Головна сторінка » Широкоформатний та інтер'єрний друк » Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк в Києві недорого та якісно

Широкоформатний друк – передова цифрова технологія створення яскравих і реалістичних повнокольорових зображень фотографічної якості. Для її нанесення використовуються всілякі листові і рулонні матеріали, які можуть бути тканинними, паперовими, плівковими і навіть сітчастими. Всі вони призначені для роботи зі спеціальним друкарським обладнанням (плоттерами), тому мають свої особливості.

Вибір носія визначається вимогами до готового продукту і побажаннями замовника. Запечатування будь-якого з них дозволяє домогтися бездоганної якості зображень з чіткою і насиченою палітрою кольорів, що не блякнуть протягом багатьох років. Дизайн широкоформатного друку забезпечується комп’ютерними програмами, призначеними для розробки ескізів.

Широкоформатний друк на відміну від офсетної технології, цифрове перенесення зображень не є трудомістким, оскільки він повністю автоматизований. Саме тому вартість цих послуг вигідна для всіх дрібних і великих замовників, яким потрібна еталонна, ультрамодна і довговічна поліграфія.

Плоттери можуть бути лазерними або струминними. Лазерні принтери переносять зображення за допомогою порошку (тонера). Струменевий техніка друкує чорнилом, підрозділяється на види:

 • сольвентні;
 • водорозчинні;
 • ультрафіолетові;
 • пігментні;
 • латексні;
 • екосольвентні.

Плоттери наносять широкоформатний друк на матеріали шириною до 5 метрів (для найменшої зі сторін). Якщо потрібно надрукувати контент на полотнах більшого розміру, наприклад, для великих вуличних щитів або банерів, використовується технологічна склейка. Для виготовлення невеликих форм (афіш, постерів, наклейок) задіюється автоматизована нарізка.

Компанія ГРАНД ПРИНТ – це повний спектр послуг зі створення красивих і довговічних зображень в широкому форматі будь-якої складності. Унікальне цифрове обладнання і технології останнього покоління, брендові екосольвентні чорнило і професіоналізм дозволяють нам досягати експертної якості продукції. Працюємо з будь-якими тиражами. Ексклюзивні дизайни! Звертайтеся!

Ціна широкоформатного друку

Вартість замовлення залежить від таких факторів, як тираж і використовувані матеріали, площа і додаткові послуги (склейка стиків та збирання, нарізка, ламінування, монтаж, інші). Незважаючи на те, що дані послуги в Києві надають багато фірм, ГРАНД ПРИНТ пропонує найвигідніші умови. Не вірите? Порівняйте пропозиції конкурентів і переконайтеся!

Чому наші розцінки нижче? Тому що у нас власні цехи, поліграфічне та зварювальне обладнання, тоді як інші організації найчастіше орендують і приміщення, і техніку, що збільшує вартість. Шукаєте компроміс між якістю і ціною, він уже знайдений!

Замовляйте всі необхідні послуги поліграфії в нашій компанії! Мінімальні розцінки, європейський сервіс, офіційний договір та персональний менеджер на кожен проект!

Матеріал360 dpi720 dpi
1-50 м²50-100 м²от 100 м²1-50 м²50-100 м²от 100 м²
Банер Ламінований1009590110105100
Банер Литий135130125140135130
Банер BackLit (транслюцентний)180175170185180175
Банер BlackOut (одна сторона)200195190210205200
Банер BlackOut (дві сторони)250245240255250245
Сітка банерна135130125140135130
Плівка самоклеюча глянцева, матова, прозора (Бюджетної серії)110105100115110105
Плівка самоклеюча глянцева, матова, прозора (Oracal 640)135130125140135130
Перфорована плівка180175170185180175
Поліман (Рolyman)130125120135130125
Папір Blue Back353025403530
Папір CityLight706560757065
Фотошпалери (фактура «дрібний пісок»)360320280
Полотно (синтетичне)300280260
Полотно (натуральне)400380360
Ламінація60

Друк на папері

МатеріалЦіна за шт.
Білборд (6×3)350
Білборд (4×8)530
Сітілайт (1.2х1.8)100

Вартість післядрукарської обробки і додаткових послуг

Проварювання краю (посилення)5 грн. за 1 пог. метр
Проварювання кишені10 грн. за 1 пог. метр
Установка люверсів діам. 10 мм2 грн. за 1 штуку
Утяжелитель (хромована труба)150 грн. за 1 штуку
Гачки (S-образні)20 грн. за 1 штуку
Мотузка15 грн. за 1 метр
Накатка на пластик (без друку)120 грн. за 1 м²
Натяжка на підрамник500 грн. за 1 м²
Послуги дизайнераВід 300 грн.
Монтаж банерів на мобільний стенд замовника (Roll-up, X-stand, Y-stand, L-stand)Від 200 грн.
Монтаж на невеликих висотах (до 3 метрів)договірна
Виїзд на монтаж з доставкоюдоговірна
Доставка мало- і средньогабаритних грузів по КиєвуПри друці від 6000 грн. Безкоштовно

Зверніть увагу:

 • Всі ціни вказані за 1 м² друку з урахуванням вартості матеріалу і без урахування можливої перевитрати матеріалу через індивідуальних розмірів макета замовника в гривнях з урахуванням ПДВ.
 • Можлива перевитрата матеріалу оплачується як вартість друку з такою ж якістю, як і основний замовлення.

Де застосовується широкоформатний друк

 • Виробництво зовнішньої реклами. Немає нічого ефективнішого величезних вуличних банерів, стильних вивісок, яскравих плакатів, креативних білбордів та інших зовнішніх дизайнерських конструкцій. Виробництво великогабаритних графічних матеріалів можливо тільки за допомогою даної технології.
 • Оформлення інтер’єрів. Розділяється на два великих напрямки: внутрішній декор і рекламні носії, які монтуються в приміщеннях. Надає великі можливості по дизайнерському декору житлових і офісних просторів, площ розважальних і торговельних центрів. Передбачає виготовлення фотошпалер, наклейок, імітацій вітражів і т. п.
 • Мистецтво і культура. Широкоформатний друк декорацій для телебачення, театру та кінематографу. Сюди ж відноситься перенесення зображень на полотна. Це можуть бути сімейні фото, копії знаменитих картин, пейзажі і багато іншого. Друк на полотнах здійснюється екосольвентний фарбами, які абсолютно нешкідливі і безпечні для людини.
 • Трендовий напрямоквиробництво фотошпалер. Технічні можливості плотерів дозволяють друкувати барвисту графіку і фото в ширині до 5 метрів майже без обмежень по довжині. Це дає можливість створювати фотошпалери для дизайнерського декорування навіть великогабаритних просторих приміщень.

Особливості широкоформатного друку

Зовнішні рекламні конструкції розміщуються за межами будівель. Візуально такі вивіски, світлові короби, афіші, банери, постери, розтяжки і інші об’єкти сприймаються тільки на відстані. У зв’язку з цим при їх виробництві головна увага приділяється якості матеріалів, які повинні бути стійкі до перепадів температур, впливу ультрафіолету і опадів, а також інших факторів зовнішнього середовища.

Розробляючи декори для інтер’єрів, фахівці, навпаки, акцентують увагу на якості і високій роздільній здатності самих картинок. Люди завжди дивляться на них по-різному – і з близьких, і з далеких відстаней. Тому вони повинні бути бездоганні з будь-якої точки огляду і при будь-якому освітленні.

Компанія ГРАНД ПРИНТ приймає замовлення на широкоформатний друк на різних носіях, в числі яких:

 • плівки самоклеючі;
 • різні шпалери;
 • банерні тканини;
 • композити, акрил;
 • банерні сітки;
 • вініл;
 • пінокартон;
 • метал;
 • дерево;
 • постерний папір.

Виняткова особливість готової продукції – безпрецедентна практичність у поєднанні з доступною ціною. Комерційні замовники отримують ефективні інструменти брендингу та рекламу, яка працює в режимі 24/7/365 і при будь-якій погоді, а головне – окупається дуже швидко.

У свою чергу приватні клієнти можуть прикрасити будинок, квартири та іншу нерухомість унікальним декором, виготовленим за індивідуальними проектами і з урахуванням всіх особистих побажань. Натяжні стелі, 3D наливні підлоги, модульні картини, ексклюзивне оформлення скляних перегородок, вікон, меблів і багато іншого – фантазія не обмежена нічим.

Про якість широкоформатного друку

 • Роздільна здатність 1440-2880 dpi. Вищий рівень якості (яскравий, красивий і високодеталізований фотодрук) Використовуються для прикраси інтер’єрів – виробництва одиничних габаритних постерів і плакатів, картин і фотошпалер, наклейок маленького розміру, а також іншої продукції. Для виготовлення якісних відбитків знадобиться хороший макет;
 • Роздільна здатність 720 dpi. Ефектне і реалістичне, максимально наближене до фотографічного. Найчастіше застосовується в ресторанах, нічних клубах, виставках і торгових залах. Ідеальний вибір для великих наклейок, призначених для декору скляних вітрин і міського транспорту;
 • Роздільна здатність 360 dpi. Широкоформатний друк для зовнішніх конструкцій, що переглядаються з відстані від 3-х метрів або розміщуються високо над землею (на рівні 4-5 метрів). До таких готових об’єктів відносяться транспаранти, білборди, банери, автомобільні тенти, перетяжки і інші продукти вуличного формату.

ГРАНД ПРИНТ пропонує вражаючий вибір матеріалів для нанесення зображень експертної якості в потрібному дозволі. Повні пакети послуг з виробництва реклами та інструментів брендингу, предметів інтер’єру та декору, мистецтва і культури, а також будь-яких інших рішень, необхідних замовнику. Від унікального авторського дизайну до повної обробки поста. Вигідно, швидко і з гарантіями!

ТОП 7 переваг широкоформатного друку

 • Універсальність. Ефективно впливає на візуальне сприйняття і зорову пам’ять, тому затребувана для брендингу, реклами, просування, інтер’єрного та екстер’єрного оформлення в різних сферах діяльності.
 • Надійність. Конструкції і носії, створені за технологією широкого формату, не бояться впливу ультрафіолету, дощу, граду і вітру. Їх естетичність, практичність і функціональність не залежать від кліматичних умов і часу доби.
 • Вражаючий вибір матеріалів. Від щільної кольорового паперу і плівки самоклейки до композитів, металів і дерева. Плюс кілька видів чорнила з різною кольоровою палітрою і насиченістю. Незалежно від виду носія, результат широкоформатного друку завжди на висоті.
 • Економічність. Досягається за рахунок низької собівартості, автоматизації виробництва і високих експлуатаційних характеристик. Кращий вибір для стартапів і невеликих фірм, яким потрібна бюджетна реклама. Для збільшення терміну експлуатації можливе виконання холодної або гарячої ламінації.
 • Екологічна безпека. Компанія ГРАНД ПРИНТ використовує виключно брендові сертифіковані матеріали, обладнання та технології, які екологічно безпечні як для людей, так і для навколишнього середовища.
 • Висока швидкість. Дозволяє друкувати рекламні носії, інтер’єрний декор та іншу продукцію у великих обсягах і в максимально короткі терміни. Це особливо важливо для динамічних бізнес-проектів, що йдуть в ногу з часом.
 • Будь-які розміри. Широкоформатний друк (графіка, текст, картинки, інший контент) може бути нанесена на матеріали шириною 5 метрів і довжиною до 50 метрів. Вона ж використовується для виготовлення рекламної та інтер’єрної продукції невеликого формату (А3 і А4).

ГРАНД ПРИНТ співпрацює з фізичними особами, підприємствами, організаціями та корпораціями. У розпорядженні компанії є струминне і зварювальне обладнання останнього покоління. Підбір кращих чорнил і варіантів роздільної здатності здійснюється виходячи з вимог проекту.

Завдяки кваліфікації фахівців і потужності плотерів виконання замовлень займає від кількох годин до одного дня (залежить від обсягу). При цьому терміновість робіт ніяк не впливає на їх вартість. Повні пакети послуг з постпечатної обробки і монтажу конструкцій.

Замовити широкоформатний друк у Києві в ГРАНД ПРИНТ

Компанія працює на поліграфічному ринку Києва вже більше 8 років. У сферу наших компетенцій входить виробництво рекламної та інтер’єрної продукції, оформлення торгових і розважальних центрів, офісів і закладів HoReCa, транспортна графіка і багато іншого.

Головний принцип діяльності ГРАНД ПРИНТ – незмінне прагнення до досконалості і пошук нових технологій, що дозволяють досягати бездоганної якості продукції. Слідуючи цим цілям, ми регулярно оновлюємо техніку, впроваджуємо передові методики виробництва і постійно підвищуємо кваліфікацію. Про рівень нашої майстерності і можливості наочно розповість розділ «ПОРТФОЛІО».

Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте такі переваги, як:

 • широкоформатний друк бездоганної якості (незалежно від складності та обсягів тиражу);
 • найнижча вартість послуг на поліграфічному ринку Києва;
 • безкоштовні консультації та допомогу в підборі матеріалів;
 • оперативні терміни виконання і доставка;
 • повний цикл виробництва;
 • широкий пакет додаткових послуг;
 • офіційні гарантії прямого виробника;
 • термінове і довгострокове сервісне обслуговування;
 • зручні варіанти оплати.

Зробити рекламу успішною, ефективною, миттєво запам’ятовується і швидко окупається, а інтер’єр – ексклюзивним і персоналізованим – це не мрія, а реальність, якщо звернутися в ГРАНД ПРИНТ. Співпрацюючи з нами, ви легко виведите свій бізнес на новий рівень розвитку чи отримаєте продукцію для стильного декору просторів.

Кожному клієнту гарантовано мінімальний час очікування замовлення, швидка окупність інвестицій і приємні враження про співпрацю. Якщо Вам потрібно отримати вигідну пропозицію прямо зараз, зв’яжіться з нами зручним способом.

Інші послуги:

Друк банерів
Друк шпалер

Залишити коментар