Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Друк на сітці

Друк на сітці

Друк на банерній сітці - замовити сітку Київ

Широкоформатний друк на сітці відкриває рекламодавцям нові можливості по створенню яскравої і такої, що запам’ятовується реклами. Зображення, нанесене на сітку, розташовується, як правило, на будівельних лісах під час ремонтних робіт на будівлях. Така реклама видна як автомобілістам, так і пішоходам.

Сама банерна сітка являє собою вінілове дрібнопористе полотно: воно чудово вловлює будівельний сміття і пил, але при цьому має 30-40 процентів світлопроникності. Останнє особливо важливо, якщо ведуться фасадні ремонтно-реставраційні роботи, а всередині будівлі при цьому продовжують працювати або жити люди.

Рекламно-виробнича компанія «Гранд Принт» пропонує послуги широкоформатного друку на банерній сітці марок «Avery» (Голландія) і «Konflex» (Китай). Нанесення зображення здійснюється на плоттерних машинах Mimaki SWJ-320S4 і Wit Color Ultra 1000. Максимальна ширина запечатується полотна становить 3,2 метра. При створенні рекламних матеріалів більшої площі використовується «сварка», що дозволяє зробити міцний і практично непомітний шов. Роздільна здатність друку – від 360 до 1440 dpi.

Варто сказати, що для вуличної реклами на будівельних конструкціях досить роздільної здатності в 360-720 dpi. Друк на сітці з якістю в 1440 dpi відноситься до інтер’єрного друку: в деяких випадках пористе полотно використовується для оформлення стін і вікон в приміщеннях. В цьому випадку висока роздільна здатність виправдано, тому що зображення буде розглядатися з близької відстані.

Для вуличної друку на сітці використовуються стійкі сольвентні чорнило, для інтер’єрної – екосольвент. Обидва види мають відмінні експлуатаційні характеристики: фарба не вицвітає навіть під прямими сонячними променями 2-3 роки, спокійно переносить підвищену вологість, опади, коливання температури.

Крім широкоформатного друку на сітці, фахівці «Гранд Принт» надають повний спектр послуг до- і постпечатной обробки. Наші дизайнери допоможуть створити макет майбутнього рекламного повідомлення, а фахівці з монтажу здійснять підготовку носія до монтажу. Можливе посилення конструкції за допомогою проклейки краю, обваження, а також установка люверсів або «кишень» для кріплення сітки до будівельних лісах. Також ми здійснюємо монтаж виробленої рекламної продукції.

Ціни на широкоформатний друк на сітці

Матеріал360 dpi720 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Сітка банерна135130125140135130

Ціни на інтер’єрну друк на сітці

>
Матеріал1440 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Сітка банерна150145140

Зверніть увагу:

  • Всі ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ за 1 м² друку з урахуванням вартості матеріалу і без урахування можливої перевитрати матеріалу через індивідуальних розмірів макета замовника.
  • Можлива перевитрата матеріалу оплачується як вартість друку з такою ж якістю, як і основний замовлення.

Вартість післядрукарської обробки і додаткових послуг

Проварювання краю (посилення)5 грн. за 1 пог. метр
Проварювання кишені10 грн. за 1 пог. метр
Установка люверсів діам. 10 мм2 грн. за 1 штуку
Утяжелитель (хромована труба)150 грн. за 1 штуку
Гачки (S-образні)20 грн. за 1 штуку
Мотузка15 грн. за 1 метр
Накатка на пластик (без друку)120 грн. за 1 м²
Натяжка на підрамник500 грн. за 1 м²
Послуги дизайнераВід 300 грн.
Монтаж банерів на мобільний стенд замовника (Roll-up, X-stand, Y-stand, L-stand)Від 200 грн.
Монтаж на невеликих висотах (до 3 метрів)договірна
Виїзд на монтаж з доставкоюдоговірна
Доставка мало- і средньогабаритних грузів по КиєвуПри друці від 6000 грн. Безкоштовно

Інші послуги:

Залишити коментар