+38 (068) 990-66-05

Передзвоніть нам

Друк на шпалерах, фотошпалери, 1440 dpi, будь-який розмір

Друк на шпалерах

Друк на шпалерах – це можливість створити настінні покриття, які будуть повністю відповідати вашим вимогам до дизайну приміщення. Для тих, хто хоче привнести в інтер’єр ексклюзивність, рекламно-виробнича компанія «Гранд Принт» пропонує послуги широкоформатного друку на шпалерах на замовлення. Професійне обладнання, якісні матеріали та досвід наших співробітників дозволяють виготовляти фотошпалери за індивідуальним замовленням в мінімальні терміни і за доступними цінами.

Той, хто хоч раз займався проведенням ремонту, знає, як складно знайти ідеальні настінні покриття. Особливо, якщо у вас або вашого дизайнера нестандартний погляд на оформлення приміщення. Вирішити це завдання і покликаний інтер’єрний друк на шпалерах. Технологія дозволяє з високою точністю і ідеальною кольоропередачею наносити будь-які зображення на флізеліновому полотну: хитромудрий орнамент, геометричний малюнок або фотографія – можливості обмежені лише вашою фантазією!

Друк шпалер починається зі створення макета. Ви можете надати свій або ж скористатися послугами наших дизайнерів, які відповідно до ваших побажань створять дизайн-макет. При необхідності на даному етапі проводяться кольоропроби: так ви зможете «приміряти» зразок до вже існуючого інтер’єру.

В якості підстави використовуються бамбукові фотошпалери голландського виробництва «BN International» і UAB «Veika» (Литва). Обидва матеріали відповідають найвищим стандартам якості: водостійкі, не горючі (сертифікат пожежної безпеки В1), вони будуть довгі роки радувати вас своїм привабливим зовнішнім виглядом.

В асортименті є понад 15 фактур: гладка, «пісок», «павутинка», «полотно», «живопис олією», «штукатурка» та інші. Зображення наноситься екосольвентний чорнилом на плоттері Mimaki SWJ-320S4. Чорнило не вицвітають під впливом прямих сонячних променів, вологостійкі і абсолютно нешкідливі для людини: ви без побоювання можете поклеїти персоналізовані шпалери в дитячій, спальні або кухні. Роздільна здатність друку на шпалерах – від 720 до 1440 dpi.

Поклейка шпалер, створених за допомогою технології широкоформатного друку, нічим не відрізняється від звичайних флізелінових. При цьому ширина рулону становить 130 см з урахуванням припусків (у «магазинних» шпалер ширина зазвичай складає 53 см). Це означає, що ви зможете значно підвищити швидкість ремонтних робіт і зменшити кількість «стиків». Також для простоти поклейки при складному малюнку нарізка шпалер здійснюється безпосередньо після завершення друку по спеціальним технологічним мітках.

Приймаємо термінові замовлення на друк фотошпалер!

Ціни на широкоформатний друк на шпалерах

Матеріал 360 dpi 720 dpi
1-50 м² 50-100 м² от 100 м² 1-50 м² 50-100 м² от 100 м²
Фотошпалери (фізельние, фактура «дрібний пісок») Договірна Договірна Договірна

Цены на интерьерную печать на обоях

Матеріал 1440 dpi
1-50 м² 50-100 м² от 100 м²
Фотошпалери (фізельние, фактура «дрібний пісок») Договірна Договірна Договірна

Зверніть увагу:

  • Всі ціни вказані за 1 м² друку з урахуванням вартості матеріалу і без урахування можливої перевитрати матеріалу через індивідуальних розмірів макета замовника в гривнях з урахуванням ПДВ.
  • Можливий перевитрата матеріалу оплачується як вартість друку з такою ж якістю, як і основний замовлення.

Інші послуги: