. Готові арт-об’єкти мають виключно виразні фактури, ідеально передають всі нюанси оригіналів.

Надруковані репродукції виглядають так само вражаюче, як і оригінали. Але на відміну від оригіналів, вони не потребують складного догляду, підтримці в просторі певної температури і мікроклімату. Час, протягом якого фотографія на полотні зберігає свою початкову яскравість і красу, обчислюється десятиліттями.

Цікавить терміновий друк на полотні вищої якості? Компанія ГРАНД ПРИНТ із задоволенням надасть допомогу в реалізації будь-яких художніх, дизайнерських та поліграфічних ідей. Завжди відкриті до спілкування і готові виконати роботу будь-якої складності. Застосування останніх друкованих технологій, ультрасучасного обладнання і екологічних матеріалів є гарантією бездоганної якості, високої деталізації і передачі кольору картин.

Схема співпраці з нами максимально комфортна і зрозуміла для кожного клієнта:

 • завантажте фото за 1 клік з будь-якого зручного носія;
 • дочекайтеся дзвінка менеджера і уточніть всі деталі заявки;
 • отримаєте дизайн-макет, внесіть корективи і узгодьте їх;
 • заберіть готове замовлення з офісу або дочекайтеся доставки додому.

Ціни друку на полотні

Матеріал1440 dpi
1-50 м²50-100 м²від 100 м²
Полотно (синтетичне)300280260
Полотно (натуральне)400380360
Натяжка полотна на підрамник500480460

Зверніть увагу:

Всі ціни вказані за 1 м² друку з урахуванням вартості матеріалу і без урахування можливої перевитрати матеріалу через індивідуальних розмірів макета замовника в гривнях з урахуванням ПДВ.
Можлива перевитрата матеріалу оплачується як вартість друку з такою ж якістю, як і основне замовлення.

Друк фото на полотні, висока якість друку | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро
Друк фото

Друк фото на полотні об’єднує в собі передові поліграфічні технології та останні тренди

Друк на полотні з натяжкою на підрамник. Виготовлення картин на полотні | вартість | Київ, Одеса, Харків, Дніпро
Друк з натяжкою

Друк на полотні з натяжкою – один з популярних способів вишуканого та стильного інтер’єру квартир, офісів.

Замовити друк картин на полотні за низькою вартістю в Києві
Друк картин

Друк картин на полотні – новий напрямок цифрової поліграфії, що дозволяє відтворювати репродукції картин

Виготовлення модульних картин на полотні | вартість | Київ, Одеса, Харків, Дніпро
Модульні картини

Модульні картини на стіну – останній тренд в оформленні житлових і комерційних просторів.

Для чого потрібний друк на полотні

Технологія створення фотокартин на полотні затребувана в багатьох сферах діяльності. Ціна репродукцій, написаних художником вручну, доступна обраним естетам і дуже багатим людям. Перенесення фотографій на тканинні матеріали легко вирішує цю проблему, роблячи розкіш володіння предметами мистецтва доступною для всіх бажаючих.

Співробітники ГРАНД ПРИНТ щодня створюють сотні фототворів, кожний з яких по-своєму безцінний. Навіть фахівці не завжди можуть відрізнити бездоганну репліку, стилізовану під живопис олією, від картини, написаної фарбами. Високотехнологічний друк на полотні по фотографії ціна якої демократична, затребувана в наступних сферах:

 • оформлення інтер’єрів будинків, офісів, ресторанів, бутиків, інших об’єктів;
 • виробництво приватних ексклюзивних подарунків на будь-які свята;
 • виготовлення корпоративних подарунків для колег, партнерів, клієнтів;
 • створення рекламної, сувенірної, виставкової та декоративної продукції.

Не в останню чергу популярність послуги пов’язана з тим, що вона практично нічим не обмежує творчу фантазію. Стильні Фотостім з особистих знімків або відбитків з незабутніх подорожей, колажі картинок з весілля або ювілею, класичні фотопортрети або популярні модульні картини. Все це і багато іншого з доставкою додому доступно нашим клієнтам.

Друк на полотні – ідеальний вибір, коли потрібно зберегти дорогоцінну пам’ять або піднести незабутній подарунок. Перша посмішка дитини, зворушливий поцілунок на весіллі або приголомшливо красивий захід, яким ви були зачаровані. Будь-який з знімків, навіть зроблений на звичайний смартфон, при роздруку на полотні реально стане шедевром.

За бажанням клієнта кадри можуть бути перенесені на основу в палітрі кольорів, найбільш підходящою для інтер’єру або в точній відповідності з оригіналом. Важливий момент! Живопис – це завжди унікальний і універсальний подарунок. Картина, створена зі звичайного кадру, стане відмінним подарунком і для жінки, і для чоловіка. Перегляньте колекцію своїх знімків! Виберіть кращий і оформіть замовлення в режимі онлайн прямо зараз!

Види технологій друку на полотні

Існує кілька методів, які класифікуються виходячи з типу використовуваної фарби. Для надруковування фотокартин застосовуються:

 • екосольвентні чорнила. Екологічні фарби характеризуются глибоким проникненням в шари полотна і здатністю повного запечатування. Вони дають можливість створювати високоміцні і довговічні зображення, які не піддаються впливу зовнішніх факторів. Завдяки цьому застосовуються для виробництва стильних банерів, ефектних білбордів або вражаючих брандмауерів.
 • водорозчинні чорнила. Фарби на основі екологічних барвників і води для створення відбитків чудової якості, яскравості і деталізації. Єдиний недолік такої технології друку на полотні – нестійкість чорнила до впливу вологи. Тому її застосовують виключно для виробництва інтер’єрної продукції, призначеної для внутрішнього розміщення;
 • пігментні чорнила. Найякісніші і дорогі фарби, що складаються з нерозчинних у воді мікропігмінтов розміром 0,1 мкм. Виключна перевага даних чорнил – формування чітких, яскравих і барвистих відбитків з деталізацією дрібних елементів. Відбитки стійкі до впливу ультрафіолету, вологи, бруду і пилу. Важливий нюанс – пігментні фарби наносять на дорогі матеріали з попередньою обробкою.

Підбір фарб для друку на полотні здійснюється виходячи з виду обладнання та призначення продукції (для зовнішнього або внутрішнього використання). Практично всі принтери та плотери останнього покоління успішно взаємодіють з будь-якими з вищевказаних складів. Для цього обладнання має збірний конструктив, що дозволяє швидко замінювати одні чорнила на інші.

При запечатуванні репродукцій готове полотно покривається захисним лаком і обробляється нетоксичним текстурованим гелем. Лак забезпечує захист від зовнішнього середовища, не даючи матеріалу обвиснути і втратити міцність. Вироби, оброблені лаком, можна пилососити або очищати злегка зволоженою тканиною. Гель використовується для створення ефекту мазків пензлика. Навіть з невеликої відстані таку роботу неможливо відрізнити від справжнього олійного живопису.

Матеріали та обладнання для друку на полотні

Для виготовлення фотокартин використовуються преміальні натуральні полотна з бавовни або льону. Матеріали щільністю 380 г / м2 володіють природними і приємними на дотик текстурами, що імітують художні аналоги. Всі вони водостійкі, пластичні і гнучкі, ідеально натягуються на підрамники і забезпечують якісну передачу кольорів з високою роздільною здатністю.

Преміальні основи – відмінний вибір для виготовлення репродукцій, портретів, історичних колажів і перенесення фотографій. Вони висихають протягом 1-2 годин, після чого повністю готові до застосування. Якщо замовнику потрібен більш економічний варіант, наприклад, для виготовлення недорогих прес волів, ГРАНД ПРИНТ запропонує друк на полотнах синтетичного типу.

Матеріали середньою щільністю 280 г / м2 і з однорідною високоміцною структурою – прекрасний вибір для створення бюджетної інтер’єрної та зовнішньої рекламної продукції. Відрізняються вологостійкою полімерною основою, яка виключає провисання і деформацію. Час висихання становить приблизно 3-4 години.

Щоб фотохолст був максимально схожий на справжню картину, використовується ручне натягування на підрамник з дерева. Натяг виконується за такими технологіями:

 • стандартна -актуальна для друку на полотні з подальшим оформленням в багетну раму. Фотокартина не виходить за краї підрамника. Матеріал натягується так, щоб кріплення монтувалося по бічних торцях;
 • галерейна -не передбачає подальшого оформлення в раму. Твір знаходить завершеність відразу після натягу. Зображення на полотняній основі виходить за краї підрамника, кріплення встановлюється на його задній стороні;
 • студійна -кромка полотнища підвертаються і прикріплюються до тильної сторони підрамника. Кріплення непомітні, а бічні частини залишаються білими. Рама в даному варіанті є необов’язкова.

Гордість компанії ГРАНД ПРИНТ – унікальні і високошвидкісні японські плоттери з багатоканальними друкуючми голівоками технологією змінного крапельного обсягу і багатоступінчастою системою підігріву. Не важливо, як друк на полотні вам потрібний – широкоформатний для вулиці або інтер’єрний. Довіривши замовлення нам, ви отримаєте ексклюзивний твір мистецтва, яким зможете насолоджуватися довгі десятиліття!

Якість нашої поліграфії задовольняє вимоги найвибагливіших клієнтів! Середня стійкість чорно-білих відбитків – більше 75 років, а кольорових – більше 50 років. Повні пакети послуг з дизайнерської підготовки та постобробної продукції. Застосування виключно брендових, сертифікованих і екологічних чорнил, текстурних гелів, матових і глянсових лаків. Індивідуальний підбір художніх рішень будь-якої складності.

Про переваги друку на полотні

 • Бездоганна якість. Можливість ідеально точного перенесення картин, колажів, фотографій і будь-яких інших зображень;
 • Естетичність. Модульні композиції, репродукції, фотопортрети, видрукувані за даною технологією, стануть прикрасою будь-якого об’єкта;
 • Ексклюзивність. Можливість створити справжній витвір мистецтва зі свого особистого файлу;
 • Мінімальні терміни виготовлення. Залежно від обсягу тиражу, вимог до додрукарської і постобробки, час виготовлення складає від 2 годин до 1 доби;
 • Величезний вибір творів в будь-яких розмірах і для різних цілей. Замовник може вибрати з готових зразків або надати свої картинки;
 • Демократична вартість. На відміну від справжніх творів мистецтва, повністю ідентичні репліки доступні кожному.

Друк на полотні в Києві всього за 1 день

ГРАНД ПРИНТ займається реалізацією високоякісних поліграфічних проектів будь-якої складності. Якщо вам потрібна модульна картина, конструкція для зовнішньої реклами, виставковий стенд або фотозображення, звертайтеся до нас! Співробітники компанії підберуть готовий макет, допрацюють надане зображення або запропонують авторський дизайн.

Для нас немає нездійсненних завдань. Виробничо-технічні потужності дають можливість друкувати замовлення і в великих, і в одиничних тиражах. Незалежно від того, аматорський це знімок або репродукція відомого твору, готові фотокартини будуть виглядати так, ніби вийшли з-під пензля художника. Текстури преміальних матеріалів органічно впишуться в будь-які житлові і комерційні інтер’єри.

Чому обирають ГРАНД ПРИНТ

 • Ідеальна фотографічна якість продукції;
 • Всі види попередньої і постобробки; Вражаючий вибір готових макетів;
 • Приваблива вартість послуг в роздріб і оптом;
 • Унікальні авторські дизайни;
 • Величезний каталог готових ескізів;
 • Брендові з екологічно чистих матеріалів;
 • Оперативна доставка по Києву і області.

Вартість поліграфії залежить від складності та терміновості роботи, використовуваних матеріалів і технологій, розмірів і характеристик виробів. Загальний прайс на послуги представлений на сайті. Точна вартість розраховується при оформленні замовлення. З прикладами робіт можна ознайомитися в розділі «ПОРТФОЛІО». ГРАНД ПРИНТ – створення фотокартин для тих, чий смак бездоганний!

Інші послуги:

Залишити коментар