Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк на полотні » Модульні картини на стіну

Модульні картини на стіну

Модульні картини - шедеври інтер'єрного мистецтва

Модульні картини на стіну – останній тренд в оформленні житлових і комерційних просторів. Являють собою твори арт-мистецтва, об’єднані загальною сюжетною лінією і розділені на кілька секцій. Фрагменти оформлюються в підрамники без багетів і розміщуються на певній відстані. Технологія ексклюзивна тим, що сегментування зображення формує незабутнє враження від перегляду.

Модулі виглядають об’ємно і ніби парять в просторі, ефектно зливаючись і доповнюючи один одного, навіть не дивлячись на відстань. Різні схеми розташування секцій роблять приміщення оригінальним і ультрамодним, підкреслюють його індивідуальність і смак власників. Модульні картини від виробника недорого можна замовити в наступних варіантах виконання (розміщення на стіні):

 • єдина лінія на одному рівні (скільки завгодно елементів);
 • діагональні (з різними за розміром фрагментами);
 • квадратні (всі елементи композиції однакові);
 • драбинка (однакові або різні сегменти);
 • дві єдині лінії (великі секції розташовані вище, маленькі – трохи нижче);
 • збірні – великий сегмент розміщується по центру стіни, маленькі по його краях.

Для друку цих бланків використовується високотехнологічне обладнання, натуральні або штучні полотна. Жанрова різноманітність модульних картин не обмежена нічим. Пейзажі та натюрморти, абстракції і портрети, особисті фотографії і репліки знаменитих творів. Сюжет може бути будь-яким і залежить тільки від фантазії замовника.

Ціни друку модульних картин на полотні

Матеріал1440 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Полотно (синтетичне)300280260
Полотно (натуральне)400380360
Натяжка полотна на підрамник500480460

Види і переваги модульних картин

Мультіпанно, що об’єднуються загальною художньою композицією і палітрою кольорів, класифікуються на види:

 • диптихи (з двох сегментів);
 • триптихи (з трьох елементів);
 • пенаптіхі (з п’яти фрагментів);
 • полінаптіхі (з шести і більше секцій).

Окремі частини модулів можуть бути однакові або різних розмірів. Головне, вони повинні вільно розміщатися на стіні і сприйматися як цілісна композиція, яка наповнює простір естетичністю, умиротворенням і гармонією.

Величезною популярністю користуються модульні картини на основі серії різних зображень. Це може бути весільний колаж, лінійка кадрів сімейної або дитячої фотосесії, колекція знімків про подорож або добірка з творів улюбленого художника, а також інші варіанти.

Головні переваги модулів – ексклюзивність, доступна ціна, невимогливість до догляду і довговічність. Прогресивні технології друку на полотні і інноваційне обладнання дозволяють гарантувати високу якість арт-творів. На відміну від звичайного живопису, модульні картини не тільки розписують стійкими екосольвентними чорнилами, але і покривають художнім глянсовим або матовим лаком, що захищає від випадкових пошкоджень, зносу і зовнішнього впливу.

Вирішивши купити модульну картину, ви зможете:

 • зробити креативний, незвичайний подарунок, що запам’ятається;
 • візуально скорегувати площу, додавши світла і об’єму;
 • стильно декорувати житловий, офісний або комерційний об’єкт;
 • замаскувати невеликі дефекти поверхонь;
 • сформувати унікальний дизайнерський інтер’єр.

Полотна, натягнуті на підрамники, можуть оброблятися текстурованим гелем, деталізуючим фотозображенням і створює ефект мазків пензликом. Нанесення гелю збільшує візуальну об’ємність і насиченість полотен, дає можливість ретельного промальовування кожного елемента твору.

Як вибрати модульну картину на стіну

Для правильного вибору арт-об’єкту професіонали рекомендують враховувати ряд параметрів:

 • розмір. Мультипанель не повинна бути більше розміру меблів, над якою вона розміщується. У інтер’єрі просторих приміщень відмінно впишуться великі збірні композиції з габаритними модулями (до 8-9 фрагментів). Кращою прикрасою маленьких кімнат стануть елегантні компактні панно;
 • палітра кольорів. Замовлюючи модульну картину, важливо відштовхуватися від колірних рішень, що переважають в просторі. Яскраві сміливі відтінки ефектно доповнюють модні дизайнерські інтер’єри. Твори з приглушиними кольорами будуть доречні в кімнатах з пастельним декором;
 • відстань. Щоб Мультіпанель виглядала вишукано і елегантно, дистанція між фрагментами повинна налічувати кілька см. Підрамник значно скорочує відстань між секціями і стіною, а відтак скорочує місце.

ГРАНД ПРИНТ – купити модульні картини з доставкою по Києву

Інтер’єрний друк від ГРАНД ПРИНТ – це не просто красиві картини, а справжні арт-об’єкти сучасного мистецтва, що перетворюють будь-які простори. Подивіться «ПОРТФОЛІО» і переконайтеся, що кожне з творів, створених нашими майстрами – це поліграфічний шедевр, гідний почесного місця в будь-якому інтер’єрі.

У нас можна замовити мультимодулі і друк фото на полотні за готовими зразками з каталогу, авторським макетом дизайнерів або вашим зображенням. Незалежно від обсягів і вартості проекту, гарантуємо:

 • арт-твори преміальної якості. Не важливо, на якому полотні виконана модульна картина, вона буде зачаровувати, стильною і ефектною;
 • екосольвентні чорнила європейських брендів. Фірмові фарби повністю безпечні, зберігають яскравість і насиченість кольорів, не стираються і не вигорають з часом;
 • оперативне виконання. Збірна Мультипанель виготовляється протягом декількох годин після оформлення замовлення. Замовник одержує готовий особистий твір мистецтва вже на наступний день;
 • доступна вартість. Тільки у нас можна придбати модульні картини від виробника недорого. Ваш бюджет лімітований? Не проблема! Запропонуємо стильні і економічні варіанти.

Звертаючись в ГРАНД ПРИНТ, ви отримаєте гарний твір арт-мистецтва, а також корисні консультації експертів по вибору і догляду. Не бійтеся експериментувати з інтер’єрним декором! Оформляйте замовлення прямо зараз і вже завтра ви зможете прикрасити простір розкішною Мультипанелью або порадувати близьку людину приголомшливим подарунком.

Інші послуги:

Залишити коментар