Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк на полотні » Друк картин на полотні

Друк картин на полотні

Друк картин на полотні – новий напрямок цифрової поліграфії, що дозволяє відтворювати репродукції улюблених творів, стилізувати фотографії, графіку і інші зображення під живопис олією. Передова широкоформатна технологія, великі лінійки розмірів і варіантів зображень відкривають широкі можливості по реалізації мистецьких та дизайнерських ідей.

Для перенесення малюнків на тканеві поверхні застосовується професійне японське обладнання і екологічні чорнила. Результатом друку на полотні стають картини бездоганної фотографічної якості: з чіткою передачею кольору і контрастністю, стійкі до впливу вологи і вигорання, стирання і механічної деформації.

Готові роботи виглядають приголомшливо і схожі на оригінали, створені майстрами вручну. Особливо це стосується репродукцій і зображень, сюжети яких вписуються в рамки традиційного жанрового живопису – пейзажів, портретів, натюрмортів і інших. При цьому вартість таких творів набагато дешевша, ніж послуг художника, а якість виконання навіть краще.

Друк картин на полотні використовують для виготовлення подарунків і сувенірів, арт-об’єктів для прикраси приватних, офісних і комерційних інтер’єрів. Широкоформатне перенесення на 100% зберігає деталізацію ісходника і повністю відтворює його палітру кольорів.

Замовник отримує першокласну репродукцію, модульну мультипанель або фотозображення, яке гармонійно вписується в інтер’єр. Такий арт-об’єкт робить дизайн затишним, стильним і ексклюзивним, підкреслює бездоганний смак і високий соціальний статус господарів.

Друк картин на полотні в Києві: будь-які формати, недорого

Компанія ГРАНД ПРИНТ займається створенням поліграфічної продукції, яка об’єднує в собі бездоганну передачу кольорів, чудову насиченість і деталізацію, фантастичну яскравість фарб і естетичність. До замовлення доступні будь-які формати портретного, квадратного, альбомного і панорамного типу.

Оформити заявку на виготовлення картини на сайті дуже просто. Для цього необхідно:

  • вивчити технічні вимоги до електронних макетів;
  • підібрати вподобане зображення або фотографію;
  • відправити нам файл на email або через онлайн-форму замовлення;
  • затвердити макет, підготовлений нашими дизайнерами;
  • забрати замовлення в майстерні або отримати через доставку.

В рамках послуги друку картин на полотні дизайнери ГРАНД ПРИНТ проводять повну комп’ютерну обробку цифрових початкових кодів (ретуш, корекцію, додавання художніх спецефектів, написів і багато іншого). Не важливо, що потрібно замовнику – точна репліка знаменитого оригіналу або креативний арт-об’єкт, який в корені відрізняється від початкового варіанту. Ідея буде реалізована на 100% і навіть більше.

У нас також можна замовити натяжку полотен на підрамники. Дана послуга передбачає ручний натяг і закріплення полотен по галерейною, студійною або стандартною технологією. Забезпечує естетичність і завершеність твору, захист зображення від природного розтріскування. У такому вигляді його можна дарувати або вішати на стіну.

Ціни друку картин на полотні

Матеріал1440 dpi
1-50 м²50-100 м²від 100 м²
Полотно (синтетичне)300280260
Полотно (натуральне)400380360
Натяжка полотна на підрамник500480460

Чому друк картин на полотнах варто довірити ГРАНД ПРИНТ

  • Брендові чорнила. Характеризуються великою палітрою кольорів і плавними переходами відтінків, не містять в складі шкідливих речовин і не мають запаху. Стійкі до вологи і температурних перепадів, сонця і займання. Підходять для інтер’єрного друку і виготовлення зовнішньої реклами;
  • Натуральні і штучні полотна. Використовуємо дорогі професійні матеріали європейського виробництва з бавовни, льону та поліестеру. Всі художні полотна вологостійкі, мають грубу гнучку структуру, високий коефіцієнт тертя та переплетення волокон під кутом 90º. Такі матеріали не провисають і виключають розтріскування чорнила;
  • Фотографічна якість друку картин на полотні. Досягається за рахунок застосування високошвидкісних і продуктивних японських плоттерів з 12 друкуючих голівок. Перенесення цифрових зображень здійснюється на максимальному дозволі;
  • Доступна вартість. У розпорядженні компанії є власні виробничі потужності, тому замовити постери, плакати, афіші та інші арт-твори можна за дуже приємною ціною. Для великих оптових замовників і тих, хто скористається знижкою по акції, вартість продукції буде ще нижче.

Щоб результат друку картин на полотні був бездоганним, майстри ГРАНД ПРИНТ виконують лакування і покриття текстурованим гелем. Нанесення лаку необхідно для збереження однорідності і цілісності полотна, захисту від внутрішніх і зовнішніх факторів. Фінішне покриття глянсовим лаком робить зображення яскравим, соковитим і виразним, а обробка матовим лаком – більш деталізованим, об’ємним і глибоким.

Нанесення текстури гелю необхідно для відтворення ефекту рукотворної роботи. Після застигання гель утворює на полотні тверді 3D поверхні, що імітують авторські мазки пензликом. Фактурні мазки наділяють твір яскравістю, глибиною і обсягом, роблячи зображення фактично тривимірним. Даний ефект особливо помітний при попаданні променів сонця.

Оформлення замовлень на друк картин на полотні онлайн або по телефону

Що бажаєте для ексклюзивного подарунка або прикраси інтер’єру? Репродукцію Рафаеля, Левітана, Далі, художній портрет вашої дитини або корпоративне фото, стилізоване під старовину? А може бути, хочете роздрукувати особистий художній шедевр? Фахівці компанії виконають будь-яке поставлене завдання точно в строк і відповідно до всіх вимог.

Замовляйте друк картин на полотнах по телефону, в режимі онлайн або приїжджайте в наш затишний гостинний офіс. Отримати готову роботу можна в день оформлення заявки. Завжди допоможемо з вибором і пошуком зображень. Компанія ГРАНД ПРИНТ – інтер’єрна поліграфія вищої якості, створена з любов’ю і душею!

Інші послуги:

Залишити коментар