Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк на композиті

Друк на композиті

Друк на композиті | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

Друк на композитних матеріалах – В даний час для виробництва рекламної продукції, зовнішньої обробки та внутрішнього оздоблення будівель та інших цілей широко використовуються композити, які завдяки своїм якостям дозволяють наносити барвисті високоякісні зображення на їх поверхню, за допомогою ультрафіолетового друку.

Поняття і властивості матеріалу

Композит – це матеріал, зовні монолітний, але за структурою неоднорідний, що включає армирующие (для додання механічної міцності) і сполучні елементи. У багатьох випадках вони мають більш високі характеристики в порівнянні з традиційними матеріалами при більш легкій вазі, що робить масу конструкції менше.

Крім цього не схильні до деформації, стійкі до шкідливих впливів середовищ, довговічні, естетичні, різної кольорової гами.

Ціни УФ друк на композиті

Матеріал від 1 до 10 м² від 10 до 20 м² від 20 до 30 м² від 30 м²
Композит 3мм 940 грн/м² 880 грн/м² 830 грн/м²750 грн/м²

Друк на плівці з накаткою на композит

Матеріал від 1 до 10 м² від 10 до 20 м² від 20 до 30 м² від 30 м²
Композит 3мм840 грн/м² 780 грн/м² 730 грн/м² 650 грн/м²

Особливість використання УФ-друку

Друк на композитному матеріалі, високої якості таміцності. Друк на композиті Київ

Завдяки відмінним властивостям композитів, вони ідеальні для втілення в життя самих різноманітних проектів з нанесеними на їх поверхню високоякісними зображеннями, які забезпечуються УФ-друком.

Якщо раніше, щоб отримати зображення, потрібно попередньо нанести його на плівку, після чого наклеїти на матеріал, що часто викликало нарікання споживачів.

Впровадження даного методу і повністю змінена технологія дозволило наносити малюнок, фотографічної якості з роздільною здатністю до 1440 dpi, який має насичені кольори безпосередньо на поверхню матеріалу, що володіє здатністю тривалий час зберігати первісний вигляд, витримувати вплив агресивних середовищ, перепаду температур, вологи, атмосферних опадів.

Зображення наносяться на спеціальних плоттерах Wit Color Ultra 1000 ультрафіолетовими чорнилом, які миттєво (протягом декількох секунд) полимеризуются при попаданні на поверхню під дією ультрафіолетового випромінювання. Готовий виріб при цьому набуває гладку рівну поверхню, що дозволяє при установці на вулиці довго залишатися чистим, не накопичуючи пил і бруд, з не вицвітають і яскравим зображенням.

УФ-друк дає можливість отримувати зображення, як вибіркові, так і суцільні на будь-яких листових композитних матеріалах, що мають ширину до 3,5 м, довжину до 6 м.

Для оформлення інтер’єрів і рекламних конструкцій друк виконується на аркушах з товщиною 3 мм (алюмінію – 0,21-0,3 мм); для облицювання фасадів – товщиною 4 мм (алюмінію – 0,4 мм).

Сфера застосування

Композити з печаткою добре себе зарекомендували для:

 • зовнішньої обробки фасадів будівель (магазинів, АЗС і т.д.);
 •  внутрішнього декоративного оздоблення приміщень (ресепшн, торговельні та конференц-зали) і установки перегородок всередині них, що мають естетичний вигляд, що поглинають звуки і вібрацію;
 •  виробництва рекламних конструкцій (вивісок, об’ємних букв, інформаційних дощок, ростових фігур);
 •  виготовлення театральних декорацій;
 •  виготовлення POS- матеріалів;
 •  панорами для презентацій і фотовиставок.

Друк на дібонді

Друк на композиті Київ, Якісний Друк | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

В останні роки велику популярність придбало використання алюмінієвих композитних панелей (дібонд), що мають тришарову структуру (два зовнішніх шару – алюміній, прошарок поліетилен чорного кольору). Зовні покриття металликом сріблястого кольору і плівкою ПВХ. В результаті виходить ідеальне рівне покриття – відмінна основа для нанесення різних малюнків і фотографій.

Дібонд, створений в середині XX століття, в наші дні набув великої популярності у всьому світі через його довговічності (20 років) і його виняткових властивостей.

Технологічність і стійкість до впливів атмосфери дозволяють застосовувати його для облицювання фасадів (торгово-розважальних і житлових комплексів, адміністративних, готельних і банківських будівель), будівельних конструкцій, окантовки дахів.

Використовуючи панелі з нанесеними на них зображеннями, візерунками і текстурами (під камінь, дерево, мармур, граніт), що відрізняються різноманіттям форм і кольорів, виконаними за допомогою широкоформатного друку, яка з 2000 року в зв’язку з появою УФ-принтерів стала застосовуватися широко, можна перетворити безликі «коробки» в будівлі і споруди з індивідуальним архітектурним іміджем.

Використовуючи композитні панелі можна створювати декоративні панно, яке прикрашає фасади навіть хмарочосів висотою до 150м; панно, що мають велику висоту і довжину, здатні закрити самі непривабливі на вигляд об’єкти і навіть цілі промислові зони.

Широкоформатний друк на композитних панелях використовується в створенні оригінальних рекламних конструкцій, що мають великий обсяг і розміри для зовнішньої реклами, наприклад, білборди, стенди, розтяжки. Художні фотографії, малюнки високої якості, зображені на них, надають їм дорогою, презентабельний вигляд, що робить їх помітними і привертають увагу потенційних замовників і покупців.

Композит найчастіше застосовується тими, для кого на першому місці стоїть – довговічне, красиво і дорого.

Переваги УФ друку на композитних матеріалах

Виріб, отримане таким способом:

 • яскраве, контрастне з насиченими кольорами, які не тьмяніють з часом;
 •  стійко до негативних впливів зовнішнього середовища (вологості, перепаду температур) і деформацій;
 •  не затримує пил, бруд завдяки гладкої і рівної поверхні;
 •  міцне (листи з алюмінію не ламаються);
 •  екологічне;
 •  універсальне (для різних областей – реклами, інтер’єру, оздоблення будівель, споруд і т.д.);
 •  довговічне;
 •  має доступну ціну.

Де можна замовити?

друк на композитних матеріалах Київ

Провести замовлення необхідної рекламної конструкції або виробів для оформлення фасадів будівель та споруд, дизайну інтер’єрів можна, звернувшись в компанію «Гранд Принт», що має досвід роботи в даному напрямку більше 6 років. Досвідчені фахівці нададуть допомогу в розробці індивідуального макету будь-якої складності, підборі необхідного зображення. Протягом короткого часу по самій прийнятній ціні Вам буде виготовлена ​​продукція, що має відмінне фотографічне якість, і вироблена її установка.

Вироби зовнішньої реклами допоможуть у швидкому розвитку бізнесу, продукція для обробки облагородить вид будівель як зовні, так і всередині, створивши неповторний інтер’єр приміщень.

Інші послуги:

2 коментарі до “Друк на композиті”

 1. Доброго дня, цікавить друк на композиті фотокарток площею до 10 м2, підкажіть будь ласка ціни.
  Дякую.

 2. Добрий вечір, для прорахунку точної вартості потрібні макети в розмір 1:1, а також кількість друкованої продукції

Залишити коментар