Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк на ПВХ пластику

Друк на ПВХ пластику

Друк на ПВХ пластику, замовити друк на пластику | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпро

Для створення унікальних рекламних продуктів постійно йде пошук нових матеріалів, а також методів, якими можна наносити текст і зображення. Одним з таких напрямків, які витісняють в останні роки традиційні способи (трафаретний друк, шовкографія, і інші) є друк на пластику ПВХ, що дає можливість виготовлення широкого спектру рекламної продукції. Тому попит на цей вид послуги постійно зростає, і можливо скоро буде найбільш затребуваним.

Ціни УФ друку на ПВХ пластику

Матеріал
від 1 до 10 м² від 10 до 20 м²від 20 до 30 м²від 30 м²
ПВХ 1-2 мм. 410 грн/м² 370 грн/м² 350 грн/м² 310 грн/м²
ПВХ 3 мм. 560 грн/м² 540 грн/м² 510 грн/м²460 грн/м²
ПВХ 5 мм. 740 грн/м² 650 грн/м² 630 грн/м²580 грн/м²
ПВХ 10 мм. 940 грн/м² 860 грн/м²800 грн/м² 740 грн/м²

Друк на плівці з накаткою на ПВХ

Матеріал
від 1 до 10 м² від 10 до 20 м² від 20 до 30 м² від 30 м²
ПВХ 1-2 мм.360 грн/м² 320 грн/м² 300 грн/м²280 грн/м²
ПВХ 3 мм.480 грн/м² 460 грн/м²430 грн/м²380 грн/м²
ПВХ 5 мм. 660 грн/м² 590 грн/м²550 грн/м²500 грн/м²
ПВХ 10 мм. 840 грн/м² 760 грн/м²700 грн/м² 640 грн/м²

У чому популярність пластика ПВХ

Полівінілхлорид дуже швидко став найбільш затребуваним через володіння ним наступними практичними властивостями:

По-перше, він легкий (низькі навантаження на поверхню), жорсткий, але не ламкий (міцність і пружність виробів) і Негігроскопічний матеріал (не вбирає вологу);

По-друге, він має стійкість до різних атмосферних опадів, перепадів температур, до солей і кислот, не схильний до корозії. Все це дає можливість тривалої експлуатації продукції на основі ПВХ на вулиці.

По-третє, висока вогнестійкість допускає його використання при виготовленні вивісок, мають диодне підсвічування, і особливо привабливие в темний час доби.

По-четверте, виконання друку з двох сторін аркуша (економія матеріалу і ефективність реклами зважаючи на більший охоплення потенційними клієнтами).

По-п’яте, великий асортимент текстур і відтінків (спінений, жорсткий, білий, матовий, прозорий), здатний задовольнити найвибагливішого клієнта.

По-шосте, головна перевага – невисока ціна в порівнянні з іншими матеріалами, застосовуваними для друку.

Застосування друку на ПВХ-пластику

Дана технологія нового покоління застосовується для рекламування різних товарів і послуг, а також для оформлення інтер’єрів приміщень. Деякі види рекламної продукції виготовленої з її допомогою, представлені в таблиці.

Існує кілька видів технологій друку на пластиці ПВХ:

 • офсетний;
 • трафаретний;
 • шовкографія;
 • флексография;
 • сублімаційний.

Модною і популярною тенденцією в рекламному бізнесі на сучасному етапі є використання прямого друку на пластиці ПВХ, що не вимагає додаткової обробки поверхні.

Вона може бути широкоформатною і інтер’єрною.

Широкоформатний прямий друк з нанесенням зображення за допомогою струминного методу спеціальним чорнилом, схоплюють під УФ-впливом в результаті чого на поверхні матеріалу утворюється незмивна міцна плівка, є найефективнішою.

Глибоке проникнення чорнила всередину матеріалу, забезпечує стійкість одержуваного чіткого фотографічного зображення з високою роздільною здатністю до 1440 dpi, яке можна розглядати навіть з близької відстані, до механічних і хімічних впливів, що зберігає його яскравість, і виразність протягом тривалого часу. Барвиста, якісно виконана рекламна продукція дозволяє зацікавити клієнтів, підняти престиж компанії в очах партнерів і відвідувачів.

Широкоформатний друк із застосуванням сучасних плотерів виробляє обробку великих площ за один прохід, що робить вартість продукту значно дешевше.

За допомогою даної технології виробляють рекламні продукти, що застосовуються як на вулиці, так і в приміщеннях у вигляді інформаційних панно та стендів, офісних табличок, вивісок, дощок оголошень, навігаційних табличок, POS-продукції та інших конструкцій, що застосовуються в рекламі.

Интерьерний друк. Отримання барвистих, насичених, яскравих зображень, картин і репродукцій відмінної якості знаходить широке застосування в оформленні інтер’єрів приміщень, і в особливості різних презентацій і виставок.

Переваги УФ-друку

До них належать такі:

 • нанесення зображення з високою швидкістю і деталізацією (для кращого розгляду з близької відстані);
 • отримання насиченості кольору в результаті використовуваних особливого виду фарб, що володіють низькою прозорістю зображення;
 • швидкому висиханню (можна відразу ж використовувати);
 • не потрібно ламінування;
 • ширина нанесення до 3,5 м без обмеження в довжині;
 • можливість згинання без деформації зображення;
 • екологічність (відсутність шкідливих випарів);
 • простий догляд, який потребує лише час від часу протирання чистою, вологою тканиною; стійкість до зовнішніх чинників;
 • стійкість до дії ультрафіолетового випромінювання;
 • невелика вага, що дозволяє легко виконувати транспортування, монтаж і демонтаж;
 • значне збільшення продуктивності і зменшення витрат, тому що із застосуванням спеціального обладнання виключаються помилки оператора;
 • доступність за ціною (зменшення вартості за рахунок прямого нанесення фарби на поверхню);
 • довговічність (5 років і більше).

Де замовити широкоформатний друк на ПВХ?

Переконавшись в тому, що дана технологія дозволяє отримати продукцію високої якості, Ви вирішуєте, куди ж звернутися для отримання такої послуги.

У вирішенні цього питання Вам допоможе компанія «Гранд Принт, що спеціалізується на виробництві зовнішньої та внутрішньої широкоформатного друку на різних видах матеріалів, у тому числі і на пластиці ПВХ, із застосуванням передових методів друку на сучасному надійному обладнанні, з використанням якісних фарб.

Це гарантує отримання рекламних виробів з друком на ПВХ, що відповідають всім вимогам якості, екологічних, з яскравим барвистим зображенням з дозволом до 1440 dpi, які будуть служити довго без втрати кольоровості.

За отриманням консультації і замовленням продукції по самій прийнятній ціні можна звернутися в наш офіс, розташований в м Київ біля метро Чернігівська. Фахівці компанії, професіонали в своїй справі, уточнять всі деталі і допоможуть Вам, ознайомивши з асортиментом продукції, що випускається, визначитися з вибором рекламного продукту, який буде дійсно працювати.

Інші послуги:

Залишити коментар